Kā izvēlēties sev vispiemērotāko mājas skrejceliņu?

Kā izvēlēties sev vispiemērotāko mājas skrejceliņu?

Tā kā mūsdienās ir pieejama ļoti plaša skrejceliņu izvēle, ir visas iespējas iegādāties tieši to, kas atbilst Jūsu treniņu rutīnai, lai pirkums nekļūtu par dārgu drēbju pakaramo.

Kā izvēlēties sev vispiemērotāko mājas skrejceliņu?

Ir dienas, kad sliktu laikapstākļu dēļ patiešām nav vēlmes un motivācijas iziet ārā no mājām. Ir reizes, kad esam patiesi pateicīgi, ka ir izgudrotas ēdienu piegādes aplikācijas, Netflix un…. iespēja strādāt no mājām.

Ja Jums jau ir izdevies uzsākt regulāru skriešanas rutīnu – ideāli, jo uzsākšana ir pats grūtākais posms. Bet tagad - uzdevums ir to neatmest un patiešām darīt to regulāri. Skriešana trenažieru zālē ir lieliska. Skriešana brīvā dabā var būt uzmundrinoša (kad laikapstākļi ārā ir patīkami). Bet, ja esi patiesi ieinteresēts skriešanā kā sporta veidā, ir vērts apdomāties par mājas skrejceliņa iegādi.

Tā kā mūsdienās ir pieejama ļoti plaša skrejceliņu izvēle, ir visas iespējas iegādāties tieši to, kas atbilst Jūsu treniņu rutīnai, lai pirkums nekļūtu par dārgu drēbju pakaramo.

Efektīvs treniņš arī ierobežotā telpā

Uzlabo savu fizisko sagatavotību ar TR1200IT un  TR2000IT skrejceliņiem! 

Mūsu strauji mainīgajā pasaulē fitnesa prioritāte ir ļoti svarīga. LIFESPAN, vadošais fitnesa zīmols, piedāvā inovatīvus un lietotājam draudzīgus skrejceliņus, piemēram, TR1200IT un TR2000IT. Izpētīsim šo fitnesa palīgu galvenās funkcijas.

LIFESPAN TR1200IT skrejceļš:

TR1200IT ir ideāli piemērots visiem fitnesa līmeņiem:

 • Inteliģentā konsole: Viegli izsekot un sinhronizēt fitnesa datus.
 • Plaša skriešanas virsma: Izbaudiet ērtu un dabisku soli.
 • Dažādas treniņu programmas: Pielāgojiet treniņus saviem fitnesa mērķiem.
 • Digitāls ekrāns
 • Viegli salokāms noglabāšanai

LIFESPAN TR2000IT skrejceļš:

Uzlabotais TR2000IT paaugstina līmeni ar:

 • Jaudīgs motors: TR2000 trenažieris: lieliski piemērots intensīvām skriešanas sesijām un intervālu treniņiem.
 • Slīpuma funkcija: Imitē skriešanu kalnā, lai nodrošinātu daudzpusīgu treniņu.
 • Sirds ritma monitorings: Reāllaika dati precīzām treniņa korekcijām.
 • Skārienekrāns
 • Viegli salokāms noglabāšanai

LIFESPAN TR1200IT un TR2000IT skrejceliņi piedāvā harmonisku tehnoloģiju, funkcionalitātes un uz lietotāju orientēta dizaina apvienojumu. Neatkarīgi no tā, vai jūs staigājat vai skrienat, šie skrejceliņi ir piemēroti dažādiem fitnesa līmeņiem un mērķiem, padarot tos par ieguldījumu veselīgākā un aktīvākā dzīvesveidā.

Treniņš, kas apvienots ar izklaidi

 Komerciālais skrejceļš LIFESPAN TR7000iM ir no jauna definējis veiktspējas klases kvalitāti. Šie komerciālās klases skrejceliņi ir elites klases visās kategorijās, un tiem ir 5,0 ZS maiņstrāvas motors, izturīga tērauda konstrukcija un visas augstākās klases funkcijas, ko pieprasa jūsu treniņu programma. Viedā displeja skārienjutīgais ekrāns ļauj atspoguļot iecienītāko video saturu uz lielā displeja, kamēr jūs baudāt savu treniņu. 56 cm × 157 cm skrejceļš ļauj veikt pilnus, atlētiskus soļus, bet četri triecienu amortizējoši triecieni atkārto reālās vides apstākļus, kas ir saudzīgi pret jūsu ceļgaliem, muguru un locītavām. Profesionālajam skrejceļam LifeSpan TR7000iM ir pilna komerciālā garantija, un tas ir ideāls augstas klases skrejceļš jebkurai mājas vai sporta zālei.

Ar TR7000iM jums vairs nekad nebūs jāžmiedzas uz tālruņa ekrānu! Tam ir ne tikai augstas kvalitātes 18,5" LCD HD skārienekrāns, bet tā spoguļattēla spējas ļauj ērti un patīkami skatīties visus iecienītākos YouTube raidījumus pat tad, kad regulējat ātrumu un slīpumu.

Gluži kā sporta klubā

Izturīgais Activate sērijas skrejceņšir atrodams pasaules labākajās fitnesa zālēs un tagad ir pieejams arī  Jūsu mājām. Skrejceliņš apvieno intuitīvo funkcionalitāti ar ārkārtīgi uzticamu sniegumu. Tas ir ideāls skrejceļš Jūsu mājas treniņiem.

Izbaudiet fitnesu savā labākajā kvalitātē ar Activate sērijas skrejceliņu - profesionālas klases risinājumu, kas izstrādāts maksimālai veiktspējai:

 • Jaudīgs motors: Intensīvi treniņi ar vieglumu.
 • Precīza inženierija: Droša konstrukcija ilgstošai izturībai.
 • Uzlabota konsole: Lietotājam draudzīgs interfeiss ērtai pielāgošanai.
 • Plaša skriešanas virsma: Komfortabls solis jebkura auguma lietotājiem.
 • Uzlabojiet savu fitnesa gaitu ar Activate sērijas skrejceliņu, kurā profesionalitāte atbilst nepārspējamai veiktspējai.

 

Īpašie produkti

Lifespan TR1200iT saliekamais skrejceļš
-13%

Lifespan TR1200iT saliekamais skrejceļš

Lifespan
1050.00 1208.79 €