ThoraxTrainer Pro 

ThoraxTrainer Pro 
ThoraxTrainer Pro 
ThoraxTrainer Pro 
ThoraxTrainer Pro 
ThoraxTrainer Pro 
  • ThoraxTrainer Pro 
  • ThoraxTrainer Pro 
  • ThoraxTrainer Pro 
  • ThoraxTrainer Pro 
  • ThoraxTrainer Pro 

ThoraxTrainer Pro 

šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
2671.22€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

fitnesaveikals-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties

Thorax Trainer Skiergometer Pro Cardio

Turpina izcelties ar savu super slīdošo sliežu sistēmu. Slieces, ar kurām savienots nūju pāris, ir lodīšu gultņi, tāpēc tās ilgstoši iztur vislielākās slodzes. Šī sliežu sistēma pārsteidz ar gandrīz vienmērīgu kustību. Par to liecina 96 % piekrišana ar distanču slēpošanu uz sniega. Slēpošanas ergometra Pro Cardio kvalitāte ir pārliecinājusi mūsu klientus. Šī iemesla dēļ tagad, palielinoties pārdošanas apjomiem visā pasaulē, mēs esam spējuši samazināt arī ražošanas izmaksas. Izmantojiet šos panākumus. Mēs vēlamies, lai arī jūs kļūtu par tā daļu, un piedāvājam jums profesionālo versiju par sensacionālu cenu.

Kāpēc Thorax Trainer Skiergometer Pro?

Jaunais krūšu kurvja trenažieris - labākais slēpošanas ergometrs tagad ikvienam!

Mēs vēlamies, lai jūs gūtu panākumus, un nodrošinām jūs ar pareizo ierīci. Nav svarīgi, vai esat distanču slēpošanas profesionālis, hobija distanču slēpotājs vai vienkārši meklējat lielisku treniņa iespēju, Thorax Trainer slēpošanas ergometrs Pro Cardio palīdzēs jums sasniegt jūsu mērķus. Jau pēc neilga laika jūs redzēsiet skaidru treniņa efektu. Thorax trenažieris ļauj veikt funkcionālu visa ķermeņa treniņu, un jūs varat izmantot Thorax trenažiera datoru, lai izmērītu savus uzlabojumus. Jaunā versija tiks piegādāta kopā ar nūjām. Tās var elastīgi pielāgot atbilstoši lietotāja augumam. Kā papildaprīkojumu var pasūtīt arī fiksēta izmēra nūju pārus.

Izmēriet savu progresu

Thorax Trainer slēpošanas ergometra dators ļauj detalizēti novērtēt jūsu treniņu un tehniku. Jūsu sniegums distanču slēpošanas trasē, uz velosipēda, peldbaseinā vai skriešanas trasē ievērojami uzlabosies.  Thorax trenažieris ļauj veikt locītavām saudzīgu un funkcionālu visa ķermeņa treniņu, kas ir efektīvāks nekā treniņš uz airēšanas trenažiera. Jūs saņemsiet arī treniņu rokasgrāmatu ar 12 dažādām programmām. Vairāk nekā 40 vingrinājumu videoieraksti palīdzēs jums sasniegt jūsu mērķus. Uzlabojiet noturību, izturību, pamata stabilitāti vai VO2Max. Pietiek ar 3x 10 minūtēm nedēļā, lai redzētu ievērojamu treniņa efektu. Aktivizējiet līdz pat 96% muskuļu un sadedziniet līdz 1500 kcl/h tikai ar vienu ierīci.