Lifespan C5i velo trenažieris

Lifespan C5i velo trenažieris
Lifespan C5i velo trenažieris
Lifespan C5i velo trenažieris
Lifespan C5i velo trenažieris
Lifespan C5i velo trenažieris
Lifespan C5i velo trenažieris
  • Lifespan C5i velo trenažieris
  • Lifespan C5i velo trenažieris
  • Lifespan C5i velo trenažieris
  • Lifespan C5i velo trenažieris
  • Lifespan C5i velo trenažieris
  • Lifespan C5i velo trenažieris

Lifespan C5i velo trenažieris

  • Ražotājs Lifespan
  • Artikuls C5i
  • Ir Rīgas noliktavā: 2
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
1208.79€
201.47
/mēn
61.46
/mēn
Mēnešu skaits

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

fitnesaveikals-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties

LIFESPAN C5I HOMETRAINER VELOSIPĒDS

Vai jums patīk nelieli izaicinājumi? Vai jums patīk braukt ar velosipēdu? Vai vienkārši vēlaties efektīvi trenēties? Jūs varat, izmantojot vertikālo velosipēdu Hometrainer C5i. Treniņi ar šo velosipēdu ir lielāks izaicinājums, jo jums ir jāturpina spert pedāļus, lai to darbinātu un uzturētu kustību. Pedāļu minšana ir arī vienīgais veids, kā panākt displeja darbību. Tas ir spēcīgs motivators turpināt braukt ar velosipēdu. LifeSpan Fitness C5i trenažieru velosipēds pusprofesionālai lietošanai ar regulējama augstuma velosipēda sēdekli, turētāju ūdens pudelei un LCD monitoru ar 36 treniņu programmām un planšetdatora turētāju planšetdatoriem vai viedtālruņiem. Komplektā ir iekļauts LifeSpan Bluetooth 4.o/ANT+ sirdsdarbības mērītājs ar krūšu siksnu.

KĀPĒC LIFESPAN C5I HOMETRAINER BIKE?

Precīzs sirdsdarbības mērījums

C5i ir vertikālais velotrenažieris mērķtiecīgiem treniņiem, jo tam ir pievienots bezmaksas LifeSpan sirdsdarbības mērītājs Bluetooth 4.0/ANT+ ar krūšu ritma siksnu. Tādējādi jūs varat precīzi izmērīt savu sirdsdarbības frekvenci treniņa laikā. Uz mērķi orientēti treniņi, kas balstīti uz sirdsdarbības frekvenci, palīdz efektīvi samazināt svaru un uzlabot fizisko sagatavotību un veselību, kā arī uzlabot veselības un..

 

Bezvadu mājsaimniecības trenažieris

C5i patīkama iezīme ir pašģenerējoša barošanas sistēma. Tāpēc vertikālais velosipēds nav jānovieto pie elektrības rozetes, jo tas pats ražo enerģiju. Velosipēdu var novietot jebkurā sev vēlamā vietā, kā arī to var viegli pacelt un uzglabāt, taupot vietu. Tas ir arī ļoti izdevīgs jūsu makam un videi draudzīgs.

 

Liels skaits labu mācību programmu

C5i atbilst visām jūsu fitnesa vajadzībām un mērķiem. Ar 5 svara kontroles programmām, 5 veselīga dzīvesveida programmām, 7 sporta treniņu programmām un 2 pielāgotām programmām jūs varat trenēties daudzveidīgi un efektīvi. Velotrenažierim ir arī divas īpašas sirdsdarbības programmas mērķtiecīgiem treniņiem - Intervāla sirdsdarbības programma un Pastāvīga sirdsdarbības programma. Intervāla programmā jūs iestatāt minimālo un maksimālo sirdsdarbības frekvenci un ļaujat vertikālajam trenažieru velosipēdam kontrolēt pretestību, paceļot jūsu sirdi līdz maksimālajam iestatītajam ātrumam un pēc tam atkal samazinot to visu iepriekš iestatītās intervāla programmas ietvaros. Pastāvīgā programmā iestatāt vienu mērķa sirdsdarbības frekvenci, un velosipēds regulē pretestību, lai saglabātu jūsu mērķa vērtību. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties samazināt svaru, uzlabot savu fizisko sagatavotību vai papildināt savu dienu ar aktivitāti, C5i jums palīdzēs ik uz soļa.

 

Multivides turētājs un iebūvētie skaļruņi, lai jūs izklaidētu

Ar C5i jums nebūs garlaicīgi ne mirkli. Trenažieru velosipēdam ir multivides turētājs, kurā var novietot planšetdatoru vai viedtālruni. Līdztekus treniņu rezultātu uzskaitei varat izklaidēties internetā, skatoties filmu, skatoties mīļāko seriālu, ieslēdzot aizraujošu mūziku vai lasot labu grāmatu. Varat izmantot iebūvētos skaļruņus, lai savienotu savu iPod vai austiņas ar trenažieri un trenētos ar iecienītākajiem ritmiem. C5i vertikālais velotrenažieris ir labākais mājas trenažieris, ja jūsu mērķis ir iegūt labu fizisko formu, veicot ilgstošus un intensīvus kardio izturības treniņus.

 

 

Manuāli regulējams sēdekļa augstums

C5i ir manuāli regulējams sēdekļa augstums. Sēdekļa augstumu var paaugstināt 19 pozīcijās no 76 līdz 104 cm, mērot no zemākā sēdekļa statīva līdz pedāļiem. Šis trenažieris piedāvā lielisku komfortu un ergonomisku treniņa pozīciju sportistiem, kuru garums ir no 152 līdz 203 cm..

Bezmaksas dalība Lifespan klubā, lai datorā vai viedtālrunī gūtu pārskatu par saviem treniņu datiem. 

Vēl viens iemesls, kāpēc iegādāties C5i Upright Bike Hometrainer, ir tam pievienotā bezmaksas dalība LifeSpan Club. Ar šo dalību jūs varat saglabāt savus treniņu rezultātus mākonī un apskatīt tos savā datorā vai viedtālrunī. Izmantojot komplektā iekļauto USB datu pieslēgvietu, varat saglabāt un saglabāt savus treniņu rezultātus, proti, apgriezienus minūtē (RPM), attālumu, kalorijas, treniņa laiku, sirdsdarbības frekvenci, ātrumu, pretestības līmeni un vatus, un pēc treniņa pabeigšanas augšupielādēt šos datus savā LifeSpan kontā. Lai pieteiktos LifeSpan kontā un apskatītu treniņu rezultātus, varat izmantot datoru vai LifeSpan Fitness lietotni (pieejama Google Play veikalā). Jebkurā gadījumā jums vienmēr būs pieejami treniņu rezultāti.

 

LifeSpan piepilda Tavu dzīvi ar veselību un labsajūtu, nodrošinot ar kardio trenažieriem - eliptiskajiem trenažieriem, velotrenažieriem un skrejceliņiem. LifeSpan ir radīts ikvienam, it īpaši mājas kardio treniņu veikšanai. Zemāka cena nekā profesionālajiem kardio trenažieriem, bet ar augstu kvalitāti tirgū. Uzturi sevi formā, uzlabo veselību un ātrāk atgūsties no traumām, izmantojot skaisti izstrādātus kardio trenažierus.

LifeSpan kvalitāte nebeidzas šeit. Viņi ir tik pārliecināti par saviem trenažieriem, ka dažiem no saviem produktiem viņi pat piešķir mūža garantiju, ar augstas klases tehniskās apkopes pakalpojiem pēc produkta iegādes. Ja vēlies savā īpašumā kardio trenažieri, mēs iesakām LifeSpan - lēts un augstas kvalitātes!

Mūsu mērķis ir mudināt ikvienu kustēties, tādējādi veicinot veselīgu un laimīgu dzīvi!

LifeSpan Katalogs:

  

Dibinātājs: Dave Peters      Galvenais birojs: Soltleiksitija, ASV     Zīmols: Dibināts 2002. gadā

 

esam ražotāja pārstāvis

no 2017

gada

━━

mūsu klienti ir iegādājušies

142

preces

━━

zīmolu varat sastapt

38+

sporta zālēs

━━

esam Baltijā vienīgais

oficiālais

dīleris

━━

visām precēm nodrošinām

garantijas

servisu

━━

visas preces atrodas

mūsu

noliktavā

━━

 

Specifications

Dimensions(L x W x H)

103 cm x 71 cm x 144 cm

Package Dimensions (L x W x H)

78 cm x 38 cm x 89 cm

Product Weight

45 kg

Max. User Weight

181 kg

Seat

19-hight adjustment settings ranging from 74 cm to 104 cm

Bacakrest

No

Pedals

Self balancing, adjustable straps

Resistance Levels

0-16

Resistance System

Magnetic - Eddy Current

Double Bearings

Yes

Type of Bearings

Industrial

Bottle Holder

Yes

Intelli Guard Safety

Yes

Flywheel

8 kg

Frame

Steel

Compatible with IHP

Yes

Classification

Intense home use

Crank

Threefold

Transport

2 rear-mounted wheels

Leveling

Yes

Power Supply

Adapter

 

Display

Multi-color LCD display, interactive Touchscreen console

View

Exercise program, date and time, workout time, calories, rotation per minute (RPM), distance, heart rate, speed, resistance level, watts

Exercise Programs

2 heart rate programs, 2 customized user programs

17 preset programs - 5 weight management, 5 "Healthy Living" programs, 7 sport training programs

Graph View

Yes

Quick Change Resistance Buttons

4 resistance level buttons

Preset Program Buttons

5 programs set buttons

Holder for Smartphone, Tablet

Yes

USB-Port

No

Tablet-Compatibility

Yes

Audio

No

Bluetooth Interface

Yes

Heart rate monitor

Contact heart rate sensor and Bluetooth-connectivity to use and optional chest strap

Intelli key

Yes