Dynair® Wedge Ballkissen® Premium,

  • Ražotājs Togu
  • Artikuls 400340
  • Ir Rīgas noliktavā: 0
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
black (3) 400345
53.00 €
No 53.00€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

fitnesaveikals-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties
  • Ražotājs Togu
  • Artikuls 400340
  • Ir Rīgas noliktavā: 0
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris

Dynair Wedge Ballkissen Premium

Dynair Wedge Ballkissen Premium, ražots Vācijā, ar gaisu pildīts un veidots priekš dinamsikas sēdēšanas, lai vienlaicīgi apvienotu komfortu ar treniņu. Sēžot uz šīs pamatnes, jūs vienlaicīgi turat līdzsvaru ar iekšējiem ķermeņa muskuļiem, veicinot pareizu sēdēšanas pozu, veselīgākai stājai. Šis materiāls ir ražots no augstas kvalitātes Rutona materiāla, kurš ir bez lateksa, neiesūc sviedrus vai arī citas smaržas, pats materiāls arī ir bez smaržas, kā arī ražots no 100% pārstrādāta plastmasa materiāla. Šo produktu var uzpildīt ar adatu pumpīti. Pievieno sev nepieciešamo un komfortablo gaisa daudzumu, un izbaudi treniņu vienlaicīgi ar pareizas stājas stiprināšanu un komfortu.

Kāpēc tieši Dynair Wedge Ballkissen Premium?

 

 

Kāds labums no šī produkta?

Veicina Jums spēcīgākus un veselīgākus muguras muskuļus, kā arī stabilus un stiprus iekšējos muskuļus. Sēžot uz šīs pamatnes, Jūs pat nepamanīsiet, ka Jūsu mugura būs uztrenēta pēc neilga laika. Šis produkts var palīdzēt atvieglot muguras disku un mugurkaula sāpes, diskofortu. Uzlabo Jūsu sēdēšanas pozu, vienlaicīgi uzlabojot stāju. Punktotā virsma ar maziem asumiņiem palielina asins un skābekļa riti muskuļos, veicinot ātrāku muskuļu atjaunošanos, kā arī muskuļu nervu tirpināšanu, noņemot spriedzi no muguras apakšdaļas, kā arī no mugurkaula.

Kā tieši tas strādā?

Piepildītais gaiss tiek apvienots ar putu materiālu kopā ar augstas kvalitātes Rutona materiālu, veicinot dinamisku treniņu vienkārši sēžot. Novietojiet Dynair Ballkissen uz krēsla un jūs pat nepamanīsiet, ka ar minimālām, mazām kustībām tiek trenēti Jūsu iekšējie muskuļi. Tāpēc Jūs varat aizstāt ikdienas muguras iekšējo muskuļu treniņus ar šo vienu efektīvo produktu. Sēžot uz šīs pamatnes, Jūs jutīsiet, ka Jums ir neliels spiediens uz priekšu, kuru būs jātur ar muguras palīdzību. Šis produkts ir unversāls, jo Jūs varat to novietot uz zemes un veikt stabilitātes vingrinājumus uz šīs platformas, vienlaicīgi masējot pēdas un palielinot asins un skābekļa cirkulāciju svarīgākajā cilvēka ķermeņa daļā - pēdās. Pamatni var piepūst ļoti cietu, kā arī tikai nedaudz, atkarībā no jūsu ērtības.

Ieteikums:

Šis produkts ir kompakts un daudz izdevīgāks nekā piepūšamā bumba, jo tā aizņem lielu platību, toties šo pamatni var novietot gandrīz uz ikviena krēsla, kas neaizņemtu lieku vietu. Pamatnes slīpuma dēļ tiek trenēti muguras muskuļi, kā arī tiek veicināta komfortabla sēdēšana un stabilitāte, pateicoties unikālajam dizainam. Nepieciešams piepūst šo produktu, jo tas rada pretestību muguras muskuļiem, trenējot tos, nepiepūsts produkts netrenēs muguras muskuļus. Kā arī Jums nepieciešams censties sēdēt taisni, jo tas vēl vairāk trenēs Jūsu muguras muskuļus. Pēc neilga laika, izmantojot šo produktu, Jums pazudīs muguras sāpes un Jūs varēsiet ar lielāko prieku atgriesties ikdienas treniņos.

TOGU ir līderis ar gaisu pildīta treniņu inventāra un spēļu bumbu nozarē. Jau vairāk kā 66 gadus TOGU pārdod augstas kvalitātes ar gaisu pildītu treniņu aprīkojumu un tajā strādā vairāk nekā 100 darbinieku. Viņu produkcija tiek ražota Vācijā, kas nozīmē to, ka kvalitāte ir vairāk kā izcila.

TOGU zīmola produkcija tiek ražota ar viņu pašu rokām, kas nozīmē to, ka viņi paši nosaka savus standartus un pārbauda ikviena produkta kvalitāti. TOGU produkti ir izgatavoti no 100% pārstrādājamiem materiāliem, kas nozīmē, ka TOGU seko mūsdienu normām un cenšas apmierināt ikvienu klienta vēlmi.

Mūsu dzinulis un kaislība ir izstrādāt un ražot augstākās kvalitātes produktus ar izcilu funkcionalitāti! 

Togu Katalogi: Atrodami šeit

Dibinātājs: Toni and Gust Obermaier      Galvenais birojs: Prien, Vācija      Zīmols: Patentēts 1956. gadā

 

esam ražotāja pārstāvis

no 2012

gada

━━

mūsu klienti ir iegādājušies

3'284

preces

━━

zīmolu varat sastapt

27+

sporta zālēs

━━

Baltijā esam tiešais

oficiālais

dīleris

━━

visām precēm nodrošinām

garantijas

servisu

━━

visas preces atrodas

mūsu

noliktavā

━━

 

Specifications

Brand

Togu

Model

Dynair Wedge Ballkissen Premium

Size

36cm x 37cm

Weight

1.15kg

Max. Weight

200kg

Material

Ruton, Latex free, recyclabe plastic