Velotrenažieris IC4

2072.29€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

fitnesaveikals-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties

ICG IC4 Velo trenažieris

Radīts priekš riteņbraukšanas entuziastiem - IC4 apvieno modernu dizainu ar augstu kvalitāti, lai iegūtu izcilu treniņa pieredzi. Šis velotrenažieris tiek piegādāts bez konsoles, tāpēc Jūs saņemat izcilas kvalitātes trenažieri, nepārmaksājot par tehnoloģijām, kuras Jums var nebūt tik ļoti vajadzīgas. Izmēģinot braukt ar šo riteņa trenažieri, Jūs sapratīsiet, ka nav atšķirības no braukšanas realitātē vai arī braukšanas ar šo trenažieri.

Kāpēc tieši IC4 Velo trenažieris?

 

MAGNĒTISKĀ PRETESTĪBA

Magnētiskā pretestība - Pretestības svira sniedz lietotājam Iiespēju ātri un viegli nomainīt pretestību pat treniņa laikā. Vertikālās regulēšanas sviru, kas atrodas tieši zem stūres, var viegli aizsniegt no visām braukšanas pozīcijām.

Ergonimiska dizaina stūre

Advancēti ergonomisks stūres dizains - Tiek piedāvāta iespaidīgi izliekta stūre ar mīkstām PVC putām. Plašāka stūre nodrošina lielāku atbalsta laukumu ērtākai braukšanai. Stūres dizainā arī ir iekļauts pudeles turētājs, kā arī paaugstinājums stūrei, lai varētu ērti mīties centrālā braukšanas pozīcijā.

Off-Set rāmis

Augstas performances off-set rāmja ģeometriskais dizians ar 155mm Q-faktoru - Off-set dizains nodrošina ērtu un daudz veidīgu braukšanu ar velo trenažieri, kā arī ir iespējams pielāgot riteņa trenažieri pēc savām vēlmēm. Toties Q-faktors 155mm rada sajūtu, ka Jūs brauktu ar īstu riteni. Ar šo dizainu tiek nodrošināts komforts, drošība un efektivitāte, lai Jums būtu patīkamāks katrs miniens uz šī velo trenažiera.

 

Performances sēdeklis

Komfortabls performances sēdeklis - Komfortais unisex sēdeklis ir veidots ar modernu un estētisku dizainu, lai nodrošināu braucēja labākus rezltātus un vispārīgo komfortu treniņa laikā. Sēdeklis ir izstrādāts tā, lai braucot ar šo velo trenažieri nerastos diskomforts, toties būtu atvieglojums treniņa laikā. 

POLY-V PIEDZIŅA 

Poly-V belt drivetrain - Piedziņa, kas aprīkota ar Poly-V siksnu, vienmērīgi pārsūta griezes momentu un tās pārnesumskaitlis 1:10 rada neticami ātru spararata ātrumu. Kā arī šāda veida ķēde nodrošina klusu sportošanu vienlaicīgi palielinot apkopes laika intervālu.

4-veidu pozīcijas pielāgojumi

Augstāki vertikālie un horizontālie riteņa pozīcijas pielāgojumi - Augstāki 4-veidu pielāgojumi (sēdekļa ausgtums, sēdeķla novietojums uz priekšu/atpakaļ, stūres augstums, stūres novietojums uz priekšu/atpakaļ) nodrošina pilnīgu un ērtu treniņa pieredzi ar šo vienreizējo velo trenažieri. Tehnoloģija, kura ir pievienota regulācijas sistēmai padara šo par vienu no viss vienkāršak regulējamiem riteņa trenažieriem.

 

Velo pozīcijas pielāgojuma palīdzība

Pozīcijas pielāgojmi nekad nav bijuši vieglāki! ICG lietotāja stūres pozīcijas pielāgojuma tehnoloģija nodrošina ērtu augstuma maiņu, pieliekot mazāk spēka un precizitāti. Šis velo trenažieris ir radīts, lai nodrošināt maksimālu komfortu treniņa laikā!

Magnētīskā pretestība

Bez uzkopšanas magnētiskā pretestība! ICG magnētiskā pretestība ir viss labāk izstrādāta no šobrīd pieejamiem velo trenažieriem. Atbrīvo sevi no riteņa trenažiera kopšanas un kopšanas izmaksām, vienlaicīgi palielinot pretestības diapazonu.

 

Izvēlies piemērotāko sev!

 

Indoor Cycling Group (ICG) ir fitnesa industrijas uzņēmums un līderis iekštelpu velotrenažieru tirgū. Gandrīz katru gadu ICG saņem apbalvojumus kā labākais savā nozarē. Mūsuprāt, tas daudz pasaka par zīmolu, lai kvalitāti, apkalpošanu un inovācijas saglabātu augstākajā līmenī 16 gadu garumā. ICG piedāvā augstas kvalitātes un interaktīvus velotrenažierus, kurus ir iespējams savienot ar populārākajām riteņbraukšanas aplikācijām. Ja esi ieinteresēts augstas kvalitātes un efektivitātes velotrenažieros, tad šis ir labākais, ko varam piedāvāt!

ICG ir paņēmuši mazu daļu no kardio trenažieriem - velotrenažierus, un izveidojuši labākos velotrenažierus pasaulē. Vairāk kā 25 gadu pieredze apvienota ar inovācijām, uzlabojumiem un pat krāpšanās ar pasaules labāko riteņbraucēju, ir padarījusi šo zīmolu par atpazīstamu visā pasaulē. 

Paaugstiniet savu treniņu līmeni ar jauno ICG® lietotni! Iegūstiet labu fizisko formu un motivāciju, izmantojot mūsu speciālistu izstrādātos BEZMAKSAS treniņus, ko izstrādājusi mūsu pasaules klases ICG® Master Treneru komanda. Pieejams App Store un Google Play jau tagad!!

ICG - velotrenažieru mājas!

ICG Katalogi: Atrodami šeit

Dibinātājs: Bernd Puerschel      Galvenais birojs: Nirnberga, Vācija      Zīmols: Dibināts 1995. gadā

        

 

esam ražotāja pārstāvis

no 2007

gada

━━

mūsu klienti ir iegādājušies

100

preces

━━

zīmolu varat sastapt

43+

sporta zālēs

━━

esam Baltijā vienīgais

oficiālais

dīleris

━━

visām precēm nodrošinām

garantijas

servisu

━━

visas preces atrodas

mūsu

noliktavā

━━

 

Specifications

Assembled Dimensions

52" (132cm) Length

20.5" (52cm) Width

47.2" (120cm) Heigth

Assembled Weight

110lb (50kg)

Computer

No

Computer Power Supply

No

Connect tehnology

No

Max User weight

330lbs (150kg)

Power Measurement

No

Training Intensity Guide

No

Workout Tracking

No

Flywheel

Rear, aluminium, evenly-weighted

Q-Factor

155mm / 6.1

Water Bottle Holder

Dual, integrated on handlebar

Drivetrain

Poly-V belt

Drivetrain Gear Ratio

1:10

Frame Color

Matte Slate

Frame Material

Steel

Shrouds & Guards

Full frame

Frame Stabilizer Bars

Oversized, hidden bolts & fixings

Protections & Stretch Plates

Modern form-fit with stretch plate

Levelling Feet

4

Transport Wheels

2

Pedal Type

Dual-sided SPD & toe cage

Adjustment Type

Dials & levelers

Handlebar

Ergo-formed, multi postion, soft PVC

Saddle Adjustments

Verical and horizontal