Reebok One Series GB40 velotrenažieris

Reebok One Series GB40 velotrenažieris
Reebok One Series GB40 velotrenažieris
Reebok One Series GB40 velotrenažieris
  • Reebok One Series GB40 velotrenažieris
  • Reebok One Series GB40 velotrenažieris
  • Reebok One Series GB40 velotrenažieris

Reebok One Series GB40 velotrenažieris

  • Ražotājs Reebok
  • Artikuls RVON-10101BK
  • Ir Rīgas noliktavā: 3
359.00€ 378.00€
59.83
/mēn
18.25
/mēn
Mēnešu skaits

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

Reebok One GB40 Velo Trenažieris

Šis trenažieris ir radīts priekš cilvēkiem, kuri vēlas iesākt savu kardio velo trenažiera pieredzi par salīdzinoši zemu cenu. Nelieciet cenai maldināt, jo trenažieris ir kvalitatīvs un efektīvs, radīts mājas apstākļiem, lai sadedzinātu kalorijas un tiektos pēc jauniem sasniegumiem. Lai trenažieris varētu būt kvalitatīvs, tiek samazinātas ekstra funkcionalitātes, toties, domājot par sportista vēlmēm tika pievienotas svarīgākās funkcijas - 8 manuāli pretestības līmeņi, 3 ieprogrammētas treniņu iespējas un informācijas nolasīšana - distance, sadedzinātās kalorijas, laiks, ātrums un sirds ritms. Šo informāciju ir iespējams redzēt uz iebūvētā Reebok GB40 velo trenažiera 5,5'' LCD ekrāna. Takā šis velo trenažieris ir radīts priekš mājas treniņiem, tika padomāts arī par vieglu pārvietošanu un glabāšanu, pievienojot divus ritentiņus trenažiera priekšpusē. Ievies fitnessu savās mājās ar šo kompakto velo trenažieri!

Kāpēc tieši Reebok One GB40 Velo Trenažieris?

 

Gluda braukšana

GB40 Velo trenažierim ir noslēgts 6 kg spararats, kas nodrošina gludu, izaicinošu un klusu treniņa procesu, lai Tu varētu izbaudīt patīkamu treniņu mājas apstākļos, kā arī nevienam citam tas netraucētu.

Ērta mīšanās

Polsterēto ērto sēdekli ir iespējams pielāgot savām vēlmēm, gan vertikāli, gan horizontāli. Balansētie pedāļi ar siksniņu nodrošina drošu mīšanos, kā arī mīkstie rokturi nodrošina ērtību, lai Jūs spētu tikai domāt par rezultāta sasniegšanu.

Pielāgojams

Jums tiek sniegta pilnīga kontrole pār treniņu, nomaini pretestības līmeni treniņa procesā, lai nepazustu efektivitāte, manuāli maināmās pretestības rokturis ir novietot tieši zem konsules, lai viegli un ātri tam varētu piekļūt, kamēr Jūs minaties.

 

Izsekojamība

Lielais 5'' LCD ekrāns nodrošina atgriezenisko saiti par Jūsu veikumiem treniņa laikā. Uz ekrāna būs redzami tādi rādītāji, kā ātrums, distance, laiks, nodedzinātās kalorijas un sirds ritms.

 

Motivējošs

Lai noturētu Jūsu uzmanību, kā arī motivētu, tiek piedāvātas trīs iepriekš izveidotas programmas, kuras palīdzēt iesākt Jūsu kardio trenažieru pieredzi, kā arī sirds ritma mērītājs uz rokturiem.

 

Prēmijum sajūta

Dizains ir radīts priekš mājas apstākļiem, tāpēc tas ir tikai 30 kg smags, lai to būtu viegli pārvietot pēc treniņa, kā arī ir ieinstalēti priekšējie ritentiņi. Trenažiera korpusam ir izmantoti prēmijum materiāli, kas nodrošina to, ka maksimālais lietotāja svars var būt pat 110 kg.

Reebok ir amerikāņu iedvesmots starptautisks zīmols ar dziļu mantojumu fitnesa pasaulē. Reebok ir zīmols, kurš pārkāpj visas iespējamās robežas, kas ir iemesls, kāpēc Reebok neapstājās tikai pie fitnesa apģērbu ražošanas, bet gan sāka projektēt un ražot fitnesa inventāru, sākot ar steperiem, hantelēm, fitnesa bumbām, ripu un stieņu komplektiem, turpinot ar kardio trenažieriem - eliptiskajiem trenažieriem, skrejceliņiem un velotrenažieriem. Mēs uzskatām, ka Reebok ar savu augstās kvalitātes fitnesa aprīkojumu uzstāda jaunus izaicinājumus citiem zīmoliem.

Reebok cenšas iedvesmot cilvēkus pievērsties aktīvam dzīvesveidam, kas ikvienam dod iespēju būt sevis labākajai versijai fiziski, emocionāli un sabiedriski. Reebok uzskata, ka ar sporta palīdzību, mūsu spēkos ir mainīt dzīves un uzturēt sevi labākā formā.

Mēs esam zinātkāri, provokatīvi, asprātīgi un neparedzami. Mēs esam Reebok!

Dibinātājs: Joseph William Foster      Galvenais birojs: Bostona, ASV      Zīmols: Dibināts Anglijā, 1895. gadā

 

esam ražotāja pārstāvis

no 2007

gada

━━

mūsu klienti ir iegādājušies

3'516

preces

━━

zīmolu varat sastapt

26+

sporta zālēs

━━

Baltijā esam tiešais

oficiālais

dīleris

━━

visām precēm nodrošinām

garantijas

servisu

━━

visas preces atrodas

mūsu

noliktavā

━━

 

Specifications

Assembled Dimensions

100cm Length

52cm Width

130cm Heigth

Front Wheel For Easy Mobility

Yes

Cup Holder

1

Adjustable

Foot Strap

Handlebar

Floor Level

Vertical & Horizontal Seat

Seat Hight

65cm - 95cm

Max User Weight

110kg

Weight

30,3kg

Pedal Straps

Yes

Flywheel Weight

6 kg

Comfortable Sadle

Yes

Console

Reebok GB40

Display Size

5,5'' LCD

Heart Rate Sensor

Integrated hand pulse sensor on handlebar

Programs

3 target programs

Recovery Function

Yes

Resistance Levels

8 manual

Meter

5 - Heart rate, speed, calories burned, time, distance

Power Requirements

2 AA bateries (Included)

Nesen nopirka

SKLZ Accustick pašmasažas riks
-20 %

SKLZ Accustick pašmasažas riks

SKLZ
20.00 24.90 €
Lifespan TR1200iT saliekamais skrejceļš
-17 %

Lifespan TR1200iT saliekamais skrejceļš

Lifespan
999.00 1208.79 €