Reactive Agility Ladder

 • Ražotājs SKLZ
 • Artikuls SKLZ94956
 • Ir Rīgas noliktavā: 4
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
Bestsellers
Bestsellers
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
49.90€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

fitnesaveikals-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties
 • Ražotājs SKLZ
 • Artikuls SKLZ94956
 • Ir Rīgas noliktavā: 4
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
Bestsellers
Bestsellers
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris

REACTIVE veiklības trepes

Reaktīvās veiklības kāpnes palīdz sportistiem uzlabot paātrinājumu, sānu ātrumu, virziena maiņu un reakcijas laiku, treniņa laikā iesaistot smadzenes un ķermeni. Simulējot spēļu dienas vidi, lai labāk atdarinātu sporta veidu un padarītu veiklības treniņus sarežģītākus, sportisti var attīstīt sportisko inteliģenci, kas palīdz uzlabot viņu spēju reaģēt, tādējādi uzlabojot sniegumu spēļu dienā. Komplektā ir iekļauts ekskluzīvs tiešsaistes saturs, ko izstrādājuši sertificēti treneri, lai sportisti varētu iekļaut treniņus savos treniņos un izaicināt sevi jaunā veidā. Kāpņu apļveida forma palīdz trenēt sportistu pēdu darbu un veiklības modeļus visos virzienos gandrīz jebkurā sporta veidā vai prasmju līmenī. Kāpnēm ir astoņi četru dažādu krāsu konusi, lai uzlabotu nejaušās reakcijas laiku un atmiņas secības modeļus. Treniņa laikā kombinējot krāsu un skaņas signālus, sportisti ir spiesti domāt un ātri reaģēt uz pareizās krāsas pakāpienu un konusu. Izveidojiet ātruma vārtus vai izpildiet laika noteikšanas vingrinājumus bezgalīgās treniņu sekvencēs ar kāpnēm un konusiem kopā. Izmantojiet veiklības trenažieri pirmsspēles iesildīšanās, spēlei līdzīgos scenārijos individuālajos vai komandas treniņos un treniņu vingrinājumos. Izstrādātas darbam uz jebkuras virsmas, tostarp zāles, zāliena, kūdras, laukuma, trases un betona, kāpnes uzstāda un saliek uzreiz, izmantojot komplektā iekļauto pārnēsājamības somu. Athletic Intelligence produkti ir izstrādāti, lai attīstītu konkrētas prasmju kopas, un tos var kombinēt treniņos, lai pielāgotu treniņus.

 • Uzlabo paātrinājumu, sānu ātrumu, virziena maiņu un reakcijas laiku, apvienojot garīgo un fizisko treniņu.
 • Ietver ekskluzīvas tiešsaistes programmas un saturu, ko izstrādājuši sertificēti treneri.
 • Apļa forma palīdz trenēt pēdu darbu un veiklības modeļus visos virzienos gandrīz jebkurā sporta veidā vai prasmju līmenī.
 • Ietver astoņus četru dažādu krāsu konusus, lai uzlabotu nejaušas reakcijas un atmiņas secības modeļus.
 • Kāpnes un konusus kopā var uzstādīt bezgalīgās treniņu sekvencēs, tostarp ātruma vārtos vai marķēšanas treniņu vingrinājumos.
 • Paredzēts darbam uz jebkuras virsmas, tostarp zāles, zāliena, zāliena, laukuma, trases un betona.
 • Uzstādāms un salokāms uzreiz, izmantojot komplektā iekļauto pārnēsājamo somu pārnēsāšanai.
 • Athletic Intelligence produkti ir paredzēti konkrētu prasmju kopumu attīstīšanai, un tos var kombinēt vingrinājumos, lai pielāgotu treniņus.

SKLZ piedāvājumā ir rīki, kas uzlabo specifiskās sportistu prasmes ceļā uz to, lai kļūtu par vispusīgu un spējīgu atlētu. SKLZ vairāk koncentrējas uz kustību, veiklības un izturības treniņu aprīkojumu. Ja vēlies uzlabot savu veiklību, tad SKLZ ir tieši kā radīts Tev! Zīmols ražo produktus ne tikai profesionāliem sportistiem, bet gan visām vecuma grupām, pat bērniem. Ar SKLZ ikvienam ir iespēja sasniegt augstākus mērķus sportā un reālās dzīves situācijās. 

SKLZ piedāvājumā ir dažāda veida produkti, sākot no vieglatlētikas inventāra un beidzot ar dažādu sporta veidu ekipējumu, kā piemēram, beisbols, basketbols, regbijs, futbols, golfs u.c. Pēdējie SKLZ ražotie produkti vairāk koncentrējas uz sportistu inteliģenci, uzlabojot lēmumu pieņemšanu īsā laika periodā un augsta stresa situācijās. 

Esi labāks, spēcīgāks un ātrāks spēlei līdzīgās situācijās! 

SKLZ Katalogi: Atrodami šeit

Dibinātājs: John Sarkisian      Galvenais birojs: Kalifornija, ASV      Zīmols: Dibināts 2002. gadā

 

esam ražotāja pārstāvis

no 2012

gada

━━

mūsu klienti ir iegādājušies

6'676

preces

━━

zīmolu varat sastapt

26+

sporta zālēs

━━

esam Baltijā vienīgais

oficiālais

dīleris

━━

visām precēm nodrošinām

garantijas

servisu

━━

visas preces atrodas

mūsu

noliktavā

━━