Life Fitness Activate Series - Upright Bike Base

Life Fitness Activate Series - Upright Bike Base
Life Fitness Activate Series - Upright Bike Base
  • Life Fitness Activate Series - Upright Bike Base
  • Life Fitness Activate Series - Upright Bike Base

Life Fitness Activate Series - Upright Bike Base

  • Ražotājs Life Fitness
  • Artikuls OSC-ALLXX-01
  • Ir noliktavā: 1
143.74
/mēn
2827.00€

Preces cena norādīta ar PVN

Mēnešu skaits

*Kredīta kalkulatoram ir informatīva nozīme!

nav atlasīts neviens produkta variants

fitnesaveikals-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties

Life Fitness Activate Series - Upright Bike Base Robust

Racionalizēts velosipēds, kas ir piemērots gan regulāriem treniņu apmeklētājiem, gan iesācējiem. Konsole ir izstrādāta tā, lai to būtu viegli lietot, un tas nozīmē, ka tā ir intuitīva jebkuram vingrotājam un labi piemērota jebkurai fitnesa iestādei. Sacīkšu stūres, ērts regulējams sēdeklis un viegli regulējamas pedāļu siksnas padara braucienu pievilcīgu neatkarīgi no tā, cik ilgi ilgst treniņš. Pašpiedziņas velosipēds ir glīts un izturīgs, un tas ir ieguvums jebkurai iestādei. 

Biomehāniski efektīvs dizains
Life Fitness Activate sērijas vertikālais velotrenažieris atbilst mūsu tradīcijai par biomehāniski efektīvu ķermeņa novietojumu ar vienkāršu sēdekļa regulēšanu, izmantojot kloķa, stūres un sēdekļa pozīcijas ģeometrijas kombināciju.

Sirds ritma monitorings
Lifepulseª digitālie sirdsdarbības monitoringa rokas sensori ir ērti novietoti uz stūres, lai nodrošinātu precīzu sirdsdarbības monitoringu, un Polar¨ telemetrija nodrošina brīvroku sirdsdarbības monitoringu, ja to izmanto ar papildu krūšu siksnu.

Ērta pašapgāde
Šos energoefektīvos velosipēdus, ko darbina cilvēka kustības, var novietot jebkurā vietā objektā, bez elektrības vadiem vai kontaktligzdām.

Uzticama siksnas piedziņas sistēma
Pēc pasūtījuma izstrādātas sistēmas ir klusas un praktiski neprasa apkopi.

Komforta regulēšana
Viegli regulējamas slēpošanas zābaku stila pedāļu siksnas un 38 sēdekļa regulēšanas pozīcijas nodrošina, ka katrs cilvēks var atrast sev ērtāko braukšanas pozīciju.

Intuitīva konsole
Skaidri un vienkārši vadības elementi nodrošina trenažieriem skaidrus norādījumus ātrai uzsākšanai vai iepriekš ieprogrammētiem treniņiem, un treniņu kopsavilkums sniedz vērtīgu atgriezenisko saiti.

Life Fitness - izcilības mantojums. Jau vairāk kā 30 gadus Life Fitness nodrošina augstākās klases kardio treniņu inventāru (skrejceliņi, velotrenažieri, airēšanas trenažieri, eliptiskie trenažieri u.c.). Ja ne katrā, tad vismaz vairumā sporta zāļu, viesnīcu, sporta centru Jūs atradīsiet Life Fitness inventāru, kuram uzticas paši labākie. 1968. gadā Life Fitness izgatavoja pirmo elektrisko velotrenažieri, kas jau vien nozīmē daudz - inovācijas, kvalitāte, pieredze un smags darbs ir padarījis šo zīmolu par visatpazīstamāko visās sporta zālēs.

Life Fitness ir apvienojis efektīvu dizainu, inovācijas un vienkāršību, radot unikālus kardio trenažierus - skrejceliņus, velotrenažierus, eliptiskos trenažierus, airēšanas trenažierus un daudz citus. To uzdevums ir pavisam vienkāršs - veicināt cilvēkus būt fiziski aktīviem, nodrošinot ar plašu produktu klāstu atbilstoši ikviena vajadzībām un finansēm, kā arī piedāvājot interaktīvu dizainu un kvalitatīvu apkalpošanu. 

Life Fitness, lielākais fitnesa aprīkojuma ražotājs, tagad ar Life Fitness Connect lietotni ļauj kontrolēt savus treniņus jebkurā vietā uz un ārpus aprīkojuma. Ielādējot aplikāciju iOS vai Android ierīcē savienojieties ar Life Fitness kardio trenažieriem, lai sekotu līdzi saviem treniņu datiem, reģistrētu spēka treniņu vai skatītu mūsu plašo OnDemand treniņu bibliotēku, lai paātrinātu savu progresu! 

Mēs gūstam panākumus, kad TU dari! Tāpēc mēs turpinām ieviest inovācijas un pielāgoties pārmaiņām! 

Dibinātājs: Augie Nieto and Ray Wilson      Galvenais birojs: Rosemont, ASV      Zīmols: Dibināts 1977. gadā

Life Fitness Katalogi:

        

 

esam ražotāja pārstāvis

no 2004

gada

━━

mūsu klienti ir iegādājušies

2'623

preces

━━

zīmolu varat sastapt

112+

sporta zālēs

━━

esam Baltijā vienīgais

oficiālais

dīleris

━━

visām precēm nodrošinām

garantijas

servisu

━━

visas preces atrodas

mūsu

noliktavā

━━