LIFE FITNESS STUDIO DECK

LIFE FITNESS STUDIO DECK
LIFE FITNESS STUDIO DECK
LIFE FITNESS STUDIO DECK
LIFE FITNESS STUDIO DECK
LIFE FITNESS STUDIO DECK
  • LIFE FITNESS STUDIO DECK
  • LIFE FITNESS STUDIO DECK
  • LIFE FITNESS STUDIO DECK
  • LIFE FITNESS STUDIO DECK
  • LIFE FITNESS STUDIO DECK

LIFE FITNESS STUDIO DECK

  • Ražotājs Life Fitness
  • Artikuls LF-DK-1000-01
  • Ir noliktavā: 2
16.43
/mēn
323.18€

Preces cena norādīta ar PVN

Mēnešu skaits

*Kredīta kalkulatoram ir informatīva nozīme!

nav atlasīts neviens produkta variants

fitnesaveikals-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties

Life Fitness Studio Collection Deck

Iepazīstinām ar Life Fitness Studio Deck - vislabāko treniņu rīku ikvienam, kas vēlas maksimāli uzlabot savu mājas treniņu pieredzi. Šis regulējamais un daudzfunkcionālais trenažieris ir izstrādāts tā, lai piedāvātu pilna ķermeņa treniņu ar minimālām telpiskām prasībām. Regulējamā augstuma funkcija ļauj pielāgot treniņu vēlamajam intensitātes līmenim, savukārt neslīdošā virsma nodrošina maksimālu drošību un stabilitāti treniņu laikā. Izmantojiet to kā pakāpienu platformu un slīpuma vai krituma svaru soliņu. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties strādāt pie vēdera preses, roku, kāju vai pamatnes vingrošanas, šis klājs ir piemērots tieši jums! Izmēri (garums x platums x augstums): 110 cm x 33 cm x 20,3 cm.
 

Kāpēc izvēlēties Life Fitness Studio Deck?

Izmantojiet to kā pakāpienu platformu

2 dažādas pakāpienu augstuma regulēšanas iespējas - 8'' (20,3 cm) un 14'' (35,5 cm). Neslīdošā virsma nodrošina maksimālu drošību un stabilitāti treniņu laikā.

Izmantojiet to kā slīpuma vai krituma svara soliņu

Studio klājā ir 4 dažādi atzveltnes leņķi. Tas ļauj pielāgot treniņu vēlamajam intensitātes līmenim.

Pretestības treniņš

Katrā klājā ir izciļņi pretestības lentēm.

 

Kompakts un viegli uzglabājams


Studio Deck ir kompakts dizains, kas ļauj to uzglabāt pat vismazākajās mācību telpās. Tajā ir pat glabātuve zem kustīgās atzveltnes, kur varat ērti uzglabāt piederumus, piemēram, hanteles, pretestības lentes un citus piederumus.

Life Fitness - izcilības mantojums. Jau vairāk kā 30 gadus Life Fitness nodrošina augstākās klases kardio treniņu inventāru (skrejceliņi, velotrenažieri, airēšanas trenažieri, eliptiskie trenažieri u.c.). Ja ne katrā, tad vismaz vairumā sporta zāļu, viesnīcu, sporta centru Jūs atradīsiet Life Fitness inventāru, kuram uzticas paši labākie. 1968. gadā Life Fitness izgatavoja pirmo elektrisko velotrenažieri, kas jau vien nozīmē daudz - inovācijas, kvalitāte, pieredze un smags darbs ir padarījis šo zīmolu par visatpazīstamāko visās sporta zālēs.

Life Fitness ir apvienojis efektīvu dizainu, inovācijas un vienkāršību, radot unikālus kardio trenažierus - skrejceliņus, velotrenažierus, eliptiskos trenažierus, airēšanas trenažierus un daudz citus. To uzdevums ir pavisam vienkāršs - veicināt cilvēkus būt fiziski aktīviem, nodrošinot ar plašu produktu klāstu atbilstoši ikviena vajadzībām un finansēm, kā arī piedāvājot interaktīvu dizainu un kvalitatīvu apkalpošanu. 

Life Fitness, lielākais fitnesa aprīkojuma ražotājs, tagad ar Life Fitness Connect lietotni ļauj kontrolēt savus treniņus jebkurā vietā uz un ārpus aprīkojuma. Ielādējot aplikāciju iOS vai Android ierīcē savienojieties ar Life Fitness kardio trenažieriem, lai sekotu līdzi saviem treniņu datiem, reģistrētu spēka treniņu vai skatītu mūsu plašo OnDemand treniņu bibliotēku, lai paātrinātu savu progresu! 

Mēs gūstam panākumus, kad TU dari! Tāpēc mēs turpinām ieviest inovācijas un pielāgoties pārmaiņām! 

Dibinātājs: Augie Nieto and Ray Wilson      Galvenais birojs: Rosemont, ASV      Zīmols: Dibināts 1977. gadā

Life Fitness Katalogi:

        

 

esam ražotāja pārstāvis

no 2004

gada

━━

mūsu klienti ir iegādājušies

2'623

preces

━━

zīmolu varat sastapt

112+

sporta zālēs

━━

esam Baltijā vienīgais

oficiālais

dīleris

━━

visām precēm nodrošinām

garantijas

servisu

━━

visas preces atrodas

mūsu

noliktavā

━━