Opcionāls Grīdas Stends SkiErg

  • Ražotājs Concept2
  • Artikuls 2720
  • Ir Rīgas noliktavā: 0
335.00€ 372.68€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

fitnesaveikals-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties
  • Ražotājs Concept2
  • Artikuls 2720
  • Ir Rīgas noliktavā: 0

Optional Floor Stand for SkiErg

Grīdas statīvs nodrošina alternatīvu SkiErg atbalsta metodi, ja montāža pie sienas nav izvēles iespēja. Tas padara SkiErg brīvu stāvokli, ļaujot SkiErg izmantot jebkur. Ar tērauda balstu un laminētu koka pamatni grīdas statīvs ir izturīgs un labi uzbūvēts, taču tam ir ritentiņi, lai to viegli pārvietotu vietā un no vietas. Pretslīdes, nodilumizturīga pamatne piedāvā stingrus pamatus.Grīdas statīvs ir piemērots izmantošanai lielākajā daļā ratiņkrēslu.IzmēriGrīdas pamatne: 24 x 52 collas (61 cm x 132 cm)Uz SkiErg uzstādīts grīdas statīvs: 24 x 52 collas x 85 collas (61 cm x 132 cm x 215,9 cm)

Concept2 ir kardio trenažieri ar vairāk nekā 45 gadu pieredzi. Šī zīmola pirmsākumi meklējami 1976. gadā, kas norāda uz ilgstošu testēšanu, izmēģinājumiem un jauninājumiem, lai izstrādātu labākos airēšanas trenažierus, velotrenažierus un pat slēpošanas trenažierus. Galvenais Concept2 produkts ir airēšanas trenažieri, kuri ir paši labākie un atpazīstamākie airēšanas trenažieri visā pasaulē.

Ja vēlies sākt trenēties ar airēšanas trenažieri, tad ir ieteicams sākt ar šo zīmolu tā efektivitātes, kvalitātes un tehniskās apkopes pakalpojumu dēļ. Concept2 filozofija ir nodrošināt ikvienu klientu ar inovatīvākajiem produktiem un programmām. Par šo zīmolu daudz izsaka viņu iesaistīšanās ikviena klienta kardio treniņu vēlmju apmierināšanā ar kvalitāti un tehnsikās apkopes pakalpojumiem.

Mēs uzskatām, ka airēšana ir aktivitāte mūža garumā, pieejama ikvienam!

Concept2 Katalogi: Atrodami šeit

Dibinātājs: Dick and Peter Dreissigackers      Galvenais birojs: Morrisville, ASV      Zīmols: Dibināts 1976. gadā

esam ražotāja pārstāvis

no 2008

gada

━━

mūsu klienti ir iegādājušies

273

preces

━━

zīmolu varat sastapt

98+

sporta zālēs

━━

esam Baltijā vienīgais

oficiālais

dīleris

━━

visām precēm nodrošinām

garantijas

servisu

━━

visas preces atrodas

mūsu

noliktavā

━━