PIRKŠANAS NOSACĪJUMI

GARANTIJA

1.1. Visām mūsu veikalā www.fitnesaveikals.lv pirktajām precēm ir ražotāja garantija.

1.2. Minimālais garantijas termiņš ir 24 mēneši. Atsevišķām precēm ražotāji ir noteikuši garāku garantijas termiņu (piemēram, Life Fitness velotrenažieru rāmjiem ir pat mūža garantija!). Precizēt garantijas termiņu iespējams pa tālruni: 67994044.

1.3. Lai izmantotu garantiju, būs jāuzrāda pirkumu apliecinošs dokumenta oriģināls (t.i. pavadzīme).

1.4. Garantijas nosacījumi nav attiecināmi uz:
- pārdotās preces papildus piederumiem, aksesuāriem un barošanas elementiem, kas ietilpst preces komplektācijā (piemēram, drošinātāji, austiņas, mikrofoni, akumulatori, lādētāji, antenas, tālvadības pultis, saslēgšanas vadi, spuldzesu.t.t.), kā arī stikla, porcelāna un papīra daļām un ar roku kustināmām plastmasas detaļām, kuru nolietošanās ir normāla parādība;
- nenozīmīgiem defektiem, kas neiespaido pašas preces funkcionēšanu, piemēram, uzrakstu izdzišana uz preču korpusiem;
- uz preču detaļām, kas sabojātas dabiskās nolietošanas rezultātā.

1.5. Ražotāja garantija nav spēkā, ja:
- precei ir garantijas plombu, sērijas numuru bojājumi, kā arī veikts nesankcionēts preces remonts;
- bojājumi radušies dabas stihijas dēļ (plūdi, vētra, ugunsgrēks, zemestrīce un c.) vai nelaimes gadījuma apstākļos;
- tika izmantoti nestandarta barošanas bloki, piederumi un rezerves daļas, kā arī izejmateriāli;
- ja bojājumi radušies citu neatkarīgo apstākļu dēļ, piemēram, sprieguma svārstībās elektrotīklā, kas pārsniedz 10% no normas, nestandarta barošanas avotu izmantošana, preces mehāniski
bojājumi, svešķermeņu vai mitruma iekļūšana u.c.;
- ja nav veikta regulāra servisa apkope (attiecās uz precēm, kam tāda ir nepieciešama);
- ja iegādātā prece izmantota ražošanas un nestandarta profesionālajiem mērķiem, kuri nav paredzēti lietošanas pamācībā;
- nav ievērota lietošanas instrukcija un pārkāpti ekspluatācijas noteikumi.

1.6. Preču garantijas jautājumus fitnesaveikals.lv izskata pamatojoties uz patērētāju tiesību aizsardzības likuma noteikumiem un ražotāju noteiktiem garantijas termiņiem.

ATTEIKUMA TIESĪBAS

1.7. Pircējas ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam saskaņā ar Latvijas Republikas Ministru Kabineta Noteikumiem Nr.207. Lai izmantotu šīs tiesības precei jābūt saglabātai tādā stāvoklī kā saņemšanas brīdī. Ja prece ir nolietota un/vai bojāta, ja tā nav oriģinālajā iepakojumā, vai tās iepakojums ir būtiski bojāts (izņemot gadījumu, kad pircējam nav iespējams atvērt iepakojumu to nesabojājot), lai varētu pasargātu preci no bojājumiem vai bojāšanās, mūsu veikalam ir tiesības preci nepieņemt.

CENAS UN PIEDĀVĀJUMS

1.8. Cenas, preču piedāvājums un atlikumi interneta veikalā var tikt mainīti bez brīdinājuma;

1.9. Visas cenas Fitnesaveikals interneta veikalā ir norādītas eiro ar ietvertu 21% PVN. Piegādēm Eiropas Savienības ietvaros netiek piemēroti nekādi papildus nodokļi.

2.0 . ES uzņēmumiem, kas ir PVN maksātāji un neatrodas Latvijā, ir iespējams iegādāties preces bez 21% PVN. Šajā gadījumā Pircējs ir atbildīgs par nodokļu nomaksu saistībā ar saņēmēja Valsts likumiem.

PRIVĀTUMA POLITIKA

2.1. Visa informācija, kuru klients ievada Fitnesaveikals interneta veikalā ir nepieciešama, lai mēs varētu veikt kvalitatīvu pasūtījumu apstrādi un klientu servisu. Šī informācija ir SIA G Kolizejs īpašums un nekādā gadījumā netiek nodota trešajām personām.

2.2. Lai veiktu kvalitatīvu pasūtījuma apstrādi, mums ir nepieciešama sekojoša informācija:

Klienta Vārds, Uzvārds - lai varam pasūtījumam norādīt autorizētu saņēmēju

Piegādes adrese - lai varam veikt preču piegādi

Kontakttālrunis - lai kurjerdienests vai klientu konsultants var sazināties ar klientu

E-pasts - tiek izmantots autorizācijai interneta veikalā, uz to tiek nosūtīts pasūtījuma apstiprinājums, kā arī tiek izmantots komunikācijai ar klientu. Nekad bez klienta atļaujas uz e-pastu netiek sūtīta reklāmas informācija!

PAROLES

2.3. Mums nav pieejamas Jūsu paroles! Ja esat aizmirsis paroli - izmantojiet lauku “Aizmirsu paroli” un sistēma uz Jūsu e-pastu nosūtīs saiti, kur arī varēsiet paroli nomainīt.

PIEGĀDES NOSACĪJUMI

2.4. Ja Jūs neatbildat kurjeram, nesaņemat/nepieņemat preci kurjera norādītajā laikā, neizņamat preci no pakomāta norādītajā laika intervālā, tad preces vēlreizēja izsūtīšana netiek kompensēta, tas ir, Jums būs jāmaksā par atkārtotu preces izsūtīšanas pakalpojumu. Kurjers iepriekš brīdina par piegādes laiku telefoniski, rakstiski, vai e-pastā, ja gadījumā jūs nevarat saņemt preci norādītajā laikā - sazinieties ar kurjerdienastu, lai vienotos par citu laiku - mēs par to neatbildam.

2.5. Ja Jūs nevēlaties, lai mēs otreiz izsūtam preci, kur sūtīšanas izmaksas būtu segtas no Jūsu puses, un vēlaties atteikties no pirkumu, pirmās sūtīšanas izmaskas, kuras bija segtas no mūsu puses tiek atņemtas no kopējās naudas summas, kura tiek atgriesta.

CITI

2.6. Ja Jūs iegādājāties konkrētu preci pie mums, toties prece noliktavas vai tehneloģiju kļūmes dēļ patiesībā nav faktiski mūsu noliktavā, mēs atgriežam Jums naudas summu, kas tika iztērēta par konkrēto preci. Ja gadījumā ir vēlams samainīt preci vai iegādāties alternatīvu, sazinieties ar mums - ieteiksim labāko alternatīvu.

Jebkādu neskaidrību vai jautājumu gadījumā lūdzam zvanīt pa tālruni 67994044, vai rakstīt uz e-pastu veikals@fitnesaveikals.lv