Lifespan C5i velo trenažieris

  • Ražotājs Lifespan
  • Artikuls C5i
  • Ir Rīgas noliktavā: 0
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
1208.79€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

fitnesaveikals-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties
  • Ražotājs Lifespan
  • Artikuls C5i
  • Ir Rīgas noliktavā: 0
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris

LIFESPAN C5I HOMETRAINER VELOTRENAŽIERIS

Vai jūs meklējat nelielus izaicinājumus, patīk braukt ar velosipēdu vai vienkārši vēlaties trenēties efektīvi? Tagad tas ir iespējams ar vertikālo velotrenažieri LifeSpan Hometrainer C5i. Šis velotrenažieris rada lielāku izaicinājumu, jo jums ir nepārtraukti jāmin pedāļi, lai uzturētu trenažiera darbību un aktivizētu displeju. Pedāļu mīšana ir arī vienīgais veids, kā darbināt displeju. LifeSpan C5i ir ideāli piemērots pusprofesionālai lietošanai, kas nozīmē, ka tas ir piemērots arī intensīvai lietošanai mājas apstākļos. Velotrenažieris ir aprīkots ar regulējamu sēdekli, ūdens pudeles turētāju, planšetdatora vai viedtālruņa turētāju, un LCD ekrānu, kurā pieejamas 36 treniņu programmas. Komplektā ietilpst arī LifeSpan Bluetooth 4.o/ANT+ sirdsdarbības mērītājs ar krūšu siksnu.

KĀPĒC IZVĒLĒTIES LIFESPAN C5I HOMETRAINER VELOTRENAŽIERI?

Precīzs sirdsdarbības mērījums

C5i vertikālais velotrenažieris paredzēts mērķtiecīgiem treniņiem, jo komplektā ietilpst arī LifeSpan Bluetooth 4.o/ANT+ sirdsdarbības mērītājs ar krūšu siksnu.Tādējādi jūs varat precīzi izmērīt savu sirdsdarbības frekvenci treniņa laikā. Uz mērķi orientēti treniņi, kas balstīti uz sirdsdarbības frekvenci, palīdz efektīvi samazināt svaru un uzlabot fizisko sagatavotību un veselību, kā arī uzlabot veselības un..

 

Bezvadu velotrenažieris lietošanai mājās

C5i patīkamā iezīme ir pašģenerējoša barošanas sistēma. Tāpēc vertikālais velosipēds nav jānovieto pie elektrības rozetes, jo tas pats ražo enerģiju. Velosipēdu var novietot jebkurā sev vēlamā vietā, kā arī to var viegli pacelt un uzglabāt, taupot vietu. Tas ir arī ļoti izdevīgs jūsu makam un videi draudzīgs.

 

Plaša treniņu programmu izvēle

C5i atbilst visām jūsu fitnesa vajadzībām un mērķiem. Ar 5 svara kontroles programmām, 5 veselīga dzīvesveida programmām, 7 sporta treniņu programmām un 2 pielāgotām programmām jūs varat trenēties daudzveidīgi un efektīvi. Velotrenažierim ir arī divas īpašas sirdsdarbības programmas mērķtiecīgiem treniņiem - Intervāla sirdsdarbības programma un Pastāvīga sirdsdarbības programma. Intervāla programmā jūs iestatāt minimālo un maksimālo sirdsdarbības frekvenci un ļaujat vertikālajam trenažieru velosipēdam kontrolēt pretestību, paceļot jūsu sirdi līdz maksimālajam iestatītajam ātrumam un pēc tam atkal samazinot to visu iepriekš iestatītās intervāla programmas ietvaros. Pastāvīgā programmā iestatāt vienu mērķa sirdsdarbības frekvenci, un velosipēds regulē pretestību, lai saglabātu jūsu mērķa vērtību. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties samazināt svaru, uzlabot savu fizisko sagatavotību vai papildināt savu dienu ar aktivitāti, C5i jums palīdzēs ik uz soļa.

 

Viedierīču turētājs jautrākiem treniņiem

Ar C5i jums nebūs garlaicīgi ne mirkli. Velotrenažierim ir viedierīču turētājs, kurā var novietot planšetdatoru vai viedtālruni. Līdztekus treniņu rezultātu uzskaitei varat izklaidēties internetā, skatoties filmu, skatoties mīļāko seriālu, ieslēdzot aizraujošu mūziku vai lasot labu grāmatu. C5i vertikālais velotrenažieris ir labākais mājas trenažieris, ja jūsu mērķis ir iegūt labu fizisko formu, veicot ilgstošus un intensīvus kardio izturības treniņus.

 

 

Manuāli regulējams sēdekļa augstums

C5i ir manuāli regulējams sēdekļa augstums. Sēdekļa augstumu var paaugstināt 19 pozīcijās no 76 līdz 104 cm, mērot no zemākā sēdekļa statīva līdz pedāļiem. Šis trenažieris piedāvā lielisku komfortu un ergonomisku treniņa pozīciju sportistiem, kuru augums ir no 152 līdz 203 cm..

 

Bezmaksas dalība Lifespan klubā, lai datorā vai viedtālrunī gūtu pārskatu par saviem treniņu datiem. 

Vēl viens iemesls, kāpēc iegādāties C5i Upright Bike Hometrainer, ir tam pievienotā bezmaksas dalība LifeSpan Club. Ar šo dalību jūs varat saglabāt savus treniņu rezultātus mākonī un apskatīt tos savā datorā vai viedtālrunī. Izmantojot komplektā iekļauto USB datu pieslēgvietu, varat saglabāt savus treniņu rezultātus, proti, apgriezienus minūtē (RPM), attālumu, kalorijas, treniņa laiku, sirdsdarbības frekvenci, ātrumu, pretestības līmeni un vatus, un pēc treniņa pabeigšanas augšupielādēt šos datus savā LifeSpan kontā. Lai pieteiktos LifeSpan kontā un apskatītu treniņu rezultātus, varat izmantot datoru vai LifeSpan Fitness lietotni (pieejama Google Play veikalā). Jebkurā gadījumā jums vienmēr būs pieejami treniņu rezultāti.

 

LifeSpan piepilda Tavu dzīvi ar veselību un labsajūtu, nodrošinot ar kardio trenažieriem - eliptiskajiem trenažieriem, velotrenažieriem un skrejceliņiem. LifeSpan ir radīts ikvienam, it īpaši mājas kardio treniņu veikšanai. Zemāka cena nekā profesionālajiem kardio trenažieriem, bet ar augstu kvalitāti tirgū. Uzturi sevi formā, uzlabo veselību un ātrāk atgūsties no traumām, izmantojot skaisti izstrādātus kardio trenažierus.

LifeSpan kvalitāte nebeidzas šeit. Viņi ir tik pārliecināti par saviem trenažieriem, ka dažiem no saviem produktiem viņi pat piešķir mūža garantiju, ar augstas klases tehniskās apkopes pakalpojiem pēc produkta iegādes. Ja vēlies savā īpašumā kardio trenažieri, mēs iesakām LifeSpan - lēts un augstas kvalitātes!

Mūsu mērķis ir mudināt ikvienu kustēties, tādējādi veicinot veselīgu un laimīgu dzīvi!

LifeSpan Katalogi: Atrodami šeit

Dibinātājs: Dave Peters      Galvenais birojs: Soltleiksitija, ASV     Zīmols: Dibināts 2002. gadā

 

esam ražotāja pārstāvis

no 2017

gada

━━

mūsu klienti ir iegādājušies

142

preces

━━

zīmolu varat sastapt

38+

sporta zālēs

━━

esam Baltijā vienīgais

oficiālais

dīleris

━━

visām precēm nodrošinām

garantijas

servisu

━━

visas preces atrodas

mūsu

noliktavā

━━

 

Specifications

Dimensions(L x W x H)

109 cm x 71 cm x 142 cm

Package Dimensions (L x W x H)

78 cm x 38 cm x 89 cm

Product Weight

42 kg

Max. User Weight

181 kg

Seat

19-hight adjustment settings ranging from 76 cm to 104 cm

Backrest

No

Pedals

Self balancing, adjustable straps

Resistance Levels

16 levels

Resistance System

Magnetic-Eddy Current

Double Bearings

Yes

Type of Bearings

Industrial

Bottle Holder

Yes

Intelli Guard Safety

Yes

Flywheel

8 kg

Frame

Steel

Compatible with IHP

Yes

Classification

Intense home use; semi-professional use

Crank

Threefold

Transport

2 rear-mounted wheels

Leveling

Yes

Power Supply

Self-Generating Power System

Display

Multi-color LCD display, interactive Touchscreen console

View

Exercise program, date and time, workout time, calories, rotation per minute (RPM), distance, heart rate, speed, resistance level, watts

Exercise Programs

4 heart rate programs, 2 customized user programs, and 34 preset programs (10 weight management, 10 ‘Healthy Living’ programs, 14 Sports training programs)

Graph View

Yes

Quick Change Resistance Buttons

4 Quickset buttons to set the resistance level

Preset Program Buttons

5 Quickset buttons to set the exercise programs

Holder for Smartphone, Tablet

Yes

USB-Port

No

Tablet-Compatibility

Yes

Audio

No

Bluetooth Interface

Yes

Heart rate monitor

Contact heart rate sensor and Bluetooth-connectivity to use and optional chest strap

Intelli key

Yes