Fitstore Friends Convention 2022

Fitstore Friends Convention 2022
  • Fitstore Friends Convention 2022

Fitstore Friends Convention 2022

  • Ražotājs Fitstore
  • Artikuls FITSTORE-2022
  • Ir Rīgas noliktavā: 10+
69.00€ 99.00€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

Fitstore Friends Convention 2022

Pasākuma biļete tiks nosūtīta elektroniski, birojā tā NAV jāizņem!

Kas ir Fitstore Friends Convention 2022?

Tas ir pasākums, kurā pasaules mēroga atzītie master treneri no tādām valstīm kā Vācija, Apvienotie Arābu Emirāti, Lielbritānija un citām, dalīsies ar savām zināšanām, pieredzi, vadīs nodarbības, kā arī runās par jaunākajām pasaules tendencēm sporta un fitnesa jomā. Pasākumā piedalīsies mūsu partneri - pasaulē populārākie zīmoli – TRX, Life Fitness, Myzone, Blazepod, Ybell, Theragun un citi, kuru produktus, tajās skaitā arī pašus jaunākos, būs iespējams izmēģināt un uzzināt par tiem vairāk, piedalīties treniņos un semināros. Pasākuma laikā Tev būs iespēja iegūt atbildes uz saviem jautājumiem, kā arī nodibināt kontaktus ar cilvēkiem, kuriem sports un fitness ir svarīga dzīves sastāvdaļa. Par pasākuma apmeklējumu iegūsi arī resertifikācijas punktus, ja tādi Tev ir nepieciešami.

Kad un kur norisināsies Fitstore Friends Convention 2022?

Pasākums notiks jau 28.maijā, Siguldas Sporta Centrā! Nepalaid garām šo vienreizējo iespēju un rezervē šo datumu jau šodien! Iegādājies biļeti par samazinātu cenu līdz 8. maijam, nenokavē! Paplašinātāka informācija par master treneriem, nodarbībām, semināriem/vorkšopiem, dienas plānu un daudz ko citu sekos. Vienu varam garantēt – ja Tu esi sporta vai fitnesa treneris/entuziasts, tad šis pasākums ir kā radīts tieši Tev!

 

 

Pasākuma programma

 

 

Fitstore Friends Convention 2022 Master Treneri

 

 

 

Marc Rohde (Vācija)

Marks Rode pasākumā dalīsies ar savu 28+ gadu pieredzi fitness segmentā. Marks iesāka savu fitnesa karjeru būdams Hip-Hop deju horeogrāfs, toties šobrīd viņš ir Starptautisks Master Treneris Life Fitness akadēmijai. 28+ gadu laikā Marks ir publicējis vairāk nekā 20 rakstus profesionālajos fitnesa žurnālos, sarakstījis un publicējis 2 grāmatas par veselīgu dzīvesveidu, kā arī veidojis dažādus bloga rakstus vairākiem zīmoliem - Life Fitness, Yab Fitness, Seca, Bodylife, Trainer Magazine. 2017. gadā Marks atvēra savu pirmo sporta zāli - Track Gym - kas no atvēršanas brīža līdz pat šodienai ir ļoti pieprasīta un veiksmīga sporta zāle. Savā karjeras laikā Marks izveidoja podkāstu "Mission Human", kur dalās ar savu un citu veiksmīgu cilvēku pieredzi, iedvesmojot līdzīgi domājošos. Marks ir arī izveidojis pieprasītāko "Trucker Online Workout", kur parāda, kā pareizi izkustēties braucot lielus attālumus. Un ir vēl ļoti daudz dažādu lietu, ko Marks ir darījis, bet par to viņš stāstīs vairāk pasākumā!

 

 

 

Ralfs Upmanis (Latvija)

Ralfs Upmanis ir personiskais un grupu fitnesa treneris, kā arī talantīgs horeogrāfs. Ralfam ir vairāk kā 29 gadu pieredze fitnesa nozarē. Viņš ir TRX meistar-treneris Baltijā un Somijā. Ralfs savu fitnesa karjeru sāka 1998. gadā kā galvenais treneris sporta zālē, bet tagad viņš vada nodarbības savā sporta zālē - DCH studijā. Savā karjeras laikā Ralfs ir publicējis 2 grāmatas un kļuvis par Adidas zīmola vēstnesi Latvijā. Viņš vienmēr vēlas palīdzēt cilvēkiem būt fiziski aktīvākiem un laimīgākiem. Savukārt Ralfa enerģiskums, uzticamība, precizitāte un entuziasms liek cilvēkiem labprāt atgriezties viņa vadītajos pasākumos. 

 

 

 

 

Matt Gleed (Lielbritānija)

Mets ir vairākkārt godalgots TRX zīmola vecākais meistar-treneris, kā arī Matrix, Wattbike, Power Plate & British Rowing meistar-treneris. Viņš darbojas arī kā starptautiskais izglītības speciālists vadošajiem fitnesa aprīkojuma piegādātājiem un iedvesmo trenerus visā pasaulē, dodot viņiem iespēju pilnveidot zināšanas par aktuālajiem produktiem fitnesā un treniņu pieredzi. Mets fitnesa nozarē darbojas jau vairāk kā 20 gadu. Viņš ir trenējis arī vairākus elites līmeņa sportistus no Lielbritānijas Olimpiskās asociācijas, Anglijas futbola premjerlīgas klubiem un vadošajiem veselības klubiem.  

 

 

 

Alīna Silicka (Latvija)

Alīna Silicka ir starptautiski pazīstama fitnesa prezentētāja ar vairāk nekā 13 gadu pieredzi trenera darbā. Alīna savu ceļu fitnesā sāka ar sporta dejām, bet šobrīd viņa ir MyFitness Latvia grupu nodarbību trenere, FITBYAS_club online treniņu kluba veidotāja un trenere, kā arī KamiBo (YabFitness) programmas meistar-trenere. Viņa ir arī sertificēta TRX un TRX RIP trenere. Alīna vienmēr ar maksimālu atdevi vada augstas intensitātes treniņus, un viņas motto ir ''Jo vairāk Tu dod - jo vairāk Tu saņem!".

 

 

 

Zanda Zariņa Rešetina (Latvija)

Zanda Zariņa Rešetina ir individuālo un grupu nodarbību fitnesa trenere, vieglatlētikas trenere un veselības sporta speciāliste ar vairāk nekā 18 gadu pieredzi fitnesa industrijā. Viņa ir veselīga dzīvesveida platformas www.im-pulse.lv veidotāja, kā arī Precision Nutrition uztura koučs. Šobrīd Zanda ir procesā, lai kļūtu par BlazePod meistar-treneri

 

 

Vanessa Vassallo (Francija)

Vanessa savu fitnesa karjeru sāka 1999. gadā, Austrālijā un ātri vien kļuva par starptautiski atzītu fitnesa ekspertu. Ar savu starptautisko repertuāru viņa ir vadījusi lekcijas un meistarklases Eiropā, Āzijā, Āfrikā, Austrālijā un Ziemeļamerikā. Vanessa ir sponsorēta sportiste, fitnesa modele un konsultante visā pasaulē pazīstamiem zīmoliem - Nike, Adidas, California Fitness, Pure Fitness, Reebok International un Les Mills International. Iepriekš Vanessa ir bijusi Les Millsdejotāja un meistar-trenere. Viņas zināšanas veselības un fitnesa nozarē ietver gan personīgo treniņu un mazo grupu nodarbības, gan funkcionālos treniņus un pat uzturu. Vanessa ir viena no pirmajiem YBell master-instruktoriem un viņas ieguldījumam ir liela nozīme YBell Fitness izaugsmē.

 

Šo zīmolu master treneri no visas pasaules piedalīsies pasākumā