MYZONE MZ-3 josta

MYZONE MZ-3 josta
MYZONE MZ-3 josta
MYZONE MZ-3 josta
MYZONE MZ-3 josta
MYZONE MZ-3 josta
 • MYZONE MZ-3 josta
 • MYZONE MZ-3 josta
 • MYZONE MZ-3 josta
 • MYZONE MZ-3 josta
 • MYZONE MZ-3 josta

MYZONE MZ-3 josta

Informācija par produktu

 • Ražotājs Myzone
 • Artikuls 914000018
 • Ir Rīgas noliktavā: 0
Bestsellers
Bestsellers
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
Atbildēsim uz jautājumiem 67994044
Atbildēsim uz jautājumiem 67994044
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
149.00

Preces cena norādīta ar PVN

Ši prece nav noliktavā -

MZ-3 Heart Rate Monitor

Treniņa uzraugs un sirds darbības mērītājs ar iebūvētu atmiņu un daudz iespēju. Piesprādzējies un sāc krāt MEP punktus paralēli sasniedzot savus mērķus. MZ-3 viegli pieslēdzas Tavam tlefonam, iecīnātākajam kardio trenažierim un pat sporta zāles ekrānam, lai varētu izaicināt citus vai arī vērot savu progresu. Izmanto šo jostu bez telefona starpniecību ar iebūvēto atmiņu un veic katru treniņu kvalitatīvi. Pievienojies milioniem Myzone lietotājiem un atrodi sev piemērotus treniņu biedrus. Siksnas izmērs - 54cm, var izstiept līdz 70.1cm.

Komplektā iekļauts:

 • MZ-3 module
 • Maināma komforta siksna
 • USB lādētāja vads
 • Lietošanas uzsākšanas pamācība

 

Kāpēc MyZone?

Fitness kļuva daudz vieglāk izsekojams

Iesaistes līmenis mums visiem ir atšķirīgas. Kad mēs trenējamies, mums vajadzētu gūt pozitīvu atalgojumu, motivācijas palielināšanai. Tāpēc mēs izgudrojām Myzone piepūles punktus (MEP), kas atalgo Tavu piepūli balstoties nevis uz fitnesa līmeņa, bet gan uz sirds darbību.

Sasniedziet dažādas zonas ekrānā, pamatojoties uz sirdsdarbības ātrumu. Katra zona piešķir konkrētu daudzumu MEP punktus. Intensīvāk Tu trenējies, vairāk Tu nopelni punktus. Tiešsaistes programa sniedz informāciju, kad vajag ieturēt pauzi un kad vajag palielināt savu sirds darbību. MEP punkti pārvērš ikdienas treniņu par jautru spēli, kur motivācija un iesaiste ir garantēta. 

Aizmirsti par slēpšanos zāles aizmugurē, mēs visi kopā esam stipri, dalies ar savu pieredzi!

Seko līdzi savai sirds darbībai ar tiešsaistes datiem

Iespējas palielināt savus MEP punktus ir visūr. Mayzone aplikācija sniedz iespēju krāt punktus arī ikdienā. Palielini punktus kamēr sporto un iegūsti tiešsaistes datus, kā arī pēc treniņa datu apkopojumu. Izpildi sirds darbības izaicinājums, fitnesa uzdevumus un dalies ar saviem treniņiem.

 

Aizmirsti ko pirmstam esi zinājis par fitnesu

Mēs esam izveidojši dažādu grūtību līmeņu pakāpes un visi ir uzlūkti piedalīties un pārbaudīt sevi. Myzone ir unikāls sirds darbības uztvērējs - tas nemēra ātrumu vai pacelto smagumu. Bet gan tas mēra ielikto piepuli balstoties no sirds darbības. Tas nozīmē, ka jauniņie sporta zālē var apsteigt pieredzējušus cilvēkus un kļūt par līderiem.

99.4% precizitāte

Myzone mēra sirds darbību ar tieši tādu pašu precizitāti kā EKG sirds ritma mērītājs, ko izmanto slimnīcās. Atklāj motivējošus datus par sevi, kas motivē Tevi un rada uzticību pašam sevī.

 

 

 

Sazinies ar cilvēkiem

Atrodi sev piemērotas treniņa draugu grupas un sazinies ar viņiem treniņu laikā. Seko līdzi savu draugu rādītājiem tiešsaistē, lai motivētu vai arī sacenstos ar viņiem. Sadarbojies ar personīgo treneri? Sazinies ar viņu caur aplikācijus un nopelni bosua punktus!

 

 

Sacenties

Koncentrējies uz ielikto piepuli nevis samgumu, kas ir pacelts vai arī izskatu, tāpēc dažāda līmeņa cilvēki var pievienoties un konkurēt profesionāļus. Pievienojies kādai no esošām grupām vai arī izveido pats savējo un pierādi, kas esi spējīgs uz daudz vairāk!

 

 

Sasniedz savus mērķus

Uzstādi jaunus savus personīgos rekordus, seko līdzi savam progresam un paliec motivēts. Padari savu treniņu interesantu ar 40 dažādiem Zone Match izaicinājumiem. Vienkārši uzspied uz ZM pogas Myzone aplikācijā un paliec zonā.

 

MZ-1 VS MZ-3 vs MZ-Switch

Myzone - Innovative heart rate measuring device. Myzone has made it easy to train with your friends, even not being with them in the same room. Connect heart rate sensor to app and compete with friends, earn points and reach new and higher goals. Myzone has made different "zones" which are not about the amount of trainings you do, but the effort You puth into trainings. Sound innovating already, right?

In our experience we have installed Myzone in lot of gyms and clubs, and their clients love it, because of the "zones" and "effort points" which You can earn while You train. Make your training more fun and competitive than ever before with international app connected to your hearth rate sensor, and compete with real people by collecting "effort points".

Through confidence, competition and community, we're stronger together!

Founded By: Dave Wright      Headquarters: Nottingham, England      Brand: Founded in 2011

Produkta tips:

 Smart fitness

Zīmols:

 MyZone

Modelis:

 MZ-3 Belt

Iebūvētās programas:

 Līdz 16h dažādu treniņu programas

Savienojamība:

 Iphone 5 and above

 Android 6.0 and above

Programas operātāj sistēma:

 iOS; Android

Izsturība:

 Ūdens izsturība

Baterijas ilgums:

 300h

Pieslēgites var ar:

 Bluetooth 4.0, ANT+ and Analog

Garantija:

 24 mēneši

kopā ar šīm precēm parasti pērk arī

Ironmax pudele
Akcija

Ironmax pudele

Ironmax
1.61 2.15 € 25 %

nesen nopirka

SKLZ Training spēka gumija (ekstra zema pretestība)
Akcija

SKLZ Training spēka gumija (ekstra zema pretestība)

SKLZ
8.26 10.90 € 24 %
Senso® Balance 18,5cm ezis, komplekts, sarkans
Akcija

Senso® Balance 18,5cm ezis, komplekts, sarkans

Togu
34.10 42.90 € 21 %
SKLZ Speed Rope ātruma lecamaukla

SKLZ Speed Rope ātruma lecamaukla

SKLZ
29.90
Kakla aizsargs 46 cm

Kakla aizsargs 46 cm

MF-Sport
15.96

Sadarbības partneri

Fitnesa Blogs
Gfitness
LVFA
PAVEIKTIE PROJEKTI