Par mums

KO JUMS VAR PIEDĀVĀT FITNESAVEIKALS.LV?

Fitnesaveikals.lv ir profesionālo sporta un fitnesa preču veikals, kurā iespējams iegādāties trenažierus, sporta uzturu, fitnesa aksesuārus un citas sporta un fitnesa preces no pasaules labākajiem sporta preču ražotājiem. Tajā ir viss, kas nepieciešams treniņiem mājās vai sporta zālē!
Visas preces veikalā piedāvā GFitness - pasaulē populārāko fitnesa ražotāju oficiālais pārstāvis un vadošā fitnesa risinājumu kompānija Baltijā. Uzņēmums savu darbību uzsāka 1996. gadā līdz ar komerc-fitnesa pirmsākumiem Latvijā. Dažus gadus vēlāk uzņēmums sāka darboties arī Igaunijā un Lietuvā, bet no 2011. gada – Somijā. Līdz ar to gandrīz visas veikalā redzamās preces, jūs varat satikt Baltijas un Somijas sporta klubos, jo tās izvēlās profesionāļi, kuriem ir svarīga produkta kvalitāte, garantija un ilgmūžība. Mūsu profesionālā komanda ar ilggadēju pieredzi sporta un veselības nozarē būs priecīga palīdzēt izvēlēties labāko tavam fitnesa treniņam!

 

GFITNESS PAVEIKTAIS

Gfitness galvenais biznesa virziens ir profesionāla sporta aprīkojuma vairumtirdzniecība. Gfitness ir izveidojis labu sadarbību un kļuvis par ekskluzīvu izplatītāju tādiem starptautiski labi pazīstamiem fitnesa zīmoliem kā Life Fitness, Hammer Strength, TRX, Theragun, BOSU, TOGU, Escape Fintess, ICG (Tomahawk), PAVIGYM, Trigger Point, Assault Fitness, Woodway, SKLZ, Nutramino un Multipower. Kopumā Gfitness pārstāv un izplata vairāk kā 35 starptautisku fitnesa kompāniju produktus. Produktu portfelī ir viss sporta klubiem nepieciešamais- trenažieri, fitnesa aksesuāri, sporta uzturs, grīdas segumi, speciālās mēbeles, skapīši ģērbtuvēm, piekļuves sistēmas un baseinu aprīkojums.
Ņemot vērā to, ka uzņēmums uzsāka savu darbību Rīgā, lielākā daļa Latvijas fitnesa klubu (piem., “People Fitness”, “LemonGym”, "MyFitness", "Squad Hour", "Global Fintness", "Only", "Olymp", "Titan", “DCH Studija” un daudzi citi) ir Gfitness klienti – uzņēmums ir palīdzējis izveidot vai attīstīt šos klubus, vai piegādātiem sporta aprīkojumu. Gfitness sadarbojas arī ar nozīmīgākajiem fitnesa klubiem Igaunijā, Lietuvā un Somijā (piem., “Impuls”, “MyFitness”, “Re:Formatas", “Golden Club”, "PeopleFitness", "LemonGym", “Elixia”, “GoGo”, "Hukka" un citi). Tāpat ir aprīkoti vairāki pašvaldību sporta un olimpiskie centri, viesnīcu sporta zāles, kā arī pēdējos gados strauji attīstījies korporatīvais fitness, kur mēs arī uzstādījām dažāda lieluma fitnesa telpas tādiem klientiem kā Danske Banka, Evolution Gaming, EuroLife, Apranga Group, Alexela Group un citi.
Bildes no mūsu realizētiem projektiem ir iespējams apskatīt te (paveiktie darbi).

Squad Hour (Riga, Latvia)

 

Re:Formatas (Vilnius, Lithuania)

 

Golden Club (Tallinn, Estonia)