Heat Performance Row profesionālais airēšanas trenažieris

  • Ražotājs Life Fitness
  • Artikuls PRF-ROW-TFT-01
  • Ir Rīgas noliktavā: 0
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
Bestsellers
Bestsellers
3969.61€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

fitnesaveikals-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties
  • Ražotājs Life Fitness
  • Artikuls PRF-ROW-TFT-01
  • Ir Rīgas noliktavā: 0
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
Bestsellers
Bestsellers

Airēšanas trenažieris HEAT PERFORMANCE ROW

Palieliniet savu treniņu intensitāti ar Heat Performance airēšanas trenažieri. Jaudīgs, moderns dizains elites treneriem jebkurā telpā. Mēs esam paplašinājuši iespējas, lai radītu racionalizētu veiktspējas airēšanas trenažieri, kas palīdz vingrotājiem pārsniegt savas robežas. TFT2.0 konsole piedāvā augsto tehnoloģiju digitālo atgriezenisko saiti un motivējošas programmas, kas uzlabo airēšanas pieredzi.

Kāpēc izvēlēties Life Fitness Heat ?

Trenējieties kā profesionāls sportists

Airēšana, lai sasniegtu maksimālo potenciālu, liek sportistiem sasniegt savu maksimālo potenciālu. Jaudīgi izstrādātais airēšanas trenažieris ir izaicinājums lietotājiem, kuri koncentrējas uz augstas intensitātes sporta treniņiem, kas pārsniedz standarta kardio treniņus. WattRate® tiešais jaudas mērītājs nodrošina precīzus jaudas rādījumus. Pretestību nodrošina gaisa magnētiskais pārklājums, kā rezultātā tiek nodrošināts plašāks pretestības diapazons iesācējiem un tiem, kas meklē anaerobos vingrinājumus.

Viedā dizaina akcenti

Life Fitness ir slavens ar izstrādājumu dizainu, kas uzlabo treniņu rezultātus. Heat Performance Row izmanto šo pieeju. Vadības pogas uz roktura ļauj ātri pārslēgties starp treniņa, salīdzināšanas un tehnikas konsoles ekrāniem. 300 grādu pretestības slēdzi var sasniegt no pievilkšanas pozīcijas, savukārt ātri noņemamās kāju siksnas atvieglo uzkāpšanu un nokāpšanu.

Airēšana, komplektā ar spēlēm

Heat Performance Row ar TFT konsoli nodrošina precīzu atgriezenisko saiti, kas raksturīga katram trenažierim. Informējiet savus vingrotājus par viņu sniegumu jautrā un saistošā veidā, izmantojot Race a Distance, Race a Friend vai inovatīvo lietotni Coach by Colour.

 

 

Life Fitness - izcilības mantojums. Jau vairāk kā 30 gadus Life Fitness nodrošina augstākās klases kardio treniņu inventāru (skrejceliņi, velotrenažieri, airēšanas trenažieri, eliptiskie trenažieri u.c.). Ja ne katrā, tad vismaz vairumā sporta zāļu, viesnīcu, sporta centru Jūs atradīsiet Life Fitness inventāru, kuram uzticas paši labākie. 1968. gadā Life Fitness izgatavoja pirmo elektrisko velotrenažieri, kas jau vien nozīmē daudz - inovācijas, kvalitāte, pieredze un smags darbs ir padarījis šo zīmolu par visatpazīstamāko visās sporta zālēs.

Life Fitness ir apvienojis efektīvu dizainu, inovācijas un vienkāršību, radot unikālus kardio trenažierus - skrejceliņus, velotrenažierus, eliptiskos trenažierus, airēšanas trenažierus un daudz citus. To uzdevums ir pavisam vienkāršs - veicināt cilvēkus būt fiziski aktīviem, nodrošinot ar plašu produktu klāstu atbilstoši ikviena vajadzībām un finansēm, kā arī piedāvājot interaktīvu dizainu un kvalitatīvu apkalpošanu. 

Life Fitness, lielākais fitnesa aprīkojuma ražotājs, tagad ar Life Fitness Connect lietotni ļauj kontrolēt savus treniņus jebkurā vietā uz un ārpus aprīkojuma. Ielādējot aplikāciju iOS vai Android ierīcē savienojieties ar Life Fitness kardio trenažieriem, lai sekotu līdzi saviem treniņu datiem, reģistrētu spēka treniņu vai skatītu mūsu plašo OnDemand treniņu bibliotēku, lai paātrinātu savu progresu! 

Mēs gūstam panākumus, kad TU dari! Tāpēc mēs turpinām ieviest inovācijas un pielāgoties pārmaiņām! 

Life Fitness Katalogi: Atrodami šeit

Dibinātājs: Augie Nieto and Ray Wilson      Galvenais birojs: Rosemont, ASV      Zīmols: Dibināts 1977. gadā

 

        

 

esam ražotāja pārstāvis

no 2004

gada

━━

mūsu klienti ir iegādājušies

2'623

preces

━━

zīmolu varat sastapt

112+

sporta zālēs

━━

esam Baltijā vienīgais

oficiālais

dīleris

━━

visām precēm nodrošinām

garantijas

servisu

━━

visas preces atrodas

mūsu

noliktavā

━━