APMAKSA

SEB DROŠI MAKSĀJUMI

Viens no maksājuma veidiem mūsu mājas lapā ir SEB drošu maksājumu internetbankas sistēma. Tā ir priekšapmaksa, izmantojot kartes vai pircēja izmantota internetbankas sistēma. Maksājumus iespējams veikt ar VISA, MasterCard un PayPal kartēm, un no šādām internetbankām: AS "Swedbank", AS "SEB banka", AS "Citadele banka" vai Luminor Bank AS Latvijas filiāle. Atbildība par datu drošību ir attiecīgajai bankai vai SEB sistēmai. Pēc pasūtījuma noformēšanas saņemsiet avansa rēķinu uz norādīto e-pastu, ja apmaksa tiks veikta ar PaySera sistēmas palīdzību mūsu mājas lapā, jums atnāks e-pasts ar norādi, ka pasūtījums ir apmaksāts.

 

PAYSERA

Vēl viens no maksājuma veidiem mūsu mājas lapā ir PaySera internetbankas sistēma. Tā ir priekšapmaksa, izmantojot kartes vai pircēja izmantota internetbankas sistēma. Maksājumus iespējams veikt ar VISA, Maestro un MasterCard kartēm, un no šādām internetbankām: AS "Swedbank", AS"SEB banka", AS "Citadele banka", Luminor Bank AS Latvijas filiāle, Revolut, N26. Atbildība par datu drošību ir attiecīgajai bankai vai PaySera sistēmai. Pēc pasūtījuma noformēšanas saņemsiet avansa rēķinu uz norādīto e-pastu, ja apmaksa tiks veikta ar PaySera sistēmas palīdzību mūsu mājas lapā, jums atnāks e-pasts ar norādi, ka pasūtījums ir apmaksāts.

 

PIETEIKTIES NOMAKSAI

Mūsu interneta veikalā ir iespējams pieteikties nomaksai ar InBank starppakalpojumu. Visa nepieciešamā informācija ir norādīta pie preces iegādes, izvēloties atmaksas veidu "pieteikties nomaksai". Visa informācija ir aizsargāta ar InBank sistēmas konfidencialitātes noteikumiem.

 

AR BANKAS KARTI FITNESAVEIKALS.LV

Piemērots veids, ja prece ir mūsu noliktavā, un vēlaties to izņemt mūsu birojā. Pēc pasūtījuma veikšanas mēs Jums nosūtīsim avansa rēķinu uz norādīto e-pasta adresi, kad pasūtījums tiks sagatavots, Jūs saņemsiet vēl vienu e-pastu, kur Jūsu pasūtījumam tiks piešķirts jauns statuss - sagatavots saņemšanai mūsu birojā.

Veicot pasūtījumu Fitnesaveikals.lv lapā, vienkārši norādiet, ka nāksiet precei pakaļ paši uz mūsu biroja adresi Rīgā, Ezermalas ielā 6 k-3. Kā atrast biroju, lūdzam skatīt šeit.

Prece jāizņem 10 darba dienu laikā pēc tam, kad Fitnesaveikals.lv Jūs ir informējis (pa e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots.

 

APMAKSĀJOT AVANSA RĒĶINU AR BANKAS PĀRSKAITĪJUMU

Par mūsu veikalā pasūtītajām precēm iespējams norēķināties, veicot bankas pārskaitījumu.

Pēc pasūtījuma veikšanas mēs Jums nosūtīsim rēķinu uz norādīto e-pasta adresi, ja Jūs izvēlāties neveikt tūlītējo apmaksu mājas lapā ar PaySera sistēmas palīdzību, Jūs varat veikt pārskaitījumu arī pēc tam norādot sava saņemta avansa rēķina numuru (vienīgi, lūdzu, ņemiet vērā, kā preču rezervācija notiek tikai pēc maksājuma saņemšanas).