ASSAULT RUNNER ELITE

4826.21€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

fitnesaveikals-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties

ASSAULT RUNNER ELITE

AssaultRunner Elite ir izstrādāts gan ātrumam, gan komfortam, un tas paaugstina standartus, kas tiek sagaidīti no manuālā skrejceliņa. AssaultRunner Elite liek jums pārvarēt jūsu treniņu robežas, atrodoties savās mājas vai sporta zālē. Neviens cits bezmotora skrejceļš nespēj līdzināties AssaultRunner komerciāli veidotajai rāmja konstrukcijai, uzlabotajam centrālās konsoles dizainam vai iebūvētajām programmu funkcijām. Turklāt šis trenažieris ir kompakts, tas neprasa regulāras apkopes, to ir viegli transportēt un tam nav nepieciešams nekāds elektroenerģijas patēriņš.

 

ATRODIET SAVU SOLI

Iepazīstinām ar jaudīgāko un personalizētāko manuālo skrejceliņu, kāds jebkad radīts. Pilnīgi jaunais AssaultRunner Elite ir prasmīgi izstrādāts, lai apmierinātu gan profesionālu sportistu, gan mājas trenažieru zāles lietotāju, gan komerciālu uzņēmumu īpašnieku īpašās vajadzības.

 
 
 

Assault Runner Elite

Iepazīstinām ar jaudīgāko un personalizētāko manuālo skrejceliņu, kāds jebkad radīts.

Centra glabāšana

Daudzfunkcionālais glabāšanas nodalījums ir aprīkots ar diviem noņemamiem ūdens pudeļu turētājiem, kas atvieglo tīrīšanu.

Elite Konsole

Augsta kontrasta, UV starojuma izturīgs konsoles ekrāns ir savienojams ar Bluetooth un ANT+ un aprīkots ar vairākām iebūvētām treniņu programmām.

Viegla transportēšana

Ar 2 transportēšanas riteņiem, iebūvētu rokturi un bez elektrības pieslēguma, jūs varat viegli manevrēt ar AssaultRunner pa pārpildītu sporta zāles grīdu vai no telpas uz telpu.

Rāmis

Rāmja konstrukcija ir pārbūvēta, izmantojot stabilu tēraudu un izturīgas ovālas caurules, neslīdošus rokturus un lielākus sānu apvalkus, kas nodrošina vienmērīgu un maz apkopju prasošu gaitu.

 

 

ZEMAS IETEKMES DIZAINS ATBILST AUGSTAS INTENSITĀTES TRENIŅIEM

AssaultRunner Elite ir izstrādāts tā, lai dabiski imitētu skriešanu virs zemes, un ļauj sportistiem pārbaudīt savu spēju robežas, vienlaikus veicinot pareizu skriešanas formu un tehniku. Bezmotora konstrukcija nozīmē, ka jūs vienmēr kontrolējat savu ātrumu, padarot šo skrejceliņu ideāli piemērotu visu prasmju līmeņu skrējējiem.

 • Sadedzina vairāk kaloriju nekā motorizēti skrejceliņi
 • Zemas ietekmes konstrukcija samazina traumu risku
 • Amortizējoša siksna
 • Neierobežotas ātruma iespējas

 

 

PĀRDEFINĒJIET SAVU KOMFORTA ZONU

Mēs saprotam, ka augsta līmeņa treniņiem ir nepieciešami ilgāki un izaicinošāki treniņi, tāpēc esam izstrādājuši AssaultRunner Elite, lai nodrošinātu visērtāko skriešanas pieredzi, kāda ir pieejama uz manuālā skrejceliņa. Pielāgojiet savus treniņus, izmantojot mūsu iebūvētās programmu veidošanas funkcijas, vienlaikus saglabājot savienojumu ar iecienītākajām fitnesa lietotnēm un trenažieriem.

 • Divi ūdens pudeļu turētāji
 • Daudzfunkcionāls centrālais glabāšanas nodalījums
 • Lielāki sānu paneļi ērtai pēdu novietošanai
 • Pret UV starojumu izturīga konsole, kas savienojama ar Assault Fitness aplikāciju
 
 

VEIDOTS TĀ, LAI KALPOTU MŪŽAM

Kopā ar mūsu fitnesa ekspertu komandu mēs esam uzlabojuši AssaultRunner Elite, lai skrejceliņš spētu izturēt gadiem ilgu intensīvu lietošanu. Izmantojot tikai visizturīgākos un komerciāli piemērotākos materiālus, mēs pārbūvējām rāmja konstrukciju ar izturīgu tēraudu un biezām ovālām caurulēm, lai nodrošinātu stabilu, vienmērīgu un ērtu treniņu visiem lietotājiem.

 • Komerciālās klases neslīdoši rokturi
 • Pret rūsu izturīgs virsējais pārklājums
 • Siksnas mūža garantija
 • Integrēti transportēšanas riteņi ērtai pārvietošanai

Assault Fitness ir zīmols, kas saistīts ar treniņiem pāri robežām, savu robežu pārkāpšanu un sava potenciāla atklāšanu. Assault Fitness cenšas iedrošināt ikvienu sākt savu fitnesa ceļojumu, un tādā veidā uzlabot savas dzīves un veselības kvalitāti. Viņi cenšas stiprināt, atbalstīt, izglītot un iedvesmot ikvienu, sākot no profesionāļiem līdz pat jaunpienācējiem, ar augstas klases trenažieriem.

Assault Fitness piedāvā dažāda veida aprīkojumu, piemēram, velotrenažierus, kuri ir izstrādāti, lai ar Jūsu radīto pretestību pārvarētu savas robežas. Piedāvājumā ir arī skrejceliņi, kuri ir manuāli, kas nozīmē to, ka - jo ātrāk Tu skrien, jo ātrāk tas iet. Viņi savā katalogā piedāvā arī airēšanas trenažierus. Ja esi ieinteresēts pārkāpt savas robežas un censties būt pēc iespējas labākā fiziskajā formā, tad iesakām Assault Fitness trenažierus. 

Pārkāp savas robežas neatkarīgi no tā, kur Tu atrastos!

Assault Fitness Katalogs:

 

Dibinātājs: LifeCORE Fitness      Galvenais birojs: Kārlsbāda, ASV      Zīmols: Dibināts 1994. gadā

 

esam ražotāja pārstāvis

no 2012

gada

━━

mūsu klienti ir iegādājušies

350

preces

━━

zīmolu varat sastapt

107+

sporta zālēs

━━

esam Baltijā vienīgais

oficiālais

dīleris

━━

visām precēm nodrošinām

garantijas

servisu

━━

visas preces atrodas

mūsu

noliktavā

━━

 

FEATURES

Motorless Running Machine

(2) Water Bottle Holders

Ergonomically Designed Front Storage Space

Larger Side Shrouds For Foot Placement

Built-In Handle and (2) Transport Wheels

Hi-Contrast, UV Resistant Console Screen with Improved Readability

Connects To Bluetooth & ANT+

Onboard Training Programs: Quick start, Intervals (20/10, 10/20, Custom), Targets (Time, Distance, Calories, Heart Rate), Competition Mode

Uses No Electricity - 100% Athlete Powered

SPECIFICATIONS

Solid Steel Frame & Handrails

Corrosion-Resistant Hardware

Heavy Duty Oval Tubing On Uprights Over-Molded with TPU Grip Material

Rust-Resistant Zinc-Rich Primer

Max User Weight: 180 kg

DriveTrain System: 100 Precision Ball Bearings with 12 Roller Guides

Lifetime Belt Warranty

Color: Black w/ Elite Grey Accents

DIMENSIONS

Assembled:

Weight: 131.2 kg

Length: 177.5 cm

Width: 80.4 cm

Height: 163.5 cm

Boxed:

Weight: 169.5 kg

Length: 189.5 cm

Width: 88.0 cm

Height: 53.0 cm