Activate sērijas Recumbent Robust velotrenažiers

Activate sērijas Recumbent Robust velotrenažiers
  • Activate sērijas Recumbent Robust velotrenažiers

Activate sērijas Recumbent Robust velotrenažiers

  • Ražotājs Life Fitness
  • Artikuls AC-RR-ACT-A
  • Ir Rīgas noliktavā: 2
234.53
/mēn
4612.56€

Preces cena norādīta ar PVN

Mēnešu skaits

*Kredīta kalkulatoram ir informatīva nozīme!

nav atlasīts neviens produkta variants

fitnesaveikals-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties

Produkta īpašības

Biomehāniski efektīvs dizains

Activate vertikālais velosipēds atbilst mūsu tradīcijai par biomehāniski efektīvu ķermeņa novietojumu ar vienkāršu sēdekļa regulēšanu, izmantojot kloķa, stūres un sēdekļa pozīcijas ģeometrijas kombināciju.

Sirds ritma monitorings

Lifepulse digitālie sirdsdarbības monitoringa rokas sensori ir ērti novietoti uz stūres, lai nodrošinātu precīzu sirdsdarbības monitoringu, un Polar telemetrija nodrošina brīvroku sirdsdarbības monitoringu, ja to izmanto ar papildu krūšu siksnu.

Ērta pašapgāde

Šos energoefektīvos velosipēdus, ko darbina cilvēka kustības, var novietot jebkurā vietā objektā, bez elektrības vadiem vai kontaktligzdām (modeļiem ar papildu 17" televizoru uz statīva nepieciešama strāvas padeve).

Uzticama siksnas piedziņas sistēma

Pēc pasūtījuma izstrādāta sistēma ir klusa un praktiski neprasa apkopi.

Ērtas regulēšanas iespējas

Viegli regulējamas slēpošanas zābaku stila pedāļu siksnas un 38 sēdekļa regulēšanas pozīcijas nodrošina, ka katrs cilvēks var atrast sev ērtāko braukšanas pozīciju.

Intuitīva konsole

Skaidri un vienkārši vadības elementi nodrošina skaidru vadību treniņa dalībniekiem, lai ātri sāktu vai veiktu iepriekš ieprogrammētus treniņus, un treniņa kopsavilkums sniedz vērtīgu atgriezenisko saiti.

Viegli lietojams

Intuitīvā konsoles konstrukcija nodrošina vingrotājiem skaidru un vienkāršu vadību ātrai uzsākšanai vai iepriekš ieprogrammētiem treniņiem.

Life Fitness - izcilības mantojums. Jau vairāk kā 30 gadus Life Fitness nodrošina augstākās klases kardio treniņu inventāru (skrejceliņi, velotrenažieri, airēšanas trenažieri, eliptiskie trenažieri u.c.). Ja ne katrā, tad vismaz vairumā sporta zāļu, viesnīcu, sporta centru Jūs atradīsiet Life Fitness inventāru, kuram uzticas paši labākie. 1968. gadā Life Fitness izgatavoja pirmo elektrisko velotrenažieri, kas jau vien nozīmē daudz - inovācijas, kvalitāte, pieredze un smags darbs ir padarījis šo zīmolu par visatpazīstamāko visās sporta zālēs.

Life Fitness ir apvienojis efektīvu dizainu, inovācijas un vienkāršību, radot unikālus kardio trenažierus - skrejceliņus, velotrenažierus, eliptiskos trenažierus, airēšanas trenažierus un daudz citus. To uzdevums ir pavisam vienkāršs - veicināt cilvēkus būt fiziski aktīviem, nodrošinot ar plašu produktu klāstu atbilstoši ikviena vajadzībām un finansēm, kā arī piedāvājot interaktīvu dizainu un kvalitatīvu apkalpošanu. 

Life Fitness, lielākais fitnesa aprīkojuma ražotājs, tagad ar Life Fitness Connect lietotni ļauj kontrolēt savus treniņus jebkurā vietā uz un ārpus aprīkojuma. Ielādējot aplikāciju iOS vai Android ierīcē savienojieties ar Life Fitness kardio trenažieriem, lai sekotu līdzi saviem treniņu datiem, reģistrētu spēka treniņu vai skatītu mūsu plašo OnDemand treniņu bibliotēku, lai paātrinātu savu progresu! 

Mēs gūstam panākumus, kad TU dari! Tāpēc mēs turpinām ieviest inovācijas un pielāgoties pārmaiņām! 

Dibinātājs: Augie Nieto and Ray Wilson      Galvenais birojs: Rosemont, ASV      Zīmols: Dibināts 1977. gadā

Life Fitness Katalogi:

        

 

esam ražotāja pārstāvis

no 2004

gada

━━

mūsu klienti ir iegādājušies

2'623

preces

━━

zīmolu varat sastapt

112+

sporta zālēs

━━

esam Baltijā vienīgais

oficiālais

dīleris

━━

visām precēm nodrošinām

garantijas

servisu

━━

visas preces atrodas

mūsu

noliktavā

━━

 

Nesen nopirka

Triggerpoint MOBIPOINT™ masažas bumbina

Triggerpoint MOBIPOINT™ masažas bumbina

Trigger Point
9.90
Triggerpont THE GRID X pašmasažas rullis (melns)

Triggerpont THE GRID X pašmasažas rullis (melns)

Trigger Point
39.91
Triggerpoint GRID STK X pašmasažas rullis

Triggerpoint GRID STK X pašmasažas rullis

Trigger Point
42.89