Reebok airēšanas trenažieris ZJET Magnetic

  • Ražotājs Reebok
  • Artikuls 270-120500
  • Ir Rīgas noliktavā: 0
  • Eiropas noliktavā 10+
1063.83€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

fitnesaveikals-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties
  • Ražotājs Reebok
  • Artikuls 270-120500
  • Ir Rīgas noliktavā: 0
  • Eiropas noliktavā 10+

Reebok Rower ZJET

Reebok Rower ZJET ir 12 iesildīšanās programmas, 3 individuālas treniņu programmas, 16 pretestības līmeņi un 6 kg smago spararats. - Šis airēšanas trenažieris ir efektīvs kardio treniņš, kas stimulē un trenē gandrīz visas ķermeņa muskuļu grupas. Airēšanas trenažiera zemākais pretestības līmenis ir lieliski piemērots iesildīšanās vai garākiem treniņiem, savukārt augstākais līmenis ļauj lietotājam ātrāk uzlabot spēku un izturību.

Airēšanas trenažierim ir 4,5" LCD ekrāns, kurā var izvēlēties un pārvietoties pa dažādām programmām un iestatījumiem. No šejienes varat sacensties, izvēlēties HCR programmas un izmantot atveseļošanās programmu. Sirdsdarbības josta nav iekļauta komplektā.

Reebok airēšanas trenažieris Reebok Rower ZJET ir lieliski piemērots lietošanai mājās, jo to var salocīt tā, ka tas gandrīz neaizņem vietu uz grīdas. Salocīts trenažieris aizņem 90 x 54 cm grīdas laukuma un sasniedz aptuveni 145 cm augstumu virs grīdas.

Reebok ZJET ir kompakts rāmis ar aptuveni 115 cm garu bīdāmo sliedi, kas nodrošina vienmērīgu kustību un var izturēt maksimālo lietotāja svaru 120 kg. Airēšanas trenažiera svars veicina labu stabilitāti treniņa laikā, un sēdeklim ir neslīdoša virsma, kas novērš slīdēšanu atpakaļ airēšanas laikā.

Pedāļi ir uzlikti 45 grādu leņķī, kas nodrošina optimālu pozīciju jūsu kājām un sniedz nepieciešamo atbalstu. Tiem ir teksturēta virsma, papēžu aizsargi un regulējamas siksnas maksimālai stabilitātei. Airēšanas trenažieris ir aprīkots ar ergonomiskiem rokturiem, kas ir nedaudz izliekti un kuriem ir putuplasta slānis labākai ērtībai.

Reebok ir amerikāņu iedvesmots starptautisks zīmols ar dziļu mantojumu fitnesa pasaulē. Reebok ir zīmols, kurš pārkāpj visas iespējamās robežas, kas ir iemesls, kāpēc Reebok neapstājās tikai pie fitnesa apģērbu ražošanas, bet gan sāka projektēt un ražot fitnesa inventāru, sākot ar steperiem, hantelēm, fitnesa bumbām, ripu un stieņu komplektiem, turpinot ar kardio trenažieriem - eliptiskajiem trenažieriem, skrejceliņiem un velotrenažieriem. Mēs uzskatām, ka Reebok ar savu augstās kvalitātes fitnesa aprīkojumu uzstāda jaunus izaicinājumus citiem zīmoliem.

Reebok cenšas iedvesmot cilvēkus pievērsties aktīvam dzīvesveidam, kas ikvienam dod iespēju būt sevis labākajai versijai fiziski, emocionāli un sabiedriski. Reebok uzskata, ka ar sporta palīdzību, mūsu spēkos ir mainīt dzīves un uzturēt sevi labākā formā.

Mēs esam zinātkāri, provokatīvi, asprātīgi un neparedzami. Mēs esam Reebok!

Dibinātājs: Joseph William Foster      Galvenais birojs: Bostona, ASV      Zīmols: Dibināts Anglijā, 1895. gadā

 

esam ražotāja pārstāvis

no 2007

gada

━━

mūsu klienti ir iegādājušies

3'516

preces

━━

zīmolu varat sastapt

26+

sporta zālēs

━━

Baltijā esam tiešais

oficiālais

dīleris

━━

visām precēm nodrošinām

garantijas

servisu

━━

visas preces atrodas

mūsu

noliktavā

━━

 

Modeļa nosaukumsReebok Rower ZJET
Ražotājs Reebok
PRECES NUMURS270-120500
IEZĪMESNepieciešamas baterijas, Salokāms, Transportēšanas riteņi
DISPLEJSKalorijas, Attālums, LCD displejs, Airēšanas gājienu skaits, Ātrums, Laiks
MAX. LIETOTĀJA SVARS(KG) 120
ATTIECĪBAS SISTĒMAMagnēts
PRETESTĪBAS LĪMEŅI16
PROGRAMMU SKAITS17
PRODUKTA VEIDSProdukts lietošanai mājās
SALIKTA PRODUKTA IZMĒRIH X W X L (CM) 69 x 54 x 181
NEIZLIEGTA PROTUKTA IZMĒRIH X W X L (CM) 146 x 54 x 90
SVARSKG 40,45
EAN KODS885652010788

 

Nesen nopirka

Triggerpoint MOBIPOINT™ masažas bumbina

Triggerpoint MOBIPOINT™ masažas bumbina

Triggerpoint
9.90
SKLZ pedu masažas bumba

SKLZ pedu masažas bumba

SKLZ
9.90
Therabody Theragun Wave pašmasažas putu rullis
-47%

Therabody Theragun Wave pašmasažas putu rullis

Therabody
79.00 149.00 €