Eleiko IWF Weightlifting Training Bar - 15 kg, women

  • Ražotājs Eleiko
  • Artikuls 3060763
  • Ir Rīgas noliktavā: 3
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
55.98
/mēn
1100.91€

Preces cena norādīta ar PVN

Mēnešu skaits

*Kredīta kalkulatoram ir informatīva nozīme!

nav atlasīts neviens produkta variants

fitnesaveikals-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties
  • Ražotājs Eleiko
  • Artikuls 3060763
  • Ir Rīgas noliktavā: 3
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
Eleiko IWF Svarcelšanas treninu stienis, sieviešu

Starptautiskās Svarcelšanas federācijas (IWF) sertificēts  stienis ir paredzēts treniņiem priekš sacensībām olimpisko svaru stieņa spiešanā guļus un to izmanto profesionālie svarcēlāji visā pasaulē. Treniņu svara stienis nodrošina sacensību stieņa sajūtu un sniegumu, un ir piemērots lielākam pacelšanas apjomam. Izgatavots Zviedrijā, stieņa augstā veiktspēja ir precīzu adatu gultņu rezultāts, kas vienmērīgi izkliedē slodzi caur vārpstu, nodrošinot vienmērīgu rotāciju visās slodzēs. Patentēts tērauda un hroma pārklājums nodrošina optimālu līdzsvaru starp izturību un elastību, lai nodrošinātu izcilu celšanas pieredzi.

 

OPTIMĀLA ROTĀCIJA

Pārveidotā uzmavu konstrukcija ir īpaši izstrādāta, lai nodrošinātu stabilāku un kontrolētāku rotāciju. Rotācija ir optimizēta vienmērīgai veiktspējai zem slodzes, dodot pacēlājiem vairāk savienotu un precīzāku pieredzi.

 

IZTURĪBA

Pārveidotie gultņi, uzlaboti eļļošanas procesi un putekļu necaurlaidīgs blīvējums ļauj kritiskās daļas labi ieeļļot un darboties pēc iespējas labāk ar minimālu apkopi.

 

STIPRS, BET LOKANS

Uzlabotā patentētā zviedru tērauda virsmas apstrāde un sacietēšanas process, lai padarītu  stieņus vēl spēcīgākus, nezaudējot leģendāro elastību, kas veido kāroto "Eleiko sajūtu" pamatu.

 

DARINĀTS AR ROKĀM

Kvalificēti amatnieki rūpīgi izveido katru stieni, nodrošinot, ka tie ir nokomplektēti atbilstoši ELEIKO augstajiem standartiem. Stieņi tiek stingri pārbaudīti, to veiktspēja ir nepārspējama un garantēta Eleiko kvalitāte.

 

PERFEKTA SATVERŠANA

Līdzsvarots rokturis, kas pielāgots sacensībi apstākļiem un nodrošina drošu stieņa turēšanu.

 

PRECIZITĀTES GULTŅI

Augstas kvalitātes adatu gultņi samazina berzi, lai svars vienmērīgi pārvietotos lielā ātrumā un nodrošinātu, ka svars nenofiksējas griešanās vidū, pasargājot plecus un plaukstas no traumām.

 

MAGNĒTISKĀ BIRSTE

Katrs stienis tiek piegādāts ar birsti, lai pēc lietošanas notīrītu krītu no stieņa. Ielīmējiet to piemēram, krīta statīvā vai platformas rāmī - rokturī esošais magnēts notur birsti tur, kur jums tas visvairāk nepieciešams.

Eleiko - no vafeļu pannām līdz pasaules vadošajam svarcelšanas līderim. Patiesībā tas ir diez gan uzjautrinoši, ka šis zīmols sāka savu darbību ar vafeļu pannām, lai gan mūsdienās šis zīmols ir nonācis tik tālu, ka šobrīd tas ir viens no labākajiem svarcelšanas ražotājiem pasaulē. Viņu mērķis ir koncentrēties uz inovācijām, kā arī nodrošināt kvalitāti un veiktspēju, lai padarītu ikvienu stiprāku un veselīgāku.

Eleiko piedāvā dažāda veida svarcelšanas inventāru - brīvos svarus (stieņus, diskus, hanteles, svaru bumbas u.c.), solus, statīvus un riņķus, un pat platformas. Viss inventārs ir pārbaudīts vairāk kā 3 reižu, lai pārliecinātos, ka kvalitāte ir nepārspējama un Jums būs vislabākā svarcelšanas pieredze! Eleiko bija pirmais stienis, kurš sacensību laikā nesalocījās un arī tagad tas tiek izmantots profesionālās sacensībās.

Uzstādi savu latiņu augstu, esi laipns un dari vairāk to, kas padara Tevi stiprāku!

Eleiko Katalogs:

Dibinātājs: Tyra Johansson      Galvenais birojs: Halmstad, Zviedrija      Zīmols: Dibināts 1957. gadā

LENGTH 2010 mm / 79.13 in.

WEIGHT 15 kg / 33.07 lbs

WARRANTY 12 years 

CERTIFICATION IWF 

GRIP SURFACE Chrome

BEARINGS AND BUSHINGS Needle bearings

GRIP MARKING Weightlifting

FLANGE WIDTH 30 mm / 1.18 in.

SLEEVE SURFACE Chrome

KNURLING 1.2 - Balanced 

MAX LOAD 1500 kg / 3306,93 lbs

DUSTPROOF SEAL Yes 

GRIP DIAMETER 25 mm / 0.98 in.

SLEEVE DIAMETER 50 mm / 1.97 in.

LOADABLE SLEEVE LENGTH 320 mm / 12.6 in.