Lifespan E5i Pluss Eliptiskais trenažieris

  • Ražotājs Lifespan
  • Artikuls E5i+
  • Ir Rīgas noliktavā: 1
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
1758.00€ 2198.90€
293.00
/mēn
89.39
/mēn
Mēnešu skaits

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

fitnesaveikals-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties
  • Ražotājs Lifespan
  • Artikuls E5i+
  • Ir Rīgas noliktavā: 1
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi

Lifespan E5i+ Eliptiskais trenažieris

LifeSpan Fitness E5i+ elitpsiakis trenažieris ir domāts priekš profesionāliem treniņiem mājas apstākļos. Trenažieris ir aprīkots ar LCD ekrānu, planšetes vai telefona turētāju, ūdens pudeles turētāju, USB portu, lai uzlādētu telefonu, lieliem pedāļiem un rokturiem. LifeSpan eliptiskajam trenažierim komplektā nāk Bluetooth 4.0/ANT+ sirds ritma mērīšanas jostiņa, kuru viegli un ērti var savienot ar trenažieri. E3i+ ir ar 20 dažādiem pretestības līmeņiem un 21 izaicinošu treniņu programmu. Unikālais eliptiksais trenažieris pats ģenerē enerģiju, kas nozīmē, ka nav nepieciešams izmantot liekus elektrības vadus.

Kāpēc tieši Lifespan E5i+ Eliptiskais trenažieris?

 

Patīkams treniņš

Ar E5i+ eliptisko trenažieri Jums tiek sniegta iespēja veikt gludus, drošu un efektīvus treniņus. Trenažiera sliedes garums ir 50.8cm, padarot treniņu par ļoti līdzīgu soļošanai pa mežu. Q-faktors ir ergonomiski nokalibrēts tā, lai treniņš būtu maksimāli reālistisks. E5i+ eliptisko trenažieri izmanto dažāda līmeņa atlēti, jo tā maksimālā trenažiera izturība ir 170kg, kā arī 50cm sliedes garums padara trenažieri par vienu no efektīvākajiem eliptiskajiem trenažieriem mūsdienu tirgū. Šo elipteri var izmantot ikviens, toties viss ērtāk tas būs cilvēkiem augumā no 170cm līdz 200cm.

 

Inovatīvā CoreBalance Tehnoloģija 

CoreBalance sistēma ir tā, kas atšķir LifeSpan no pārējiem elipteriem. Šī sistēma padara treniņu par daudz efektīvāku un drošāku priekš intensīviem treniņiem. Pedāļos ir iebūvēta sistēma, kas nosaka katras kājas pievienoto spiedienu, kā arī pēc tam šī informācija tiek parādīta uz ekrāna. Redzot šos datus, Jūs varat izmainīt spiedienu tā, lai tas būtu vienlīdzīgs katrai kājai, samazinot iespēju iegūt locītavu vai mugurkaula traumas.

 

 

 

Profesionāls mājas trenažieris ar 20 dažādiem pretestības līmeņiem un 21 izaicinošu treniņa programmu

Trenējies kā vēl nekad ar E5i+ eliptisko trenažieri, kuram ir 20 dažādi pretestības līmeņi un 21 treniņa programma. Ar šo trenažieri Jūs vienmēr būsiet izklaidēti un gatavi jauniem izaicinājumiem. 4 no treniņu programmām piedāvā kontrolēt sirds ritmu, lai treniņš būtu daudz efektīvāks un noderīgāks. 17 treniņu programmas iekļauj - piecas svara samazināšanas programmas, piecas "Healthy Living" programmas un septiņas sporta programmas. Ja gadījumā Jūs nevarat izdomāt kura programma ir domāta tieši priekš Jums, tad Jums tiek piedāvāta iespēja izveidot sev personalizētas treniņa programmas.

 

Pilnīga stabilitāte

E5i+ trenažieris ir populārs ar savu stabilitāti un izturību. Šim eliptiskajam trenažierim maksimālā izturība ir 170kg, dubultās sliedes un augsts produkta svars - 94kg, kā arī smags spararats priekšpusē. Šis trenažieris ir radīts prikeš intensīviem un ilgiem treniņiem, ilgtermiņā. Attālums starp pedāļiem ir tikai 6cm, kas padara treniņu daudz drošāku, kā arī daudz realistiskāku, līdzigu ikdienas staigāšanai. 

 

Unikāls eliptiskais trenažieris, kas pats ģenerē elektrību

Unikālā E5i+ eliptera iezīme ir pašģenerēta elektrība. Tas nozmīmē, ka vienīgais variants kā ieslēgt trenažieri ir trenējoties, jo vairāk Jūs to darīsiet, jo ilgāk kalpos baterija. Kā arī Jūs varat aizmirst par liekiem elektrības vadiem un elektrības palielināšanos rēķinā. Novietojiet trenažieri kur vien vēlaties un trenējaties cik vien ilgi vēlaties.

 

 

 

Planšetes vai telefona turētājs - izklaidējies treniņa laikā

Planšeti ir iespējams saslēgt ar trenažieri un redzēt datus uz tās. Ierīču turētās sniedz Jums iespēju izmantot telefonu vai planšeti treniņa procesā, skatoties mīļāko seriālu vai arī klausoties iecienītākās dziesmas. Aizmirsties par skatīšanos tukšā sienā, izklaidējiet sevi ar E5i+ eliptisko trenažieri. Vēlviena interesanta priekšrocība ir USB ports, kas sniedz Jums iespēju uzlādēt telefonu treniņa procesā. Visas svarīgākās un interesantākās priekšrocības ir iebūvētas tieši šajā trenažierī.

LifeSpan piepilda Tavu dzīvi ar veselību un labsajūtu, nodrošinot ar kardio trenažieriem - eliptiskajiem trenažieriem, velotrenažieriem un skrejceliņiem. LifeSpan ir radīts ikvienam, it īpaši mājas kardio treniņu veikšanai. Zemāka cena nekā profesionālajiem kardio trenažieriem, bet ar augstu kvalitāti tirgū. Uzturi sevi formā, uzlabo veselību un ātrāk atgūsties no traumām, izmantojot skaisti izstrādātus kardio trenažierus.

LifeSpan kvalitāte nebeidzas šeit. Viņi ir tik pārliecināti par saviem trenažieriem, ka dažiem no saviem produktiem viņi pat piešķir mūža garantiju, ar augstas klases tehniskās apkopes pakalpojiem pēc produkta iegādes. Ja vēlies savā īpašumā kardio trenažieri, mēs iesakām LifeSpan - lēts un augstas kvalitātes!

Mūsu mērķis ir mudināt ikvienu kustēties, tādējādi veicinot veselīgu un laimīgu dzīvi!

LifeSpan Katalogi: Atrodami šeit

Dibinātājs: Dave Peters      Galvenais birojs: Soltleiksitija, ASV     Zīmols: Dibināts 2002. gadā

 

esam ražotāja pārstāvis

no 2017

gada

━━

mūsu klienti ir iegādājušies

142

preces

━━

zīmolu varat sastapt

38+

sporta zālēs

━━

esam Baltijā vienīgais

oficiālais

dīleris

━━

visām precēm nodrošinām

garantijas

servisu

━━

visas preces atrodas

mūsu

noliktavā

━━

 

Specifikācijas

Izmēri (garums x platums x augstums)

190 cm x 91 cm x 175 cm

Iepakojuma izmēri (garums x platums x augstums)

163 cm x 62 cm x 84 cm

Produkta svars

94 kg

Maks. Lietotāja svars

170 kg

Soļa garums

51 cm

Pedāļi

Liela izmēra, polsterēti pedāļi

Attālums starp pedāļiem

6.4 cm

Slīpums

Nav

Automātiskais slīpums

Nav

Izturības līmeņi

20

Pretestības sistēma

Pašģenerējoša magnētiskā sistēma

Pudeļu turētājs

Rokturi

2 PVC rokturi ar Contac sirdsdarbības sensoru un krūšu siksnas uztvērēju

Ātrā taustiņa vadība

Klasifikācija

Profesionāla izmantošana

Saderīgs ar IHP

Rullīši

Dubultais rullītis uz dubultām sliedēm

Sparararats

Priekšpusē - 15 kg

CoreBalance Tehnoloģija

Transportēšana

2 priekšējie riteņi

Sliežu sistēma

Dubultās sliedes

Sirds ritma monitorings

LifeSpan bluetooth 4.0/ANT+ sirdsdarbības monitors ar krūšu siksnu (ir iekļauts komplektā).

 

Displeja zona

19 cm TFT LCD displejs ar zilu apgaismojumu

Rādītāji

15 - laiks, ātrums, kalorijas, vati, soļu skaits, CoreBalace, rampas līmeņi, pretestības līmenis, datums un pulkstenis, sadedzinātās kalorijas, dzirdes frekvence, vidējais vati, soļu skaits minūtē (SPM), sadedzināto kaloriju likme stundā.

Diagrammas skats

Treniņu programmas

21 - 2 sirds ritma kontroles programmas, 2 pielāgojamas lietotāja programmas

17 iepriekš iestatītas programmas - 5 svara kontroles programmas, 5 "Veselīga dzīvesveida" programmas, 7 sporta treniņi.

Ātrās iestatīšanas pogas vadība

8 rampas pogas, 8 pretestības pogas

Savietojamība ar planšetdatoru

Mediju turētājs

Bluetooth interface

Audio

USB Ports

Uzstādīšanas augstums

30 cm

Sirds ritma kontrole

2 sirdsdarbības sensori roku balstos un bluetooth savienojums, lai izmantotu iekļauto krūšu siksnu sirdsdarbības mērīšanai.

Intelli atslēga

Kopā ar šīm precēm parasti pērk arī