PowerDot DUO RED 2.0 muskuļu stimulators

PowerDot DUO RED 2.0 muskuļu stimulators
PowerDot DUO RED 2.0 muskuļu stimulators
PowerDot DUO RED 2.0 muskuļu stimulators
PowerDot DUO RED 2.0 muskuļu stimulators
 • PowerDot DUO RED 2.0 muskuļu stimulators
 • PowerDot DUO RED 2.0 muskuļu stimulators
 • PowerDot DUO RED 2.0 muskuļu stimulators
 • PowerDot DUO RED 2.0 muskuļu stimulators

PowerDot DUO RED 2.0 muskuļu stimulators

 • Ražotājs Therabody
 • Artikuls PD01920-01
 • Ir noliktavā: 8
306.17€
51.03
/mēn
15.57
/mēn
Mēnešu skaits

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

fitnesaveikals-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties

 

PowerDot 2.0 Duo

Jaudīgais muskuļu stimulators apvieno pārbaudītas NMES un TENS koncepcijas elegantā, vieglā kapsulā, ko varat izmantot jebkurā vietā. Pilnībā kontrolējams ar PowerDot lietotni, kura novērš minējumus par elektrisko muskuļu stimulāciju, vadot un pielāgojot intensitāti un spilventiņu izvietojumu. PowerDot uzticās visi - no fitnesa entuziastiem līdz pasaules līmeņa atlētiem.

 Kāpēc PowerDot 2.0 Duo ?

 

Bezvadu kontrole izmantojot Bluetooth®

Konkrētas programmas veiktspējas, labsajūtas un muskuļu sāpju uzlabošanai

Viegls un kompakts brīvroku stimulators

Individualizēta un jūsu vajadzībām pielāgota atveseļošanās

Līdz 20 stundu akumulatora darbības laiks

FDA-Cleared Class II Medical Device

 

PowerDot 2.0 Duo Iezīmes

 

 

Muskuļu stimulēšana bez sarežģītībām. Drošai un efektīvai muskuļu stimulācijai ir svarīgas dažas lietas - spilventiņu izvietošanas precizitāte, intensitātes līmenis un sesijas laiks. Tāpēc mūsu viedā lietotne atrod precīzu kombināciju paredzētu tieši jums, inteliģenti ņemot vērā noguruma līmeni, neseno aktivitāti un unikālās vajadzības.

Tehnoloģiju skaidrojums: Kas ir NMES un TENS? PowerDot neiromuskulārā elektrostimulācija (NMES) un transkutāna elektriskā nervu stimulācija (TENS) sūta elektroniskus impulsus, lai stimulētu jūsu kustību nervus (radot muskuļu kontrakciju) un stimulētu sensoros nervus, lai uz laiku mazinātu sāpes.

Dabiskā sāpju mazināšana. TENS stimulē sensoros nervus, lai uz laiku mazinātu sāpes un palīdzētu izdalīt endorfīnus - dabiskos pretsāpju līdzekļus. NMES uzlabo asinsriti, palīdzot izvadīt vielmaiņas atkritumus, tādējādi vēl vairāk samazinot sāpes.

Paātrina muskuļu atjaunošanu. PowerDot viedās atveseļošanās programmas apvieno TENS un NMES, lai kopīgi darbotos, mazinot sāpes un atjaunojot muskuļu veiktspēju. NMES savelk muskuli, palielinot skābekli saturošu, barības vielām bagātu asiņu piegādi, lai uzsāktu veiksmīgu atveseļošanās procesu.

 

Kas iekļauts komplektā

 

 

 

 

 • 2 PowerDot kapsulas
 • 1 elektrodu spilventiņu komplekts (2 taisnstūrveida elektrodu spilventiņi 4 apaļi elektrodu spilventiņi)
 • 2 vadu komplekti (10 cm un 30 cm)
 • 2 micro USB uzlādes vadi
 •  Aizsargājošs pārnēsāšanas futrālis

Therabody ir pasaules līderis muskuļu masāžas terapijas ierīču ražošanas jomā efektīvai ķermeņa iesildīšanai pirms treniņa vai atjaunošanai pēc treniņa, izmantojot dziļo muskuļu ārstēšanu - perkusīvo terapiju. Therabody ir apvienojis izglītību, inovācijas un pieredzi, lai ķermeņa labsajūta būtu sasniedzama ikvienam. Theragun ir viens no produktiem, kurš ir unikāls ar to, ka tas iedarbojas uz visiem dziļajiem audiem un atjauno muskuļus daudz ātrāk nekā visas pārējās tirgū piedāvātās iespējas. Vēl viens produkts ir Wave sērijas ruļļi, vibrējošie pašmasāžas ruļļi, kuri iedarbojas uz dziļajiem audiem. Jaunākais Therabody produkts ir Recovery Air pneimatiskās kompresijas zābaki, kas sniedz iespēju ikvienam atslābināties un atjaunoties pēc smagiem treniņiem.

Theragun tirgū ir vairāk kā 13 gadus, kas padara to par vecāko un pieredzes bagātāko zīmolu visā pasaulē. Ar dažādu dizainu, inovāciju un neveiksmju palīdzību, viņi ir atklājuši vislabāko veidu sāpju mazināšanai dziļajos audos. Theragun - neatņemama ierīce perkusīvajā terapijā.

Therabody lietotne mācās no jūsu reāllaika aktivitātēm un uzvedības, integrējoties ar Apple Health un Google Fit, lai ieteiktu vadītas, personalizētas labsajūtas uzlabošanas procedūras, kuras var izpildīt mūsu Bluetooth® ierīcēs. 

Tā kā Tavas vajadzības pieaug - mēs turpinām attīstīties tām līdzi! 

Therabody Katalogs:

Dibinātājs: Dr. Jason Wersland      Galvenais birojs: Los Angeles, ASV      Zīmols: Dibināts 2008. gadā

 

esam ražotāja pārstāvis

no 2018

gada

━━

mūsu klienti ir iegādājušies

379

preces

━━

zīmolu varat sastapt

11+

sporta zālēs

━━

Baltijā esam tiešais

oficiālais

dīleris

━━

visām precēm nodrošinām

garantijas

servisu

━━

visas preces atrodas

mūsu

noliktavā

━━

 

Kopā ar šīm precēm parasti pērk arī