TRX durvju enkurs

TRX durvju enkurs
TRX durvju enkurs
TRX durvju enkurs
TRX durvju enkurs
TRX durvju enkurs
 • TRX durvju enkurs
 • TRX durvju enkurs
 • TRX durvju enkurs
 • TRX durvju enkurs
 • TRX durvju enkurs

TRX durvju enkurs

 • Ražotājs TRX
 • Artikuls TRXDA-SG
 • Ir noliktavā: 10+
Bestsellers
Bestsellers
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
24.95€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

fitnesaveikals-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties

TRX® Door Anchor™

Vieglākais veids kā uzstādīt TRX stiprinājumu un sākt trenēties. Ļoti viegls un viegli pārvietojams, iespējams pat to ielikt kabatā. Lai sāktu darboties ar TRX - atrodi durvis, atver tās, ieliec stiprinājumu un aiztaisi tās - tik vienkārši!

Priekšrocības:

 • Ideāls stiprinājums priekš visiem durvju veidiem: TRX Door Anchor stiprinājums nodrošina savienojumu ar TRX produktiem, lai varētu uzreiz sākt trenēties.
 • Pārvietojams un parocīgs: Vēlies trenēties no mājām, darba vietā vai arī ceļojot? Tad šis stiprinājums ir domāts tieši priekš Tevis!
 • Izstrādāts, lai neradītu bojājumus durvīm vai krāsai: TRX Door Anchor 100% nenodarīs Jūsu durvīm nekādus bojājumus, jo mēs esam veikuši ļoti daudzus testus, lai pārliecinātos par to.
 • Treniņš jebkur: Ideāls stiprinājums, lai pielietotu to pilnībā jebkur.
 • TRX tradīcijas: Kā līderis funkcionālajā treniņu programā, mēs cenšamies piedāvāt Jums pašu kvalitatīvāko, drošāko un motivējošāko aprīkojumu. Mēs izstrādājam labāko treniņu ekipējumu, treniņu programas un apmācību programas, lai Tu spētu sasniegts patieso sevi.

TRX zīmols ir viens no vadošajiem kustības līderiem, nodrošinot pasaules līmeņa treniņus ikvienam, piedāvājot vienkāršu aprīkojumu, efektīvus treniņus un izglītību, lai ikviens varētu pārveidot savu ķermeni mājas apstākļos. TRX palīdz kustēties, justies un pat dzīvot labāk, uzturot Tavu ķermeni lieliskā formā!

Ar TRX ir nepieciešamas tikai septiņas vienkāršas pamata kustības, lai sasniegtu efektīvus treniņu rezultātus - grūšana, vilkšana, "plankings" jeb balsts guļus, pagriešanās, nolieciens, izklupiens un pietupiens. Šīs vienkāršās kustības Tev palīdzēs sadedzināt taukus, palielināt ķermeņa spēku, uzlabot sirds veselību un izturību. TRX ir pieejams vairāk nekā 40 000 sporta zālēs, kas norāda uz to, ka šo zīmolu ir vērts iegādāties un izmēģināt! TRX neaprobežojas tikai ar viena veida produktiem. TRX piedāvā dažādas smaguma un medicīnas bumbas, spēka gumijas, svarcelšanas jostas un daudz citu produktu. Pārliecinies pats!

Atklājiet visu sava Suspension Trainer™ trenažiera potenciālu ar TRX Training Club.
Pieejams jūsu klēpjdatorā, planšetdatorā, iPhone un Android ierīcēs. Piekļūstiet vairāk nekā 2000 treniņiem un programmām spēka, kardio, jogas, pilates, atveseļošanās un mobilitātes treniņiem. 
Svaigs saturs tiek pievienots katru mēnesi. 

Universāla treniņu metode, kas liek svīst, veidot un spēcināt ķermeni, izmantojot savu ķermeņa svaru.

TRX Katalogs:

Dibinātājs: Randy Hetrick       Galvenais birojs: San Francisco, ASV      Zīmols: Dibināts 2005.gadā

esam ražotāja pārstāvis

no 2005

gada

━━

mūsu klienti ir iegādājušies

6'644

preces

━━

zīmolu varat sastapt

80+

sporta zālēs

━━

esam Baltijā vienīgais

oficiālais

dīleris

━━

visām precēm nodrošinām

garantijas

servisu

━━

visas preces atrodas

mūsu

noliktavā

━━