Xenious WOD Taimeris

Xenious WOD Taimeris
Xenious WOD Taimeris
Xenious WOD Taimeris
  • Xenious WOD Taimeris
  • Xenious WOD Taimeris
  • Xenious WOD Taimeris

Xenious WOD Taimeris

  • Ražotājs Xenios
  • Artikuls XSXFITTM01
  • Ir noliktavā: 0
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
398.09€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

fitnesaveikals-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties
WOD Timer (wall/ceiling-mounted unlimited PAIRogrammable w/remote control and storable PAIRograms) - CE/ROHS certified

Xenios USA WOD Taimeris

WOD Timeris ir viens no galvenajiem aksesuāriem priekš Tava treniņa. Tieši tāpēc Xenios USA komanda ir ielikuši visas savas zināšanas, lai izveidotu šo iekštelpu taimeri. Katrai treniņu zonai ir jābūt aprīkotai ar taimeri, kuru var kontrolēt bez liekiem vadiem, lai arī tie būtu ikdienišķi treniņi, sacensības vai pat gatavošanās pasaules rekordu laušanai. Gan programatūra, gan ārējais izskats Xenios USA WODTimerim ir ar unikālām priekšrocībām, lai atbalstītu katru, kurš vēlas maksimalizēt savu treniņu.

Komplektā iekļauts:

• tālvadības puts un viens komplekts ar AAA baterijām;
• 2 kronšteini taimera piestiprināšanai pie sienas (1 komplekts, lai to stingri nostiprinātu, un 1 komplekts, lai to pakārtu pie griestiem);
• 110/200 V Europe AC adapteris;
UZMANĪBU: Nelietojiet citu maiņstrāvas adapteri, izņemot to, kas piegādāts kopā ar WOD taimeri. Nedarbiniet WOD taimeri ar citu sprieguma jaudu nekā 110/220 V. Garantija zaudēs spēku, ja nepareizi izmantosiet WOD taimeri.
• Ātrā pamācība.

Aparatūra

Jebkura taimera prioritāte ir vislabākā iespējamā skata piedāvāšana. WOD taimera augstās izšķirtspējas LCD ekrāns ir 5 "(collas). Ātrais padoms: katra colla (") nodrošina 10 metru redzamību, kas nozīmē, ka skaidri šo taimeri var redzēt līdz pat 50 metru attāluma.

Ciparu krāsa (balta un zaļa) izvēlēta tāpēc, ka tā palielina redzamības dzidrumu, atšķirībā no daudziem tirgū esošajiem taimeriem ar sarkaniem un ziliem cipariem. Ir pierādīts, ka tādu krāsu kombinācija kā balta un zaļa nodrošina labāku redzamību.

Xenios USA WOD taimeris ir aprīkots ar kūpinātu stiklu, lai aizsargātu ekrānu un mazinātu gaismas laušanu. Šī funkcija palielina redzamību pat saules gaismas un mākslīgo gaismu gadījumā. Gaisma, kas nāk no lieliem logiem vai ko rada neons, var negatīvi ietekmēt taimera redzamību.

WOD Taimera akustiskie signāli ir izstrādāti, lai pielāgotos jebkura veida konstrukcijām. Sākot ar kastēm līdz sporta zālēm un fitnesa veikaliem. Treneri un sportisti var pielāgot akustiskos signālus atbilstoši viņu treniņu videi.

WOD taimeris ir aprīkots ar diviem aparatūras komplektiem, kas paredzēti pakarināšanai vai piestiprināšanai pie sienas. Komplektā ietilpst:

• tērauda āķis, kas jāieskrūvē iepriekš samontētos slīdņos, kas ievietoti attiecīgajā sliedē taimera augšējā pusē;

• tērauda kabelis taimera pakarināšanai pie griestiem.

Ja vēlaties piestiprināt taimeri pie sienas, komplektācijā iekļautie kronšteini ļauj taimeri noliekt trīs pozīcijās (taisnā stāvoklī, slīpi uz augšu vai uz leju).

WOD taimera akumulatora opcija ir papildierīce taimera lietošanai kopā ar statīvu. Šis akumulators, kura darbības laiks ir aptuveni 12 stundas ir pieejams tikai iekštelpu taimerim.

Programatūra

 

Xenios USA ir izveidojis savu unikālo programmatūru, un tā ir paredzēta profesionālai lietošanai. Jebkurš treniņš ir izpildāms, pateicoties taimera uzlabotajām funkcijām.

Gluži pretēji tirgū esošajiem taimeriem (kas aprīkoti ar iepriekš iestatītiem treniņiem), Xenios USA WOD Taimera programmatūra ļauj iestatīt un pielāgot treniņu programmas.

Taimeris ļauj ieprogrammēt treniņa makrociklu (grupas ar cikliem), mezociklu (viens ciks) un mikrociklu (treniņš un atpūta ik pēc cikla).

Taimerim, izmantojot tālvadības pulti, var ieprogrammēt līdz 99 cikliem un 10 mikrotreniņu apļus. Varat arī iestatīt ātru treniņu ar atpakaļskaitīšanas funkcijām (gatavojoties treniņam (noderīga AMRAP treniņiem)).

Taimeris var iestatīt treniņa beigas, izmantojot akustiku,skaidru un intuitīvu vizuālo attēlu maiņu. 

WOD iekštelpu taimeris ir aprīkots ar pulksteni un signālu funkciju. Turklāt vides temperatūras noteikšana ļauj uzraudzīt jūsu treniņu vidi.

Xenios USA WOD taimerim nav ierobežojumu. Jūs varat ieprogrammēt jebkura sporta veida treniņus, ne tikai fitnesa vai krosstrainingu!

Xenios ir zīmols, kurš koncentrējas uz profesionālu treniņu rīku izstrādi un ražošanu, kas paredzēti funkcionālajiem un apļa treniņiem, fitnesam, svarcelšanai un spēka trīscīņai. Xenios tirgū ir jau vairāk kā 13 gadus, cenšoties apkopot visas idejas, treniņu metodes, tendences un jaunākās pasaules tirgus metodes. Viņu komandu veido sertificēti treneri un biomehānikas inženieri, kas nozīmē, ka Xenios produkti ir labi pārbaudīti un izgatavoti ar vislabāko kvalitāti.

Xenios piedāvā dažāda veida produkciju - stieņus, diskus, svaru bumbas, hanteles, riņķus, statīvus un solus - īsāk sakot, pilnu komplektu svarcelšanas entuziastiem. Šī zīmola komandu veido amerikāņu un itāļu produktu dizaineri, kuri ir ieinteresēti nodrošināt vislabāko kvalitāti.

Pilns produktu klāsts, kas patiešām atbilst jaunajām treniņu tendencēm un prasībām!

Xenios Katalogs:

      Galvenais birojs: San Marino, Itālija      Zīmols: Dibināts 2009. gadā

 

esam ražotāja pārstāvis

no 2017

gada

━━

mūsu klienti ir iegādājušies

2949

preces

━━

zīmolu varat sastapt

57+

sporta zālēs

━━

esam Baltijā vienīgais

oficiālais

dīleris

━━

visām precēm nodrošinām

garantijas

servisu

━━

visas preces atrodas

mūsu

noliktavā

━━

 

Produkta tips:

 Smart fitness

Zīmols:

 Xenios

Modelis:

 WOD Timer

Ekrāns:

 Kristāldzidrs LCD

Izmērs:

 ‎84cm x 22.6cm x 10.2cm

Baterijas tips:

 AAA baterijas

Svars:

 3.15kg

Savienojums/vadība:

 Pults

Garantija:

 24 mēneši