Kā izvēlēties sev vispiemērotāko mājas skrejceliņu?

Kā izvēlēties sev vispiemērotāko mājas skrejceliņu?

Tā kā mūsdienās ir pieejama ļoti plaša skrejceliņu izvēle, ir visas iespējas iegādāties tieši to, kas atbilst Jūsu treniņu rutīnai, lai pirkums nekļūtu par dārgu drēbju pakaramo.

 

Kā izvēlēties sev vispiemērotāko mājas skrejceliņu?

Ir dienas, kad sliktu laikapstākļu dēļ patiešām nav vēlmes un motivācijas iziet ārā no mājām. Ir reizes, kad esam patiesi pateicīgi, ka ir izgudrotas ēdienu piegādes aplikācijas, Netflix un…. iespēja strādāt no mājām.

Ja Jums jau ir izdevies uzsākt regulāru skriešanas rutīnu – ideāli, jo uzsākšana ir pats grūtākais posms. Bet tagad - uzdevums ir to neatmest un patiešām darīt to regulāri. Skriešana trenažieru zālē ir lieliska. Skriešana brīvā dabā var būt uzmundrinoša (kad laikapstākļi ārā ir patīkami). Bet, ja esi patiesi ieinteresēts skriešanā kā sporta veidā, ir vērts apdomāties par mājas skrejceliņa iegādi.

Tā kā mūsdienās ir pieejama ļoti plaša skrejceliņu izvēle, ir visas iespējas iegādāties tieši to, kas atbilst Jūsu treniņu rutīnai, lai pirkums nekļūtu par dārgu drēbju pakaramo.

 

Efektīvs treniņš arī ierobežotā telpā

Life Fitness F3 skrejceļi ir izturīgs mājas fitnesa aprīkojums, aprīkots ar FlexDeck triecienus absorbējošo sistēmu (tā samazina triecienu, palielinoties skriešanas ātrumam). Tie ir viegli salokāmi un ērti uzglabāt, kad tas netiek izmantots.

Tas, ka mājas skrejceliņš ir salokāms, padara to lieliski piemērotu pilsētniekiem, kuriem nav daudz brīvas vietas savās mājās vai tiem, kuri nevēlas atvēlēt pārāk lielu mājas daļu sporta zālei.

 

Profesionāls skriešanas treniņš mājas apstākļos

FlexDeck Select sistēma, ar kuru ir aprīkoti Life Fitness T5 skrejceļi, samazina triecienus, kā arī ļauj izvēlēties starp trim dažādiem stingrības iestādījumiem.

Tātad, ja Jums drīzumā ieplānota takas skriešanas sacensības vai tieši otrādi - Jums patīk skriet pa betona virsmu, tagad ir iespēja iestatīt vajadzīgo lentas stingrību, lai atdarinātu nepieciešamo skriešanas sajūtu.

Tāpat treniņa laikā ir iespēja izvēlēties desmitiem dažādu treniņa programmu - tas viss regulējams vienkārši saprotamā konsolē.

 

Treniņš, kas apvienots ar izklaidi

Platinum Club sērijas Life Fitness skrejceļi ir paredzēti, lai treniņi vienmēr būtu saistoši. Tāpēc tie ir aprīkoti ar integrētu HD televizoru un ir savienojami ar tādām izklaides lietotnēm kā Netflix un Youtube, un tas pat sinhronizējas arī ar Apple Watch un citiem sporta pulksteņiem.

Augstākās klases konsole palīdz atbrīvot Jūs no domām par nogurumu, tādēļ Jūs nemanot varat paveikt daudz vairāk. Platinum Club ir augtākā klase, kad runa ir par mājas skrejceļiem.

 

Gluži kā sporta klubā

Platinum Club skrejceliņu sērija ir atrodama arī premium klases sporta klubos, gluži tāpat kā Club Series+ skrejceļi. Izturīgais skrejceliņš sporta klubā iztur neskaitāmus kilometrus, un tas viennozīmīgi tiks galā ar visiem mājas treniņiem daudzu gadu garumā.