ASSAULT CLASSIC BIKE

ASSAULT CLASSIC BIKE
ASSAULT CLASSIC BIKE
ASSAULT CLASSIC BIKE
ASSAULT CLASSIC BIKE
 • ASSAULT CLASSIC BIKE
 • ASSAULT CLASSIC BIKE
 • ASSAULT CLASSIC BIKE
 • ASSAULT CLASSIC BIKE

ASSAULT CLASSIC BIKE

980.83€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

fitnesaveikals-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties

Assault AirBike Classic

Labākās dievināšanas un ienīšanas attiecības. Šos riteņus ir iespējams sastapt, boksa, fitnesa vai sporta zālēs, dažādās cilvēku mājās visapkārt pasaulei, riteņa reputācija padara to par vienu no intensīvākajiem un interesantākajiem AirBike, kādi jebkad ir pastāvējuši. Galu galā ir iemesls kāpēc to sauc par "Velna trīsriteni". Izstrādāts, lai izaicinātu pat spēcīgākos atlētus. Tākā šis produkts jau ir pastāvējis ilgu laiku, to arī var sastapt militārās bāzēs, jo šis trenažieris vienozīmīgi trenē gan motivāciju, gan izturību, gan arī vēlmi nepadoties un cīnīties. Labākā lietas par šo velosipēdu ir, ka ar to var darboties gan fitnesa un sporta iesācējs, gan arī profesionāls atlēts, neskatoties uz sagatavotības, ķermeņa, ambīciju pakāpes. Jo šī velosipēda ideja slēpjas vēja pretestībā, jo Tu spēcīgāk un ātrāk mīsies, jo lielāka būs pretestība, kas nozīmē, ka katrs induviduāli var izkontrolēt un izvēlēties grūtības pakāpi, pieliekot lielāku vai arī mazāku piepūli. Kā arī šim ritenim ir regulējams sēdeklis, priekš Tavas ērtības un mazie ritentiņi, lai to vieglāk varētu pārvietot. 

Komplektā iekļauts:

 • Assault AirBike Classic
 • Assault AirBike Konsole
 • Pamācība "Kā salikt riteni no nulles līdz sportošanai"

Kāpēc tieši Assault Airbike Classic ?

 

TŪLĪTĒJA PIELĀGOŠANA

Pats labākais ir tas, ka ar Assault AirBike var darboties gan iesācēji, gan cilvēki, kas ir rehabilitācijas posmā, gan arī augstākā līmeņa profesionāļi, neskatoties uz cilvēka ķermeņa izmēru, tipu, veselības stāvoklis vai pat ambīciju līmeni. Šāda tipa ritens ir mūsdienās viens no interesantākajiem un izaicinošākajiem treniņiem, jo tieši ar šo riteni ir pat notikušas starptautiskas sacensības, sacenšoties par garāko distanci īsākajā laika periodā. Ar šo velosipēdu ir iespējams nobraukt lielāku distanci īsākā laika periodā, bet 100% tas būs grūtāk, nekā cilvēks mīsies lēnām. Tas ir, jo ātrāk Tu minies, jo lielāka ir pretestība, kas ļauj Tev pašam izkontrolēt treniņa grūtības pakāpi.

 

 

PAMĀCĪBA PA SOĻIEM, KĀ SALIKT ASSAULTBIKE KOPĀ

Assault AirBike Classic tiek izsūtīts ar visu, kas Tev ir nepieciešams, lai varētu ātri un uzreiz uzstādīt riteni priekš lietošanas. Tiek iekļauta rokasgrāmatiņa ar skaidrām pamācības vadlīnijām, lai salikšana būtu vieglāka par vieglu. Pieejams arī videoklips, kā pareizi salikt šo velosipēdu, lai vienīgā problēma par kuru Tev būtu jāuztraucās ir nobraukta pārāk maza distance. 

VIEGLI KOPJAMS DIZAINS

Lai arī Tavs treniņš notiktos sporta zālē, garāžā vai arī viesistabā, AssaultBike kompaktais un izturīgais dizains nodrošina stabilu un drošu treniņu, lai arī kur Tu būtu. Ar integrētiem ritentiņiem un maināmu krēslu, pedāļiem, Tu vari trenēties ērtībā, kā arī viegli novietot glabāšanai. Ventalātora tipa ritens ar bateriju darbināmu konsoli, viss paliek Tavās rokās, lai Tava uzmanība netiktu novērsta no treniņa. Nav nepieciešami nevajadzīgi vadi un kontakt ligzdas.

 • Viegli salikt un izjaukt
 • Pilnībā dabai draudzīgs produkts
 • Ir testēts visās vidēs, kas nozīmē, ja gribi sportot ārtelpās - aiziet!

ŠĪ KONSOLE NENOVĒRŠ TAVU UZMANĪBU

Mēs neticam, ka viens trenažieris var derēt pilnībā visiem cilvēkiem, tāpēc esam izveidojuši paša ģenerētu pretestības riteni, kurš var kalpot specifisku mērķu sasniegšanai. No izturības un spēka līdz kardio un motivācijas, šis ritens piedāvā kaloriju dedzinošus treniņus, kuru laikā Tu varēsi attīstīt vairākas lietas vienlaicīgi. Izvēlies vienu no mūsu piedāvātajām septiņām programām vai arī izveido pats savu treniņa programu, lai Tavs treniņš būtu pilnvērtīgs!

 • Vispārējie ķermeņa treniņi
 • Bezgala daudz pretestības un intensitātes līmeņu
 • Viegli izmantojama konsole ar dažādām integrētām priekšrocībām

IZVEIDOTS, LAI KALPOTU

Kad mēs sākām izstrādāt AssaultBike, mēs zinājām, ka noslēgtu gultņu integrēšana katrā šarnīrā un kustīgajā daļā ir absolūti nepieciešama. Tāpēc mēs bijām vairāk nekā satriekti, kad kopējais skaits bija divdesmit. Tas nozīmē, ka šim ritenim ir 20 noslēgti gultņi, kurus nevar ietekmēt, ne ūdens, ne putekļi un ne pat dubļi. 

 • 20 kopumā noslēgti gultņi
 • Izturīgs metāla rāmis
 • Korozijizturīga rūpnieciskā pulvera pārklājums
 • Pastiprināti pedāļi un kloķi

Assault Fitness ir zīmols, kas saistīts ar treniņiem pāri robežām, savu robežu pārkāpšanu un sava potenciāla atklāšanu. Assault Fitness cenšas iedrošināt ikvienu sākt savu fitnesa ceļojumu, un tādā veidā uzlabot savas dzīves un veselības kvalitāti. Viņi cenšas stiprināt, atbalstīt, izglītot un iedvesmot ikvienu, sākot no profesionāļiem līdz pat jaunpienācējiem, ar augstas klases trenažieriem.

Assault Fitness piedāvā dažāda veida aprīkojumu, piemēram, velotrenažierus, kuri ir izstrādāti, lai ar Jūsu radīto pretestību pārvarētu savas robežas. Piedāvājumā ir arī skrejceliņi, kuri ir manuāli, kas nozīmē to, ka - jo ātrāk Tu skrien, jo ātrāk tas iet. Viņi savā katalogā piedāvā arī airēšanas trenažierus. Ja esi ieinteresēts pārkāpt savas robežas un censties būt pēc iespējas labākā fiziskajā formā, tad iesakām Assault Fitness trenažierus. 

Pārkāp savas robežas neatkarīgi no tā, kur Tu atrastos!

Assault Fitness Katalogs:

 

Dibinātājs: LifeCORE Fitness      Galvenais birojs: Kārlsbāda, ASV      Zīmols: Dibināts 1994. gadā

 

esam ražotāja pārstāvis

no 2012

gada

━━

mūsu klienti ir iegādājušies

350

preces

━━

zīmolu varat sastapt

107+

sporta zālēs

━━

esam Baltijā vienīgais

oficiālais

dīleris

━━

visām precēm nodrošinām

garantijas

servisu

━━

visas preces atrodas

mūsu

noliktavā

━━