Circuit Series Biceps Curl, lietots

Circuit Series Biceps Curl, lietots
Circuit Series Biceps Curl, lietots
  • Circuit Series Biceps Curl, lietots
  • Circuit Series Biceps Curl, lietots

Circuit Series Biceps Curl, lietots

  • Ražotājs Life Fitness
  • Artikuls U-TCBC
  • Ir noliktavā: 0
  • Eiropas noliktavā 1
424.71€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

fitnesaveikals-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties

BICEPS CURL, LIETOTS

Lietota Life Fitness Circuit sērija. Var iegādāties "kā ir" stāvoklī.

Circuit Series Biceps Curl ir pievilcīgs, strukturēts veids, kā izolēt un nostiprināt bicepsus. Bez iestatīšanas regulēšanas un intuitīvā pogu vadība padara bicepsus locītavu par aicinošu ievadu spēka treniņos. Inkrementāla pretestības regulēšana ļauj vingrotājiem viegli izmērīt savu progresu, tāpēc tas ir ideāli piemērots grupu vai ilgtermiņa spēka treniņiem.

Izmērs (garums x platums x augstums), cm137 x 89 x 114
Ieteicamā platība, cm183 x 160 x 114
Trenažiera svars114 kg
Maksimālais lietotāja svars136 kg

Life Fitness - izcilības mantojums. Jau vairāk kā 30 gadus Life Fitness nodrošina augstākās klases kardio treniņu inventāru (skrejceliņi, velotrenažieri, airēšanas trenažieri, eliptiskie trenažieri u.c.). Ja ne katrā, tad vismaz vairumā sporta zāļu, viesnīcu, sporta centru Jūs atradīsiet Life Fitness inventāru, kuram uzticas paši labākie. 1968. gadā Life Fitness izgatavoja pirmo elektrisko velotrenažieri, kas jau vien nozīmē daudz - inovācijas, kvalitāte, pieredze un smags darbs ir padarījis šo zīmolu par visatpazīstamāko visās sporta zālēs.

Life Fitness ir apvienojis efektīvu dizainu, inovācijas un vienkāršību, radot unikālus kardio trenažierus - skrejceliņus, velotrenažierus, eliptiskos trenažierus, airēšanas trenažierus un daudz citus. To uzdevums ir pavisam vienkāršs - veicināt cilvēkus būt fiziski aktīviem, nodrošinot ar plašu produktu klāstu atbilstoši ikviena vajadzībām un finansēm, kā arī piedāvājot interaktīvu dizainu un kvalitatīvu apkalpošanu. 

Life Fitness, lielākais fitnesa aprīkojuma ražotājs, tagad ar Life Fitness Connect lietotni ļauj kontrolēt savus treniņus jebkurā vietā uz un ārpus aprīkojuma. Ielādējot aplikāciju iOS vai Android ierīcē savienojieties ar Life Fitness kardio trenažieriem, lai sekotu līdzi saviem treniņu datiem, reģistrētu spēka treniņu vai skatītu mūsu plašo OnDemand treniņu bibliotēku, lai paātrinātu savu progresu! 

Mēs gūstam panākumus, kad TU dari! Tāpēc mēs turpinām ieviest inovācijas un pielāgoties pārmaiņām! 

Dibinātājs: Augie Nieto and Ray Wilson      Galvenais birojs: Rosemont, ASV      Zīmols: Dibināts 1977. gadā

Life Fitness Katalogi:

        

 

esam ražotāja pārstāvis

no 2004

gada

━━

mūsu klienti ir iegādājušies

2'623

preces

━━

zīmolu varat sastapt

112+

sporta zālēs

━━

esam Baltijā vienīgais

oficiālais

dīleris

━━

visām precēm nodrošinām

garantijas

servisu

━━

visas preces atrodas

mūsu

noliktavā

━━