Lifespan E2i Plus eliptiskais trenažieris

  • Ražotājs Lifespan
  • Artikuls E2i+
  • Ir Rīgas noliktavā: 1
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
1119.00€ 1399.00€
186.50
/mēn
56.90
/mēn
Mēnešu skaits

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

fitnesaveikals-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties
  • Ražotājs Lifespan
  • Artikuls E2i+
  • Ir Rīgas noliktavā: 1
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris

LifeSpan Fitness Crosstrainer eliptiskais E2i+

E2i ir aprīkots ar patentēto CoreBalance tehnoloģiju, kas nodrošina, ka treniņa kustības ir simetriskas un jūs nesavainotos. Krosstrainerim ir satriecoši 20 pretestības līmeņi un 21 treniņu programma. Komplektā ir iekļauts LifeSpan Bluetooth 4.0/ANT+ sirdsdarbības mērītājs ar krūšu siksnu.

Inovatīvā CoreBalance tehnoloģija nodrošina locītavām saudzīgu treniņu.

Iegūstiet formu ar eliptisko trenažieri E2i. Ar pat 20 pretestības līmeņiem un 20 slīpuma līmeņiem jūs nopietni pieliksiet darbu saviem ceļiem, kvadricepsiem un sēžas muskuļiem, vingrināsiet savu izturību un slaidināsiet savu ķermeni. Veicot vingrinājumus ar E2i eliptisko trenažieri, tiek ierobežota ietekme uz locītavām, daļēji pateicoties inovatīvajai CoreBalance tehnoloģijai. Šī tehnoloģija izmanto integrētus pedāļu sensorus, lai precīzi izmērītu, cik lielu spiedienu un svaru katra kāja rada uz pedāļiem. Šādā veidā nekavējoties tiek identificēta nelīdzsvarotība vingrinājuma laikā. CoreBalance tehnoloģija nodrošina simetrisku un līdzsvarotu vingrinājumu veikšanu.

Kāpēc LifeSpan Elliptical E2i+?

Izaicinošs slīpums

Ar E2i+ varat veikt nopietnus treniņus. Tas paaugstinās līdz 20 līmeņiem un 15 %, lai jūs varētu trenēties, simulējot kalna šķērsošanu. Tas dod nopietnu stimulu jūsu kāju muskuļiem, sēžas muskuļiem, kvadricepsiem, hamstringiem, ceļiem un vēdera muskuļiem. Ar 4 Quickset pogām varat viegli un ātri pielāgot rampas līmeni treniņa laikā.

Lieliska stabilitāte

E2i+ ir ļoti izturīgs un stabils elipsveida trenažieris. Tā maksimālais lietotāja svars ir 159 kg, ļoti stabilas kājas, lieli pedāļi, smags spararats, spēcīgs rāmis un produkta svars ir 94 kg. Jūs varat bezrūpīgi veikt savus treniņus līdz maksimumam.

 

 

 

Ērta apmācība

E2i+ ir veidots, domājot par lietotāju. Tam ir ļoti izturīgs rāmis un spararats priekšpusē. Tas nozīmē, ka krosstreineris darbojas ļoti elastīgi un treniņš mazāk apgrūtina locītavas nekā krosstreineri ar aizmugurē novietotu spararatu. Sparararats sver 15 kg, kas nozīmē, ka tas var radīt lielāku pretestību un ir ļoti izturīgs. 50,8 cm soļa garums un ergonomiski pagriezts Q leņķis nodrošina ērtu treniņu 170 līdz 200 cm gariem cilvēkiem.

 

Jautras apmācības programmas

E2i+ ir treniņu programma ikvienam sportistam. Tas ir aprīkots ar 2 sirdsdarbības programmām, 2 pielāgotām lietotāja programmām un 17 iepriekš iestatītām programmām, no kurām 5 svara kontroles programmas, 5 veselīgas dzīves programmas un 7 sporta treniņu programmas. Tātad pietiekami daudz dažādības un izaicinājumu.

 

 

Unikālā CoreBalance tehnoloģija 

Unikāla E2i+ īpašība ir patentētā LifeSpan CoreBalance tehnoloģija. Šī tehnoloģija precīzi nosaka, kur var rasties piepūles, nelīdzsvarotība, jau no pirmā soļa, ko sperat. Pedāļos esošie īpašie sensori nosaka precīzu katras kājas spēka daudzumu. Šie dati nekavējoties tiek parādīti uz pults. Tas novērš locītavu pārslogošanu un traumu gūšanu.

 

 

LifeSpan piepilda Tavu dzīvi ar veselību un labsajūtu, nodrošinot ar kardio trenažieriem - eliptiskajiem trenažieriem, velotrenažieriem un skrejceliņiem. LifeSpan ir radīts ikvienam, it īpaši mājas kardio treniņu veikšanai. Zemāka cena nekā profesionālajiem kardio trenažieriem, bet ar augstu kvalitāti tirgū. Uzturi sevi formā, uzlabo veselību un ātrāk atgūsties no traumām, izmantojot skaisti izstrādātus kardio trenažierus.

LifeSpan kvalitāte nebeidzas šeit. Viņi ir tik pārliecināti par saviem trenažieriem, ka dažiem no saviem produktiem viņi pat piešķir mūža garantiju, ar augstas klases tehniskās apkopes pakalpojiem pēc produkta iegādes. Ja vēlies savā īpašumā kardio trenažieri, mēs iesakām LifeSpan - lēts un augstas kvalitātes!

Mūsu mērķis ir mudināt ikvienu kustēties, tādējādi veicinot veselīgu un laimīgu dzīvi!

LifeSpan Katalogi: Atrodami šeit

Dibinātājs: Dave Peters      Galvenais birojs: Soltleiksitija, ASV     Zīmols: Dibināts 2002. gadā

 

esam ražotāja pārstāvis

no 2017

gada

━━

mūsu klienti ir iegādājušies

142

preces

━━

zīmolu varat sastapt

38+

sporta zālēs

━━

esam Baltijā vienīgais

oficiālais

dīleris

━━

visām precēm nodrošinām

garantijas

servisu

━━

visas preces atrodas

mūsu

noliktavā

━━

 

Specifikācijas

Izmēri (garums x platums x augstums)

203 cm x 61 cm x 175 cm

Iepakojuma izmēri (garums x platums x augstums)

165 cm x 64 cm x 84 cm

Produkta svars

100 kg

Maks. Lietotāja svars

159 kg

Soļa garums

51 cm

Pedāļi

Liela izmēra, polsterēti pedāļi

Attālums starp pedāļiem

10 cm

Slīpums

20 līmeņi

Automātiskā slīpuma uzņemšana

Izturības līmeņi

20

Pretestības sistēma

Magnētiskā pretestība bez berzes

Pudeles turētājs

Rokturi

2 PVC rokturi ar Contac sirdsdarbības sensoru un krūšu siksnas uztvērēju

Ātrā taustiņu vadība

Klasifikācija

Intensīva lietošana mājās

Saderīgs ar IHP

Rullīši

Divi rullīši katram pedālim

Sparararats

Priekšpusē - 15 kg

CoreBalance tehnoloģija

Transportēšana

2 priekšējie riteņi

Sliežu sistēma

Dubultās sliedes

Sirds ritma monitorings

LifeSpan bluetooth 4.0/ANT+ sirdsdarbības monitors ar krūšu siksnu (ir iekļauts komplektā).

 

Displeja zona

15 cm TFT LCD displejs

Nolasījumi

Laiks, ātrums, kalorijas, vati, soļu skaits, CoreBalace, rampas līmeņi, pretestības līmenis, datums un pulkstenis, sadedzinātās kalorijas, dzirdes frekvence.

Diagrammas skats

QuickSet pogas vadība

4 rampas pogas, 4 pretestības pogas

Savietojamība ar planšetdatoru

Mediju turētājs

Bluetooth interfeiss

Audio

USB 

Uzstādīšanas augstums

30 cm

Sirds ritma kontrole

2 sirdsdarbības frekvences sensori roku balstos un bluetooth savienojums, lai izmantotu papildu krūšu siksnu (5k) sirdsdarbības mērīšanai.

Intelli atslēga