Eleiko Light Squat Stand - Charcoal

Eleiko Light Squat Stand - Charcoal
  • Eleiko Light Squat Stand - Charcoal

Eleiko Light Squat Stand - Charcoal

  • Ražotājs Eleiko
  • Artikuls 3085368-060
  • Ir noliktavā: 0
  • Eiropas noliktavā 10+
952.80€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

fitnesaveikals-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties

Light Squat Stand

Eleiko Light Squat Stand nodrošina būtisku funkcionalitāti, lai atbalstītu pietupienus, un atšķirīgas detaļas, lai uzlabotu jūsu pacelšanas pieredzi. Regulējamajam tupēšanas statīvam ir poliuretāna rullīši, ergonomiski rokturēti regulēšanas tapas un stiprinājuma pogas, racionāls profils un numurētas augstuma regulēšanas iespējas ik pēc 60 mm vienmērīgai pozicionēšanai.

Eleiko - no vafeļu pannām līdz pasaules vadošajam svarcelšanas līderim. Patiesībā tas ir diez gan uzjautrinoši, ka šis zīmols sāka savu darbību ar vafeļu pannām, lai gan mūsdienās šis zīmols ir nonācis tik tālu, ka šobrīd tas ir viens no labākajiem svarcelšanas ražotājiem pasaulē. Viņu mērķis ir koncentrēties uz inovācijām, kā arī nodrošināt kvalitāti un veiktspēju, lai padarītu ikvienu stiprāku un veselīgāku.

Eleiko piedāvā dažāda veida svarcelšanas inventāru - brīvos svarus (stieņus, diskus, hanteles, svaru bumbas u.c.), solus, statīvus un riņķus, un pat platformas. Viss inventārs ir pārbaudīts vairāk kā 3 reižu, lai pārliecinātos, ka kvalitāte ir nepārspējama un Jums būs vislabākā svarcelšanas pieredze! Eleiko bija pirmais stienis, kurš sacensību laikā nesalocījās un arī tagad tas tiek izmantots profesionālās sacensībās.

Uzstādi savu latiņu augstu, esi laipns un dari vairāk to, kas padara Tevi stiprāku!

Eleiko Katalogs:

Dibinātājs: Tyra Johansson      Galvenais birojs: Halmstad, Zviedrija      Zīmols: Dibināts 1957. gadā

Preces kods - 3085368-060

Garums - 750 mm / 29,53 collas.

Platums - 1300 mm / 51,18 collas.

Augstums - 1194 mm / 47,01 collas.

Svars - 23,3 kg.