Reebok Step - The Original - Red

  • Ražotājs Reebok
  • Artikuls RAP-11150RD
  • Ir Rīgas noliktavā: 0
145.99€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

fitnesaveikals-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties
  • Ražotājs Reebok
  • Artikuls RAP-11150RD
  • Ir Rīgas noliktavā: 0

Reebok STEP

Jaunākais Reebok stepa sols ir izgatavots no augstākās kvalitātes materiāliem. Tas ir lieliski piemērots gan mājas, gan grupu treniņiem. Šīs iekārtas iespējas ir gandrīz neierobežotas. Noderēs kardiotreniņos, spēka un funkcionālos vingrinājumos, aerobikas nodarbībās, kā arī vispārīgākām fitnesa nodarbībām. Lai palīdzētu jums sākt treniņus, jūs iegūsiet piekļuvi bezmaksas tiešsaistes video treniņiem.

 

Teksturētā virsma nodrošina vēl lielāku saķeri salīdzinājumā ar iepriekšējām stepa solu paaudzēm. Tas sniedz jums nepieciešamo pārliecību, lai lēktu, staigātu un trenētos pilnīgā drošībā. Stepa apakšdaļā ir astoņi ar gumiju pārklāti punkti, kas saskaras ar zemi. Tas novērš slīdēšanu un arī absorbē triecienus. Turklāt jūs varat iestatīt pakāpiena augstumu uz vienu no trim līmeņiem (15, 20 un 25 cm), atkarībā no jūsu auguma un treniņa veida, kuru plānojat veikt.

Sākotnējais Reebok step fitnesa klubos pirmo reizi tika ieviests 1989. gadā kā revolucionāra un ļoti efektīva kardiotreniņu ierīce. Tas ātri kļuva par starptautisku parādību, jo miljoniem cilvēku no visas pasaules to izmantoja, lai uzturētu sevi formā.

TEHNISKIE DATI:

Svars: 7 kg

Izmēri: 102 x 38,5 x 25 cm (G. x. P. x. A.)

Maksimālais lietotāja svars: 110 kg

3 pakāpju regulēšanas augstumi: 15, 20, 25 cm

Garantija: 2 gadi

REEBOK IR UNIKĀLAS FITNESA IEKĀRTAS

Fiziskā aktivitāte un sporta nodarbības iedarbojas gan ar ķermeni, gan prātu. Pateicoties jaunāko tehnoloģiju izmantošanai un unikālajam Reebok aprīkojuma un piederumu dizainam, katrs treniņš jūs tuvina mērķa sasniegšanai.

Reebok pārsniedz pieņemtos standartus, piedāvājot treniņu produktus, kuru kvalitāte ir augstāka par vidējo.

Perfekti izvēlēti materiāli, uzticamība un dizaina inovācija nozīmē, ka, izvēloties Reebok produktus, jūs tos izbaudīsiet daudzus gadus.

 

Reebok ir amerikāņu iedvesmots starptautisks zīmols ar dziļu mantojumu fitnesa pasaulē. Reebok ir zīmols, kurš pārkāpj visas iespējamās robežas, kas ir iemesls, kāpēc Reebok neapstājās tikai pie fitnesa apģērbu ražošanas, bet gan sāka projektēt un ražot fitnesa inventāru, sākot ar steperiem, hantelēm, fitnesa bumbām, ripu un stieņu komplektiem, turpinot ar kardio trenažieriem - eliptiskajiem trenažieriem, skrejceliņiem un velotrenažieriem. Mēs uzskatām, ka Reebok ar savu augstās kvalitātes fitnesa aprīkojumu uzstāda jaunus izaicinājumus citiem zīmoliem.

Reebok cenšas iedvesmot cilvēkus pievērsties aktīvam dzīvesveidam, kas ikvienam dod iespēju būt sevis labākajai versijai fiziski, emocionāli un sabiedriski. Reebok uzskata, ka ar sporta palīdzību, mūsu spēkos ir mainīt dzīves un uzturēt sevi labākā formā.

Mēs esam zinātkāri, provokatīvi, asprātīgi un neparedzami. Mēs esam Reebok!

Dibinātājs: Joseph William Foster      Galvenais birojs: Bostona, ASV      Zīmols: Dibināts Anglijā, 1895. gadā

 

esam ražotāja pārstāvis

no 2007

gada

━━

mūsu klienti ir iegādājušies

3'516

preces

━━

zīmolu varat sastapt

26+

sporta zālēs

━━

Baltijā esam tiešais

oficiālais

dīleris

━━

visām precēm nodrošinām

garantijas

servisu

━━

visas preces atrodas

mūsu

noliktavā

━━

 

TEHNISKIE DATI:

Svars: 7 kg

Izmēri: 102 x 38,5 x 25 cm (G. x. P. x. A.)

Maksimālais lietotāja svars: 110 kg

3 pakāpju regulēšanas augstumi: 15, 20, 25 cm

Garantija: 2 gadi