Therabody Theragun uzgalis - Thumb

Therabody Theragun uzgalis - Thumb
  • Therabody Theragun uzgalis - Thumb

Therabody Theragun uzgalis - Thumb

  • Ražotājs Theragun
  • Artikuls GEN4-PKG-THUMB
  • Ir Rīgas noliktavā: 2
20.00€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

fitnesaveikals-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties

Thumb

Šis uzgalis ir specifiski veidots, lai atdarinātu cilvēka īkšķi. Uzgali ir vislabāk izmantot priekš miofasciālas masāžas terapijas, it īpaši muguras apakšējai daļai. Bet šo uzgali var pielietot visur, kur masāžas laikā tiktu pielietots īkšķis, lai mājas apstākļos varētu iegūt profesionālu masāžu. Uzgalis ir izveidots no neporainās slēgto šūnu putām, lai pēc izmantošanas to būtu viegli notīrīt ar dezinficējošām salvetēm, kā arī uzgalis neuzsūks sviedrus, eļļas un losjonus.

Kāpēc tieši Thumb ?

 

Ietekmes līmenis 7/10

Augsts ietekmes līmenis

Īkšķis apvieno augstāku trieciena līmeni ar virsmas laukumu un formu, kas paredzēta imitēt faktisko cilvēka īkšķi. Pateicoties šī uzgaļa blīvumam, kas ir blīvāks nekā vairums citu mūsu uzgaļu, jūs varat veikt mērķtiecīgāku ārstēšanu muguras lejasdaļā un "trigger" punktos visā ķermenī.

Therabody ir pasaules līderis muskuļu masāžas terapijas ierīču ražošanas jomā efektīvai ķermeņa iesildīšanai pirms treniņa vai atjaunošanai pēc treniņa, izmantojot dziļo muskuļu ārstēšanu - perkusīvo terapiju. Therabody ir apvienojis izglītību, inovācijas un pieredzi, lai ķermeņa labsajūta būtu sasniedzama ikvienam. Theragun ir viens no produktiem, kurš ir unikāls ar to, ka tas iedarbojas uz visiem dziļajiem audiem un atjauno muskuļus daudz ātrāk nekā visas pārējās tirgū piedāvātās iespējas. Vēl viens produkts ir Wave sērijas ruļļi, vibrējošie pašmasāžas ruļļi, kuri iedarbojas uz dziļajiem audiem. Jaunākais Therabody produkts ir Recovery Air pneimatiskās kompresijas zābaki, kas sniedz iespēju ikvienam atslābināties un atjaunoties pēc smagiem treniņiem.

Theragun tirgū ir vairāk kā 13 gadus, kas padara to par vecāko un pieredzes bagātāko zīmolu visā pasaulē. Ar dažādu dizainu, inovāciju un neveiksmju palīdzību, viņi ir atklājuši vislabāko veidu sāpju mazināšanai dziļajos audos. Theragun - neatņemama ierīce perkusīvajā terapijā.

Therabody lietotne mācās no jūsu reāllaika aktivitātēm un uzvedības, integrējoties ar Apple Health un Google Fit, lai ieteiktu vadītas, personalizētas labsajūtas uzlabošanas procedūras, kuras var izpildīt mūsu Bluetooth® ierīcēs. 

Tā kā Tavas vajadzības pieaug - mēs turpinām attīstīties tām līdzi! 

Therabody Katalogs:

Dibinātājs: Dr. Jason Wersland      Galvenais birojs: Los Angeles, ASV      Zīmols: Dibināts 2008. gadā

 

esam ražotāja pārstāvis

no 2018

gada

━━

mūsu klienti ir iegādājušies

379

preces

━━

zīmolu varat sastapt

11+

sporta zālēs

━━

Baltijā esam tiešais

oficiālais

dīleris

━━

visām precēm nodrošinām

garantijas

servisu

━━

visas preces atrodas

mūsu

noliktavā

━━

 

Zīmols:

 Theragun

Modelis:

 Theragun attachment "Thumb"

Uzgali var izmantot ar:

 4th Generation: PRO, Elite, Prime, mini

 3d Generation: G3PRO, G3

Izmērs:

 26,5mm x 32,4mm

Materiāls:

 Slēgto šūnu putas

Svars:

 12g

Garantija:

 3 mēneši

Kopā ar šīm precēm parasti pērk arī

Therabody Theragun Elite Bezvadu Lādēšanas Stends

Therabody Theragun Elite Bezvadu Lādēšanas Stends

Theragun
86.99