Concept2 BikeErg velotrenažieris

  • Ražotājs Concept2
  • Artikuls 2900
  • Ir Rīgas noliktavā: 0
Bestsellers
Bestsellers
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
1804.11€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

fitnesaveikals-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties
  • Ražotājs Concept2
  • Artikuls 2900
  • Ir Rīgas noliktavā: 0
Bestsellers
Bestsellers
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi

Concept2 BikeErg riteņbraukšanas trenažieris

Iestāžu klases riteņbraukšanas trenažieris ar gaisa pretestības spararatu, regulējamu sēdekli unstūri un elektronisko veiktspējas monitoru. Concept2 BikeErg ir jaunākais pievienojums mūsu sporta sortimentam. BikeErg ir tieši tas pats spararats un performances monitors, kā Concepts2 Indoor Rowers un SkiErgs, pievienojot šo riteņu trenežieriem, izveidojot jaunas un noderīgas priekšrocības. Spararatam ir gaisa pretestība, lai radītu gludu un klusu trenēšanos. Amortizators ir jūsu "pārnesums", kas ļauj jums pielāgot brauciena sajūtu. Atšķirībā no vairuma stacionāro velosipēdu, BikeErg ir sajūgs, tāpēc tāpat kā īstam velosipēdam, pārtraucot mīt pedāļus, spararats turpina griezties. Izsmalcinātais veiktspējas monitors sniedz tūlītēju atgriezenisko saiti ar treniņiem, ar plašu displeju un treniņu izvēli. Performances Monitors ir kalibrēts, lai jūs varētu tieši salīdzināt savus laikus un attālumus ar citiem cilvēkiem, kā arī izsekot jūsu progresam. Rāmis: metināta alumīnija konstrukcija. Presēti un lokšņu alumīnija komponenti. Tērauda konstrukcijas pēdas. Spararats: Pilnībā slēgts spararats ir tērauds, kuram ir piestiprināts ar ABS pastiprinātu centrbēdzes ventilatoru. Spararata korpuss ir izgatavots no augstas trieciena, ABS termoplastiskas. Poliurona jostu sistēma irkluss un uzticams. Katrai piedziņas siksnai unikālā pašnostiprināšanās sistēma samazina slīdēšanuun pagarina jostas kalpošanas laiku. PM5 monitors: ar aizmugurgaismojuma šķidro kristālu displeju tiek parādīts brauciena laiks / attālums, sadedzinātās kalorijas, saražotā jauda (vati), kadence, pašreizējā jauda (vati, kalorijas, skaitītāji), vidējais temps (laiksuz 1000 metriem), iepriekš iestatīto treniņu bibliotēka (laika ierobežojums, attālums, laika intervāls, attāluma intervāls), paredzētā apdare (laiks vai attālums).

Komplektā iekļauts:

  • Telefona turētājs
  • BikeErg produkta pamācība un performances monitora pamācība
  • Instrumenti un pamācība, kā to salikt

 

Kāpēc tieši Concept2 BikeErg?

 

Savienojies

PM5 monitors uz BikeErg ir aprīkots ar Bluetooth un ANT+ bezvadu savienojumu, atļaujot to pievienot pie sirds darbības monitoriem, fitnessa aprīkojumiem un pat aplikācijām. Bezmaksas Concept2 ErgData app palīdz izsekot līdzi savam treniņa progresam, kā arī savienojas ar Cocept2 Online Logbook. Citas aplikācijas, kā piemēram, Zwift, var piedāvāt daudz dažādu priekšrocību, interesantākam treniņam. 

Performances Monitors

Spēcīgais PM5 Performances Monitors, standartā ar katru RowErg, nodrošina atkārtojamus, salīdzināmus datus par katru treniņu. PM5 piedāvā vienkāŗšu “Just Row” programu, kā arī piedāvā izvēlēties jau no esošajiem treniņiem, vai pat izveidot pašam savu. Šis monitors parāda plaša spektra datus, iekļaujot tempu, vatus, nodedzinātās kalorijas, un šī informācija tiek automātiski saglabāta iekšējā atmiņā, vai arī USB. Jebkurā gadījumā, Concept2 mājaslapā ir daudz dažādu treniņu, kuri iekļauj tieši šo modeli.

 

Spararats un amortizātors

Concept2 RowErg izmanto gaisa pretestību, lai katrs Jūsu miniens būtu efektīvs, kā arī, lai Jums būtu pilna kontrole par pielikto piepūli un grūtības pakāpi. Spirālveida aizbīdnis sniedz vieglu piekļuvi gaisa daudzuma pienesei spararatam, lai varētu piemērot trenažiera grūtības pakāpi individuāli katra spējām. Kā arī tas piedod trenažierim realistisku sajūtu, itkā tiktu pārslēgti ātumi dzīvē. Spararats ir izveidots tā, lai minimalizētu trokšņus, tai pat laikā maksimizējot vienmērīgu sajūtu.

Regulējams sēdeklis un stūre

Gan sēdekļa, gan stūres novietojums ir viegli pielāgojams. Jūs varat viegli un ātri nomainīt sēdekļa augstumu ar Concept2 bez-instrumentu stiprinājuma palīdzību. Ir iespējams arī mainīt krēsla leņki, lai katram būtu daudz patīkamāka braukšana. Stūre kustās uz augšu/leju, uz priekšu/atpakaļ un ar trīs dažādiem stūres novietojumiem. Tas viss ir izveidots, lai Tu varētu pēc iespējas vairāk izbaudīt treniņu! 

Pielāgojiet savu braucienu

Jums labāk paīk pašiem savs aprīkojums? BikeErg strādā arī ar standarta riteņa daļām, tāpēc izmanto savas mīļākās detaļas neizbraucot no savas istabas. 

Veigls un mobīls

 BikeErg’s alumīnija rāmis padara šo riteni vieglu un izturīgu, savukārt ritentiņi ļauj daudz vieglāk pārvietot riteni. Šī riteņa svars ir tikai 31kg, kas ir vieglāks par lielāko daļu no citiem riteņa trenažieriem. 

Izturīga konstrukcija, kuru ir viegli uzturēt kārtībā

Concept2 trenažieri ir populāri ar tā piedāvāto kvalitāti. Izturīgi un radīti, lai ilgi kalpotu. Šie trenažieri tiek izmantoti laivu namos, mācību centros, dzīvojamās istabās, viesnīcās, militārajās bāzēs, sporta zālēs un daudz kur citūr. Concept2 ir parūpējušies, lai šos trenažierus būtu viegli kopt, lai Jūsu ieguldījums būtu treniņos, nevis trenažiera kopšanā. 

Bez ķēdes ritenis

Klusākam braucienam BikeErg izmanto augstas stiprības poligroove jostas, nevis ķēdi. Jostas ir pašspriegotas, lai palīdzētu pagarināt mūžu un samazināt apkopi.

Concept2 ir kardio trenažieri ar vairāk nekā 45 gadu pieredzi. Šī zīmola pirmsākumi meklējami 1976. gadā, kas norāda uz ilgstošu testēšanu, izmēģinājumiem un jauninājumiem, lai izstrādātu labākos airēšanas trenažierus, velotrenažierus un pat slēpošanas trenažierus. Galvenais Concept2 produkts ir airēšanas trenažieri, kuri ir paši labākie un atpazīstamākie airēšanas trenažieri visā pasaulē.

Ja vēlies sākt trenēties ar airēšanas trenažieri, tad ir ieteicams sākt ar šo zīmolu tā efektivitātes, kvalitātes un tehniskās apkopes pakalpojumu dēļ. Concept2 filozofija ir nodrošināt ikvienu klientu ar inovatīvākajiem produktiem un programmām. Par šo zīmolu daudz izsaka viņu iesaistīšanās ikviena klienta kardio treniņu vēlmju apmierināšanā ar kvalitāti un tehnsikās apkopes pakalpojumiem.

Mēs uzskatām, ka airēšana ir aktivitāte mūža garumā, pieejama ikvienam!

Concept2 Katalogi: Atrodami šeit

Dibinātājs: Dick and Peter Dreissigackers      Galvenais birojs: Morrisville, ASV      Zīmols: Dibināts 1976. gadā

esam ražotāja pārstāvis

no 2008

gada

━━

mūsu klienti ir iegādājušies

273

preces

━━

zīmolu varat sastapt

98+

sporta zālēs

━━

esam Baltijā vienīgais

oficiālais

dīleris

━━

visām precēm nodrošinām

garantijas

servisu

━━

visas preces atrodas

mūsu

noliktavā

━━

 

Specifications

Overall Length

44" (48cm)

Width

24" (61cm)

Seat Hight

Seat to Pedal range (approximately): 31-40.5" (79-103cm)

Crank Length

170mm

Q Factor

15.5cm

Drive

Polygroove belts with self-tensioning system

Monitor

PM5

Power Requirement

The PM5 takes two D cell batteries. During your workout, the monior draws power from the spinning flywheel to extend battery life.

Maximum User Weight                                       


300lb (136kg)

Construction      

Welded aluminum frame. Steel feet.

Finish

Black powder coat frame; grey anodized posts

Storage

Must be stored in its fully assembled state

Space Recommendations

Assembled 48" x 24" (122cm x 61cm).

Machine Weight

68 lbs (31kg).

Shipping Dimensions

One box: 15" x 26" x 48" (38cm x 66cm x 122cm)

Shipping Weight

80lb (37kg)