HydroMassage® Bed With Internal Cooling System

 • Ražotājs HydroMassage®
 • Artikuls FSTB-440X-E
 • Ir Rīgas noliktavā: 0
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
27823.95€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

fitnesaveikals-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties
 • Ražotājs HydroMassage®
 • Artikuls FSTB-440X-E
 • Ir Rīgas noliktavā: 0
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris

Pēc 30 gadu jauninājumiem Hydromassage ir izstrādājuši savu līdz šim ērtāko un izturīgāko produktu: HydroMassage Lounge 440X. Jauns 2019. gada,  papildinājums nodrošinal vienmērīgāku, mērķtiecīgāku masāžu nekā iepriekšējie modeļi, kā arī uzlabotas funkcijas, lai palielinātu Jūsu pieredzi.

Mūsdienīgs dizains

Ar izcilu Obsidian Black un Atomic Silver apdari un pilnībā pielāgojamu LED apgaismojumu Lounge 440X .

"Superior" klases masāža

Lietotāju apmierinātība ir galvenā prioritāte jaunajā Lounge 440X. Ar 7 collu (18 cm) lielāku masāžas pārklājumu un vienmērīgāku, mērķtiecīgāku masāžu jaunākais HydroMassage produkts neliek vilties.

Intuitīva pieredze

Pieejamība ekrāna funkcijām un izklaides iespējām masāžas laikā,  padara Lounge 440X par Hydromassage visaptverošāko un intuitīvāko pieredzi.

Hidromasāžas terapija

Hidromasāžas krēslu terapijā siltas ūdens strūklas pārvietojas uz priekšu un atpakaļ pa visu ķermeni, šo ūdens strūklu spiedienu var mainīt, pielāgojot to sava ķermeņa vajadzībām. Hidromasāžas krēsls ir aprīkots ar drošu,  ūdensizturīgu barjeru, no kvalitatīviem materiāliem.

HydroMassage priekšrocības:

 • Sāpju novēršana
 • Ūdens masāžas terapijā izmantotais remdenais ūdens palīdz piegādāt skābekli Jūsu plecu, kakla, muguras, roku un kāju muskuļiem, vienlaikus atbrīvojot muskuļus un locītavas no spriedzes un mazinot sāpes.
 • Ķermeņa attīrīšana
 • Ar ūdens spiediena palīdzību hidromasāžas laikā no muskuļiem un audiem tiek izvadīti kaitīgie toksīni. Tas uzlabo limfas plūsmas cirkulāciju, vienlaikus attīrot ķermeni.
 • Labāka asinsrite
 • Hidromasāža nodrošina ļoti labu muskuļu sasilšanu. Tas arī paātrina dziedināšanas procesu, pie muskuļu ievainojumiem vai mezgliem.
 • Stresa mazināšana
 • 15-20 minūšu hidromasāža ir slavena ar savām stresa mazināšanas īpašībām. Tā lieliski darbojas pret stresu un trauksmi, atbrīvojot endorfīnus asinīs.

HydroMassage ražotāji vienmēr koncentrējas uz klientu labsajūtu un apmierinātību. Balstoties uz zinātnes atziņām un klientu padomiem, HydroMassage ir veikuši dažādus eksperimentus un uzlabojumus 30 gadu garumā. Pēc 16 dažādu prototipu izgatavošanas, viņi ir radījuši labāko masāžas krēslu pasaulē. Viņu mērķis ir, lai klients atgrieztos pie viņiem vēl un vēl, kas nozīmē, ka HydroMassage ražotāji cenšas attīstīties kopā ar klientiem. Šis zīmols cenšas samazināt enerģijas patēriņu gan izstrādes procesā, gan masāžas krēsla lietošanas laikā.

Ja Tu meklē vislabāko masāžas krēslu, tad esi pareizajā vietā, jo mēs nevaram ieteikt neko labāku par HydroMassage! Ja Tev ir iespēja izmēģināt šī zīmola pruduktus - nedomā divreiz un izmēģini labāko masāžas pieredzi!

Vērsti uz labsajūtu, bet inovāciju virzīti!

HydroMassage Katalogi: Atrodami šeit

Founded By: Paul Lunter      Headquarters: Cleanwater, USA      Brand: Founded in 1989

esam ražotāja pārstāvis

no 2020

gada

━━

mūsu klienti ir iegādājušies

2

preces

━━

zīmolu varat sastapt

2+

sporta zālēs

━━

esam Baltijā vienīgais

oficiālais

dīleris

━━

visām precēm nodrošinām

garantijas

servisu

━━

visas preces atrodas

mūsu

noliktavā

━━