Piekares sistēmu rāmis 9,0m

šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
200.85
/mēn
3950.13€

Preces cena norādīta ar PVN

Mēnešu skaits

*Kredīta kalkulatoram ir informatīva nozīme!

nav atlasīts neviens produkta variants

fitnesaveikals-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris

Piekares sistēma priekš TRX

Piekares sistēmu rāmis (9 metri) ir komerciāla līmeņa paaugstināta tērauda konstrukcija, kas ir domāts priekš TRX trenažieriem un var nodrošināt līdz 18 cilvēku lielas grupas. Ideāli piemērots grupas apmācībai vai treniņiem, tas var atbalstīt arī citus TRX treniņu veidus, kā piemēram - Rip trenažieri, smaguma vestes, cīņas virves un tamlīdzīgi. Piekares sistēma nodrošina ideālu stiprinājumu risinājumu Jūsu TRX treniņiem, hibrīda vai vidēju grupu treniņiem. Apvienojiet šo piekares sistēmu ar plašajām TRX programām un izglītības piedāvājumiem, lai varētu gūt lielākus ienākumus. Piekares sistēmai nav jāpievieno citi TRX stiprinājumi, vienkārši - pieāķējies un sāc trenēties ar saviem treniņu biedriem!

Kāpēc Element Fitness Piekares sistēma priekš TRX?

Pat vairāk nekā Jūs domājat

Šīs piekares sistēmas koncepts, sniedz iespēju efektīvi izmantot telpas platību, izveidojot daudz un dažādāku treniņu iespēju. Koncepta metāla rāmis ir ļoti izturīgs, kā arī kalpos ilgus gadus. Kā jau arī citi mūsu produkti, šis produkts sniedz ne tikai viena veida treniņa iespējas, bet gan plašu dažādību. Piekares sistēmas koncepta rāmja augšpuse ir izveidota no cauruļveida metāla, kas vienlaicīgi kalpo, kā stiprinājuma vieta priekš TRX, kā arī pievelkamais stienis un citas iespējas. Šis faktors padara Piekares sistēmu par multi-funkcionālu sporta un fitnesa inventāru, kur treniņu iespēju dažādība ir atkarīga no katra cilvēka radošuma.

Vienmēr pareizajā vietā

Pateicoties šīs piekares sistēmas uzbūves struktūrai, ir iespējams pievienot daudz treniņu auklas/TRX. Šī 9 metru struktūra būs ideāli piemērota lieliem fitnesa vai sporta zālēm. Kā arī pateicoties uzbūves lielumam, šo konstrukciju var izmantot gan lielos pūļos, gan arī pasākumos, gan laukā, gan arī iekštelpās.