SKLZ Speed Rope ātruma lecamaukla

SKLZ Speed Rope ātruma lecamaukla
SKLZ Speed Rope ātruma lecamaukla
SKLZ Speed Rope ātruma lecamaukla
SKLZ Speed Rope ātruma lecamaukla
SKLZ Speed Rope ātruma lecamaukla
 • SKLZ Speed Rope ātruma lecamaukla
 • SKLZ Speed Rope ātruma lecamaukla
 • SKLZ Speed Rope ātruma lecamaukla
 • SKLZ Speed Rope ātruma lecamaukla
 • SKLZ Speed Rope ātruma lecamaukla

SKLZ Speed Rope ātruma lecamaukla

 • Ražotājs SKLZ
 • Artikuls SKLZ92148
 • Ir noliktavā: 0
29.90€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

fitnesaveikals-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties

SKLZ Speed rope augstas veiktspējas lecamaukla virve, lai palielinātu ātrumu kondicionēšanas treniņiem mājās vai sporta zālē. Dizains palīdz maksimāli palielināt virves rotāciju, lieliski piemērots dubultiem lēcieniem un darbam ar kājām.

 SKLZ Speed Rope ir parastās lecamauklas uzlabojums. Tagad pievienojiet lielāku ātrumu, kamēr trenējaties mājās vai sporta zālē. Izstrādāta, lai maksimāli palielinātu virves rotāciju, un vienmērīgi rotējošie lodīšu gultņi padara šo augstas veiktspējas lecamauklu lieliski piemērotu dubultlēkšanai un treniņiem ar kājām. Ērts, ergonomisks rokturis palīdz novērst apakšdelmu nogurumu, samazinot nepieciešamību pārāk cieši satvert rokturus. Virve palīdz noturēt rokas stabilas un rotācijas vienmērīgas, 6 collu lieliskie, ar gumiju pārklātie vieglie rokturi atvieglo satvērienu. Nogrieziet un pielāgojiet 120 collu garo ar pārklājumu pārklāto virvi vēlamajam garumam atbilstoši savam augumam. Ideālais garums ir no virves apakšas zem pēdas līdz rokturu augšdaļai paduses augstumā. Speed Rope virves kabelis ar zemu sastiepšanās pakāpi nodrošina izturību vairāku sezonu lietošanai.

 • Pārsniedziet standarta lēkšanas virvi, palielinot ātrumu, kamēr trenējaties mājās vai trenažieru zālē.
 • Maksimāli palieliniet virves rotāciju ar vienmērīgi rotējošiem lodīšu gultņiem, kas lieliski piemēroti dubultiem metieniem un treniņiem ar kājām.
 • Ērts, ergonomisks rokturis, kas palīdz novērst apakšdelmu nogurumu, samazinot nepieciešamību pārāk cieši satvert rokturus.
 • Nogrieziet un pielāgojiet 120 collu pārklātās kabeļa virves vajadzīgajam garumam lielākajā daļā augstumu.
 • Izstrādāts vieglam satvērienam ar 6 collu vieglu rokturi ar augstākās kvalitātes gumijas pārklājumu.
 • Zema sastiepuma izturība nodrošina ilgmūžību visu lietošanas sezonu.

SKLZ piedāvājumā ir rīki, kas uzlabo specifiskās sportistu prasmes ceļā uz to, lai kļūtu par vispusīgu un spējīgu atlētu. SKLZ vairāk koncentrējas uz kustību, veiklības un izturības treniņu aprīkojumu. Ja vēlies uzlabot savu veiklību, tad SKLZ ir tieši kā radīts Tev! Zīmols ražo produktus ne tikai profesionāliem sportistiem, bet gan visām vecuma grupām, pat bērniem. Ar SKLZ ikvienam ir iespēja sasniegt augstākus mērķus sportā un reālās dzīves situācijās. 

SKLZ piedāvājumā ir dažāda veida produkti, sākot no vieglatlētikas inventāra un beidzot ar dažādu sporta veidu ekipējumu, kā piemēram, beisbols, basketbols, regbijs, futbols, golfs u.c. Pēdējie SKLZ ražotie produkti vairāk koncentrējas uz sportistu inteliģenci, uzlabojot lēmumu pieņemšanu īsā laika periodā un augsta stresa situācijās. 

Esi labāks, spēcīgāks un ātrāks spēlei līdzīgās situācijās! 

SKLZ Katalogs:

Dibinātājs: John Sarkisian      Galvenais birojs: Kalifornija, ASV      Zīmols: Dibināts 2002. gadā

 

esam ražotāja pārstāvis

no 2012

gada

━━

mūsu klienti ir iegādājušies

6'676

preces

━━

zīmolu varat sastapt

26+

sporta zālēs

━━

esam Baltijā vienīgais

oficiālais

dīleris

━━

visām precēm nodrošinām

garantijas

servisu

━━

visas preces atrodas

mūsu

noliktavā

━━