Saites, aizsargi, locītavu atbalsts

Sporta un fitnesa nodarbībās locītavu atbalsts ir ļoti svarīgs. Pareiza locītavu nostiprināšana ļauj droši trenēties, samazinot traumu, piemēram, sastiepumu un locītavu iekaisumu risku, kā arī locītavu saites un aizsargi stabilizē locītavas, lai varētu veikt pilnvērtīgu kustību amplitūdu. Pie mums atradīsi locītavu saites un aizsargus, kas paredzētas plaukstu locītavām, elkoņiem un ceļgaliem. 

Locītavu saites un aizsargi

Sporta un fitnesa nodarbībās locītavu atbalsts ir ļoti svarīgs. Pareiza locītavu nostiprināšana ļauj droši trenēties, samazinot traumu, piemēram, sastiepumu un locītavu iekaisumu risku, kā arī locītavu saites un aizsargi stabilizē locītavas, lai varētu veikt pilnvērtīgu kustību amplitūdu. 

Plaukstu aizsargi un saites

Plaukstas locītavu traumas ir bieži sastopamas sportistiem, kas nodarbojas ar svarcelšanu, pauerliftingu, CrossFit un citām aktivitātēm, kas saistītas ar atkārtojošām plaukstas kustībām vai lielām slodzēm. Tāpēc šajās sporta aktivitātēs plaukstu aizsargi ir īpaši ieteicami, lai izvairītos no nepatīkamām traumām. 

Elkoņu aizsargi un saites

No tenisista elkoņa līdz golfera elkonim - dažādu sporta veidu un svarcelšanas kustību rezultātā elkoņa locītava var tikt pakļauta ievērojamai slodzei. Elkoņu aizsargi un saites piemērotas sportistiem, kas nodarbojas ar rakešu sportu, svarcelšanu un aktivitātēm, kas saistītas ar atkārtojošām roku kustībām. Elkoņu aizsargi un saites palīdz izvairīties no locītavu traumām un ātrāk atjaunoties starp treniņiem.

Ceļu sargi un saites

Ceļgaliem nākas piedzīvot intensīvu sportisko aktivitāšu slodzi, tāpēc laika gaitā tie kļūst jutīgāki. Neatkarīgi no tā, vai jūs veicat pietupienus ar smagiem svariem, skrienat garas distances vai nodarbojaties ar tādiem augstas slodzes sporta veidiem kā basketbols vai volejbols, ceļu sargi palīdz novērst traumu rašanos.

Pie mums, fitnesaveikals.lv, pieejamas augstas kvalitātes locītavu saites un aizsargi no XeniosHarbinger, Eleiko and Mad Max