Hanteļu un svaru stieņa komplekts, kopējais svars 30.5kg

  • Ražotājs Gravity
  • Artikuls G-A1-25P-30.5KG
  • Ir Rīgas noliktavā: 10+
54.40€ 68.00€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

fitnesaveikals-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties
  • Ražotājs Gravity
  • Artikuls G-A1-25P-30.5KG
  • Ir Rīgas noliktavā: 10+

Katrai mājas sporta zālei ir nepieciešams labas kvalitātes svaru komplekts. Tomēr viena no galvenajām problēmām var būt vietas trūkums. Tagad jūs varat izbaudīt fantastisku svaru klāstu vienā ērtā komplektā (kopējais svars 60 kg). Lieliski piemērots pat vismazākās telpas iekārtošanai.

IZTURĪGS
Katrs svara disks ir pārklāts ar izturīgu, izturīgu vinilu, kas ne tikai pagarina iekārtas kalpošanas laiku, bet arī palīdz aizsargāt grīdas segumu no iespiedumiem un skrāpējumiem. Pārdomāti izstrādāts, rievots rokturis nodrošina stingru, ērtu satvērienu, lai jūs varētu pārliecinoši turpināt treniņu.

Šis komplekts piedāvā izcilu cenas un kvalitātes attiecību un ir ideāls risinājums ikvienam, kurš vēlas iesaistīties nopietnā svara treniņu programmā un kuram ir nepieciešams optimizēt savu fitnesa telpu.

EFEKTĪVS
Brīvo svaru, piemēram, hanteles un stieņu, izmantošana ir lielisks veids, kā stiprināt un tonizēt visa ķermeņa muskuļus. Spēcīgs ķermenis ir būtisks labai veselībai, jo tas palīdz izturēt slodzi, veicot ikdienas darbus, piemēram, celšanu, stumšanu un nēsāšanu. Tas arī uzlabo stāju un palīdz novērst traumas

KOMPLEKTS IEKĻAUJ

 

2 gab. hanteles stieņi diam. 25 mm, garums 47 cm;

1 gab. stieņis dieam, 25 mm, garums 140 cm;

6 gab. plastmasas skruvējasmi noslēgi;

vinila svaru diski:

6 gab. 1,25 kg,

4 gab. 2,5 kg,

2 gab. 5 kg.

Gravity - augstākās kvalitātes fitnesa un sporta inventārs par draudzīgām cenām. Gravity ir piemērots ikvienam, kurš ir gatavs spert soli tuvāk veselīgākai un laimīgākai dzīvei, neatkarīgi no vecuma un fiziskās sagatavotības līmeņa. Gravity produkti ir izgatavoti atbilstoši kvalitātes standartiem un vēlmei piepildīt ikviena klienta vajadzības. Šis zīmols iedrošina ikvienu uzturēt sevi labā fiziskā formā pat mājas apstākļos.

Gravity piedāvā plašu fitnesa un sporta preču klāstu - hanteles, svaru bumbas, bumper diskus un pat kardio treniņu aprīkojumu - skrejceliņus, airēšanas trenažierus u.c. Ja Tu meklē labāko risinājumu, kur inventāra kvalitāte atbilst cenai, tad šis zīmols pavisam noteikti ir labākā izvēle! 

Neļauj cenai noteikt Tavu laimi un veselību! 

 

 

esam ražotāja pārstāvis

no 2020

gada

━━

mūsu klienti ir iegādājušies

3799

preces

━━

zīmolu varat sastapt

74+

sporta zālēs

━━

esam Baltijā vienīgais

oficiālais

dīleris

━━

visām precēm nodrošinām

garantijas

servisu

━━

visas preces atrodas

mūsu

noliktavā

━━