Concept2 SkiErg slēpošanas trenažieris

Concept2 SkiErg slēpošanas trenažieris
Concept2 SkiErg slēpošanas trenažieris
Concept2 SkiErg slēpošanas trenažieris
Concept2 SkiErg slēpošanas trenažieris
 • Concept2 SkiErg slēpošanas trenažieris
 • Concept2 SkiErg slēpošanas trenažieris
 • Concept2 SkiErg slēpošanas trenažieris
 • Concept2 SkiErg slēpošanas trenažieris

Concept2 SkiErg slēpošanas trenažieris

 • Ražotājs Concept2
 • Artikuls 15166
 • Ir noliktavā: 0
1389.08€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

fitnesaveikals-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties

Concept2 SkiErg

Concept2 SkiErg®, kas sākotnēji tika izstrādāts kā treniņu rīks distanču slēpotājiem, ir kļuvis par fitnesa kopienas iecienītu treniņu rīku, jo ar to iespējams vienmērīgi un nepārtraukti kustēties ar kājām, kodolu un rokām. Šis trenažieris ir lieliski piemērots visu līmeņu sportistiem - jums nav jābūt slēpotājam, lai izmantotu SkiErg piedāvātās kopējā ķermeņa vingrošanas priekšrocības. Ar tādu pašu spararatu un veiktspējas monitoru kā mūsu airēšanas trenažieriem RowErgs un BikeErg, SkiErg piedāvā kvalitatīvu treniņu, kas uzlabos jūsu spēku un izturību. Mūsu SkiErg ir viegli pielāgojams cilvēkiem ar ierobežojumiem vai traumām apakšējā ķermeņa daļā, un tas nodrošinās pilnvērtīgu kardiovaskulāro treniņu, nodarbinot ķermeņa kodolu un augšējo ķermeņa daļu sēdus stāvoklī - no taburetes, krēsla vai ratiņkrēsla. Mūsu trenažieri ir izturīgi un izgatavoti tā, lai kalpotu ilgu laiku, un tie iztur stingru izmantošanu sporta zālēs un mājās visā pasaulē. Tāpat kā RowErg un BikeErg, arī SkiErg ir viegli kopjams, lai jūs varētu pievērsties tā lietošanai, nevis apkopei. Neatkarīgi no tā, vai esat elites distanču slēpotājs, kas vēlas uzlabot savu jaudu, vai arī meklējat lielisku treniņu, SkiErg palīdzēs jums sasniegt jūsu mērķus.

Kāpēc Concept2 SkiErg?

 

Veiktspējas uzraudzītājs

Performance Monitor ir tas, kas atšķir Concept2 SkiErg no citām distanču slēpošanas trenažieriem: tas ir aprīkots ar daudzām funkcijām, taču ir viegli lietojams, ļauj precīzi novērtēt savu sniegumu, uzraudzīt progresu un salīdzināt savus rezultātus ar citiem. Katrs SkiErg ir aprīkots ar mūsu vismodernāko veiktspējas monitoru PM5.

Sazinieties

PM5 monitoram ir gan Bluetooth, gan ANT+ bezvadu savienojums, kas ļauj to savienot ar daudzām sirdsdarbības jostām, fitnesa ierīcēm un lietotnēm. Mūsu bezmaksas Concept2 ErgData lietotne palīdz jums sekot līdzi treniņiem un var sinhronizēties ar Concept2 tiešsaistes žurnālu. Trešo pušu lietotnes var nodrošināt papildu funkcijas, kas palīdz saglabāt jūsu motivāciju. Iekļauts viedtālruņa statīvs.

Brīvi stāvošs vai pie sienas stiprināms

SkiErg var uzstādīt pie sienas vai izmantot ar grīdas statīvu. Uzstādīšana pie sienas ir viskompaktākais risinājums, savukārt grīdas statīvs ar pretslīdes klāju un riteņiem nodrošina risinājumu "viss vienā", kas padara SkiErg mobilo ierīci mobilu. Jebkurā gadījumā SkiErg ir viegli samontēt, un mēs nodrošinām visus darbam nepieciešamos instrumentus.

Sparararats un amortizators

SkiErg reaģē uz jūsu piepūli katrā vilkmē, tāpēc jūs vienmēr pilnībā kontrolējat savu piepūli un pretestību. Spirālveida amortizators ļauj ātri regulēt gaisa plūsmu uz spararatu, lai jūs varētu mainīt pievilkšanās sajūtu atbilstoši savām vēlmēm. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties, lai treniņš būtu kā līdzenā apvidū vai kā kāpums kalnā, SkiErg reaģēs atbilstoši jūsu vajadzībām.

Ergonomiski rokturi bez siksnas

SkiErg ergonomiskie rokturi bez siksniņām nodrošina ērtu un drošu satvērienu un neabsorbē sviedrus, lai tie paliktu sausi arī intensīvas lietošanas apstākļos. Tie ir piemēroti visiem roku izmēriem, jo tos nav nepieciešams regulēt.

Concept2 ir kardio trenažieri ar vairāk nekā 45 gadu pieredzi. Šī zīmola pirmsākumi meklējami 1976. gadā, kas norāda uz ilgstošu testēšanu, izmēģinājumiem un jauninājumiem, lai izstrādātu labākos airēšanas trenažierus, velotrenažierus un pat slēpošanas trenažierus. Galvenais Concept2 produkts ir airēšanas trenažieri, kuri ir paši labākie un atpazīstamākie airēšanas trenažieri visā pasaulē.

Ja vēlies sākt trenēties ar airēšanas trenažieri, tad ir ieteicams sākt ar šo zīmolu tā efektivitātes, kvalitātes un tehniskās apkopes pakalpojumu dēļ. Concept2 filozofija ir nodrošināt ikvienu klientu ar inovatīvākajiem produktiem un programmām. Par šo zīmolu daudz izsaka viņu iesaistīšanās ikviena klienta kardio treniņu vēlmju apmierināšanā ar kvalitāti un tehnsikās apkopes pakalpojumiem.

Mēs uzskatām, ka airēšana ir aktivitāte mūža garumā, pieejama ikvienam!

Concept2 Katalogs:

Dibinātājs: Dick and Peter Dreissigackers      Galvenais birojs: Morrisville, ASV      Zīmols: Dibināts 1976. gadā

esam ražotāja pārstāvis

no 2008

gada

━━

mūsu klienti ir iegādājušies

273

preces

━━

zīmolu varat sastapt

98+

sporta zālēs

━━

esam Baltijā vienīgais

oficiālais

dīleris

━━

visām precēm nodrošinām

garantijas

servisu

━━

visas preces atrodas

mūsu

noliktavā

━━

 

Specifications

MonitorPM5
Power Requirement

Takes two D cell batteries. SkiErg provides operating power when machine is in use.

 

Frame

Aluminum
Finish

Powder coat

Color Scheme

Black

Space Recommendations

Wall Mounted:

 • Width at bottom: 19 in (48.3 cm)
 • Width at top: 20.5 in (52 cm)
 • Depth: 16 in (40.6 cm)
 • Height: 85 in (216 cm)

Mounted on Floor Stand: 23.5 in x 50 in x 85 in
(60 cm x 127 cm x 216 cm)

Machine Weight

SkiErg: 46 lb (20.9 kg)
Floor stand: 35 lb (16 kg)

Shipping Dimensions

SkiErg: 21 in x 19 in x 49 in (54 cm x 49 cm x 125 cm)
Floor stand: 5 in x 26 in x 53 in (13 cm x 66 cm x 135 cm)

Shipping Weight

SkiErg: 61 lb (28 kg)
Floor stand: 38 lb (18 kg)

 

Kopā ar šīm precēm parasti pērk arī

Cone Markers (set of 3)
-18%

Cone Markers (set of 3)

Jordan Fitness
8.94 10.93 €