THERAGUN MINI DESERT ROSE

THERAGUN MINI DESERT ROSE
THERAGUN MINI DESERT ROSE
THERAGUN MINI DESERT ROSE
THERAGUN MINI DESERT ROSE
 • THERAGUN MINI DESERT ROSE
 • THERAGUN MINI DESERT ROSE
 • THERAGUN MINI DESERT ROSE
 • THERAGUN MINI DESERT ROSE

THERAGUN MINI DESERT ROSE

 • Ražotājs Theragun
 • Artikuls G4-MINI-PKG-DROSE
 • Ir Rīgas noliktavā: 0
197.00€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

fitnesaveikals-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties

Theragun MINI

"Atvieglojums" līdzņemšanai, kompakts un ar maksimālu jaudu. Theragun kvalitāte jebkurā laikā un vietā. Theragun MINI  ir Jūsu kabatas izmēra partneris, kas nodrošina Jums Theragun kvalitatīvu dziļo muskuļu ārstēšanu ar nepārspējamu ērtu izmēru. Kompakts, bet jaudīgs Theragun MINI ir visvieglākā masāžas ierīce, kas dodas visur, kur dodaties Jūs.

Komplektā iekļauts:

 • Somiņa;
 • 1 viegli kopjams "closed-cell" putu uzgalis:
 • Standard Ball - Ideāls priekš vispārējas izmantošanas un mazām muskuļu grupām;
 • Lādētājs.

Kāpēc tieši Theragun MINI ?

 

Patentēts QX35 motors ar QuietForce Tehnoloģiju™

Iekšējais litija jonu akumulators (150 minūtes)

Paredzēts līdzņemšanai, Ergonomisks satvēriens

3 ātrumi (1750, 2100, 2400 PPM)

 

 

Theragun MINI Priekšrocības

 

3 Zinātniski Efektīvi Iestrādāti Ātrumi

Ātrāk ne vienmēr nozīmē labāk, galvenais, lai ir vienmērīgs un mērķtiecīgs pieskāriens. Jums tiek piedāvāti trīs dažādi iestrādāti ātrumi, kuri ir iepriekš izpētīti, ka tieši šie ātrumi ir tie ar kuriem Jums pietiekas, kvalitatīvai un efektīvai masāžai. Izmantojot 3 ātruma iespējas, MINI sniedz jums iespēju pielāgot savu Theragun rutīnu, atrodoties ceļā.

Ergonomisks Rokturis

Theragun ir adaptējuši iepriekš patentēto Teragun trīsstūrveida ergonomisko dizainu MINI versijas unikālajā formā. Izveidojot gludāku, ergonomisku rokturi, kuru ir ļoti viegli turēt savā rokā, samazinot rokas piekušanu, kā arī spēku veicot masāžu. 

150-Minūtes Kopējais Baterijas Ilgums

Atvieglo savu muskuļu saspringumu un iegūsti baudu, lai arī kur atrastos ar šo unikāli kompakto dizainu, kā arī pateicoties baterijas ilgumam ir iespējams, šo masāžas ierīci ņemt līdz un izmantot ilgu laiku, neuztraucoties par masāžas ierīces izlādēšanos.

QuietForce Tehnoloģija

Lielākais Theragun izaicinājums bija ievietot orģinālo masāžas jaudu šādā mazā dizainā, apvienojot to ar QuiteForce tehnoloģiju. Veicot dažādus pētījumus un eksperimentus, tapa tieši šāds dizains, kur vienīgais, kas mainās, ir "ieroča" izmērs, motora izmērs, toties jauda un funkcijas paliek tieši tādas pašas. 

 

 

Theragun MINI

 

"Atvieglojums" līdzņemšanai, kas ir piepildīts ar jaudu. Kvalitāte jebkurā laikā un vietā

Theragun MINI  ir Jūsu kabatas izmēra partneris, kas nodrošina Jums Theragun kvalitatīvu dziļo muskuļu ārstēšanu ar nepārspējamu ērtu izmēru. Kompakts, bet jaudīgs Theragun MINI ir visvieglākā masāžas ierīce, kas dodas visur, kur dodaties Jūs.

Tik tiešām, ņem līdz, kur vēlies

Krampji, saspringti muskuļi, savilktas saites, var sākties pašos negaidītākajos momentos, veicot nelielu pastaigu, atrodoties darbā, augstu kalnā vai arī tālā ceļojumā, Theragun MINI izmērs ļauj to ievietot Jūsu kabatā un paņemt līdz, lai arī kur Jūs atrastos. Masāža "On-The-Go"

Tik klus, ka Jūs knapi to varat dzirdēt

Pieredziet masāžu, kuru Jūs īsti pat nedzirdat, toties Jūtat, kā samazinās Jūsu muskuļu saspringums. Izmantojiet šo masāžas rīku pirms gulēšanas un mēs varam garantēt, ka Jūsu partneris nemaz nezinās, ka Jūs veicat masāžu sev. Tā ir QuietForce tehnoloģijas unikālā būtība! 

 

 

Kas ir iekļauts komplektā un kādi ir papildus aksesuāri ?

 

 

Komplektā iekļauts:

 

 • Theragun mini;
 • Somiņa;
 • Standard Ball uzgalis;
 • Lādētājs.

 

 

 

mini Aksesuāri

 

Mini ir savieojams un izmantojams ar visiem ceturtās paaudzes uzgaļiem. Mēs sniedzam Jums brīvību, lai Jūs varētu izvēlēties sev tīkamo uzgali no PRO, Elite vai Prime, vai pat izmēģināt kādu citu uzgali, atrodoties ceļojumā, toties gūstos Theragun unikālo jaudu un iedarbību.

 

 

Therabody ir pasaules līderis muskuļu masāžas terapijas ierīču ražošanas jomā efektīvai ķermeņa iesildīšanai pirms treniņa vai atjaunošanai pēc treniņa, izmantojot dziļo muskuļu ārstēšanu - perkusīvo terapiju. Therabody ir apvienojis izglītību, inovācijas un pieredzi, lai ķermeņa labsajūta būtu sasniedzama ikvienam. Theragun ir viens no produktiem, kurš ir unikāls ar to, ka tas iedarbojas uz visiem dziļajiem audiem un atjauno muskuļus daudz ātrāk nekā visas pārējās tirgū piedāvātās iespējas. Vēl viens produkts ir Wave sērijas ruļļi, vibrējošie pašmasāžas ruļļi, kuri iedarbojas uz dziļajiem audiem. Jaunākais Therabody produkts ir Recovery Air pneimatiskās kompresijas zābaki, kas sniedz iespēju ikvienam atslābināties un atjaunoties pēc smagiem treniņiem.

Theragun tirgū ir vairāk kā 13 gadus, kas padara to par vecāko un pieredzes bagātāko zīmolu visā pasaulē. Ar dažādu dizainu, inovāciju un neveiksmju palīdzību, viņi ir atklājuši vislabāko veidu sāpju mazināšanai dziļajos audos. Theragun - neatņemama ierīce perkusīvajā terapijā. 

Tā kā Tavas vajadzības pieaug - mēs turpinām attīstīties tām līdzi! 

Therabody Katalogs:

Dibinātājs: Dr. Jason Wersland      Galvenais birojs: Los Angeles, ASV      Zīmols: Dibināts 2008. gadā

 

esam ražotāja pārstāvis

no 2018

gada

━━

mūsu klienti ir iegādājušies

379

preces

━━

zīmolu varat sastapt

11+

sporta zālēs

━━

Baltijā esam tiešais

oficiālais

dīleris

━━

visām precēm nodrošinām

garantijas

servisu

━━

visas preces atrodas

mūsu

noliktavā

━━

 

Specifications

Brand

Theragun

Model

Theragun Mini Desert Rose

Accessory Compatibility

All 4th Generation Attachments

Dimensions

15.2cm x 13.5cm x 7.7cm

Weight

0.65kg

Amplitude

12 mm

Charge Time

80 minutes

Battery Life

150 minutes

Speed Range

1750 PPM (Percussions per minute);

2100 PPM;

2400 PPM

Warranty

24 months