Airex ECO Korķa Jogas Bloks

Airex ECO Korķa Jogas Bloks
Airex ECO Korķa Jogas Bloks
  • Airex ECO Korķa Jogas Bloks
  • Airex ECO Korķa Jogas Bloks

Airex ECO Korķa Jogas Bloks

  • Ražotājs Airex
  • Artikuls YOGAECOCB
  • Ir noliktavā: 10+
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
19.95€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

fitnesaveikals-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties

Airex Eco Corck Jogas Bloks

Sajūtiet dabas klātbūtni mājas apstākļos, sēžot un vingrojot ar AIREX Eco Cork Jogas Bloks. Tas nodrošina siltumu un izolāciju jogas darbībai telpās un ārpus tām. 

Priekšrocības

 

  • Palutini sevi ar pilnvērtīgu treniņu atmosfēru: izolēts, mīksts un silts jogas bloks, šis jogas klucis nodrošina perfektu, gludu un komfortablu atbalstu jogas vingrinājumiem;
  • Viens no svarīgākajiem jogas aksesuāriem, kas nodrošina, ka esat pareizā leņķī veicot vingrinājumus, kā arī palīdz noliekties uz sāniem vai arī uz priekšu un atpakaļ;
  • Izveidots no izturīga naturālā korķa materiāla, šis klucīts ir eko draudzīgs un radīts no dabīgiem materiāliem;
  • Zviedru kvalitāte, kas nozīmē, ka Jūs īsti nevarēsiet atrast nevienu labāku jogas klucīti par šo, kurš ir kvalitatīvs, ilgtspējīgs, pārstrādājams un veidots no dabīgiem materiāliem.

 

AIREX ir vadošais līderis vingrošanas paklāju ražošanas tirgū. Šī zīmola pirmssākumi meklējami 1960. gados, kas nozīmē to, ka tas ir ar mums jau vairāk kā 60 gadus. Airex apgalvo, ka tas ir tieši tik labs, cik tas ir pateicoties Šveices mentalitātei - tiekšanās pēc pilnības, inovācijām un kvalitātes, kas ilgst mūžību. 

Airex produkti ir izgatavoti no 96% saspiesta gaisa, kas padara tos unikālus visā pasaulē. Pateicoties 60 gadu pieredzei, Airex ir lepni par savu produktu kvalitāti, kas ļauj ikvienam savā vingrošanas zonā justies ērti. Visi produkti ir izgatavoti no dabai draudzīgiem materiāliem. Ienāc mūsu veikalā un pārliecinies pats par Šveices zīmola jogas, fitnesa un fizioterapijas paklāju kvalitāti!

Izmēģiniet Airex aplikāciju iOS un Android! Airex® lietotne, ko nodrošina Airex Academy®, ir svarīgs elements, lai ilgtspējīgā veidā savienotu mūsu produktus ar patērētāju prasībām. Līdzās mūsu meistaru treneru apmācībām lietotne kalpo kā produktu atbalsta līdzeklis, lai vislabāk izmantotu jūsu AIREX® produktus.

Airex mudina ikvienu atkāpties no ikdienas kņadas, stresa, raizēm un iekārtoties savā vingrošanas zonā ar Airex paklājiem.

Airex Katalogs:

Dibinātājs: Emil Brunner un Hearbert Lindemann      Galvenais birojs: Sins, Šveice      Zīmols: Patentēts 1952. gadā, Sins

 

esam ražotāja pārstāvis

no 2008

gada

━━

mūsu klienti ir iegādājušies

8'267

preces

━━

zīmolu varat sastapt

104+

sporta zālēs

━━

Baltijā esam tiešais

oficiālais

dīleris

━━

visām precēm nodrošinām

garantijas

servisu

━━

visas preces atrodas

mūsu

noliktavā

━━

 

Specifications

Dimensions

15cm Wide

22.5cm Length

7.4cm Hight

Material

Corck

Weight

0.8kg

Kopā ar šīm precēm parasti pērk arī