IC5 Velotrenažieris

šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
2406.84€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

fitnesaveikals-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris

ICG IC5 Velo Trenažieris

Radīts priekš riteņbraucējiem, kuriem ir svarīga efektivitāte un dizains - IC5 apvieno modernu dizainu ar augstas klases komponentēm, padarot šo IC5 modeli par modernākā dizaina premium riteni mūsdienu tirgū. Pateicoties WattRate LCD datoram, IC5 velo trenažieris nodrošina visus nepieciešamos datus par treniņu - vatus, attālumu, laiku un pat ICG zonas "Couch by Color". ICG IC5 velo trenažierim ir magnētiskā pretestība un Poly-V siksna.

Kāpēc tieši IC5 Velo Trenažieris?

 

 

MAGNĒTISKĀ PRETESTĪBA

Magnētiskā pretestība - Pretestības svira sniedz lietotājam iespēju ātri un viegli nomainīt pretestību pat treniņa laikā. Vertikālās regulēšanas sviru, kas atrodas tieši zem stūres, var viegli aizsniegt no visām braukšanas pozīcijām.

Ergonomiska dizaina stūre

Advancēta un ergonomiska stūre - IC5 piedāvā iespaidīgu stūri ar dažādiem izliekumiem, lai jūs varētu trenēties pēc paša iecerēm, kā arī stūrē ir PVC putas, padarot to mīkstu. Plašāka stūre nodrošina lielāku atbalstu, kā arī tiek piedāvātas triāla stūres gali un centrālā stūre. WattRate LCD dators ir novietots tieši pa vidu stūrei. 

Off-Set rāmis

Augstas performances off-set rāmja ģeometriskais dizains ar 155mm Q-faktoru - Off-set dizains nodrošina ērtu un daudzveidīgu braukšanu ar velo trenažieri, kā arī ir iespējams pielāgot riteņa trenažieri pēc savām vēlmēm. Toties Q-faktors 155mm rada sajūtu, ka Jūs brauktu ar īstu riteni.

 

Performances sēdeklis

Komfortabls performances sēdeklis - Ērtais unisex sēdeklis ir veidots ar modernu un estētisku dizainu, lai nodrošinātu braucēja labākus rezultātus un vispārīgo komfortu treniņa laikā. Sēdeklis ir izstrādāts tā, lai braucot ar šo velo trenažieri nerastos diskomforts, toties būtu atvieglojums treniņa laikā. 

POLY-V PIEDZIŅA 

Poly-V belt drivetrain - Piedziņa, kas aprīkota ar Poly-V siksnu, vienmērīgi veic griezes momentu un tās pārnesumskaitlis 1:10 rada neticami ātru spararata ātrumu. Kā arī šāda veida ķēde nodrošina klusu sportošanu vienlaicīgi palielinot apkopes laika intervālu.

4-veidu pozīcijas pielāgojumi

Augstāki vertikālie un horizontālie riteņa pozīcijas pielāgojumi - Augstāki 4-veidu pielāgojumi (sēdekļa augstums, sēdekļa novietojums uz priekšu/atpakaļ, stūres augstums, stūres novietojums uz priekšu/atpakaļ) nodrošina pilnīgu un ērtu treniņa pieredzi ar šo vienreizējo velo trenažieri. Tehnoloģija, kura ir pievienota regulācijas sistēmai padara šo par vienu no viss vienkāršāk regulējamiem riteņa trenažieriem.

 

Izvēlies piemērotāko sev!

 

Indoor Cycling Group (ICG) ir fitnesa industrijas uzņēmums un līderis iekštelpu velotrenažieru tirgū. Gandrīz katru gadu ICG saņem apbalvojumus kā labākais savā nozarē. Mūsuprāt, tas daudz pasaka par zīmolu, lai kvalitāti, apkalpošanu un inovācijas saglabātu augstākajā līmenī 16 gadu garumā. ICG piedāvā augstas kvalitātes un interaktīvus velotrenažierus, kurus ir iespējams savienot ar populārākajām riteņbraukšanas aplikācijām. Ja esi ieinteresēts augstas kvalitātes un efektivitātes velotrenažieros, tad šis ir labākais, ko varam piedāvāt!

ICG ir paņēmuši mazu daļu no kardio trenažieriem - velotrenažierus, un izveidojuši labākos velotrenažierus pasaulē. Vairāk kā 25 gadu pieredze apvienota ar inovācijām, uzlabojumiem un pat krāpšanās ar pasaules labāko riteņbraucēju, ir padarījusi šo zīmolu par atpazīstamu visā pasaulē. 

Paaugstiniet savu treniņu līmeni ar jauno ICG® lietotni! Iegūstiet labu fizisko formu un motivāciju, izmantojot mūsu speciālistu izstrādātos BEZMAKSAS treniņus, ko izstrādājusi mūsu pasaules klases ICG® Master Treneru komanda. Pieejams App Store un Google Play jau tagad!!

ICG - velotrenažieru mājas!

ICG Katalogi: Atrodami šeit

Dibinātājs: Bernd Puerschel      Galvenais birojs: Nirnberga, Vācija      Zīmols: Dibināts 1995. gadā

        

 

esam ražotāja pārstāvis

no 2007

gada

━━

mūsu klienti ir iegādājušies

100

preces

━━

zīmolu varat sastapt

43+

sporta zālēs

━━

esam Baltijā vienīgais

oficiālais

dīleris

━━

visām precēm nodrošinām

garantijas

servisu

━━

visas preces atrodas

mūsu

noliktavā

━━

 

Specifications

Assembled Dimensions

52" (132cm) Length

20.5" (52cm) Width

47.2" (120cm) Heigth

Assembled Weight

112lb (51kg)

Computer

WattRate LCD Computer

Computer Power Supply

Batteries

Connect tehnology

Bluetooth & ANT + 

Max User weight

330lbs (150kg)

Power Measurement

WattRate Power Meter (DIN EN ISO 20957-10)

Training Intensity Guide

Coach by Color (User)

Workout Tracking

ICG Training App

Flywheel

Rear, aluminium, evenly-weighted

Q-Factor

155mm / 6.1

Water Bottle Holder

Dual, integrated on handlebar

Drivetrain

Poly-V belt

Drivetrain Gear Ratio

1:10

Frame Color

Matte Slate

Frame Material

Steel

Shrouds & Guards

Full frame

Frame Stabilizer Bars

Oversized, hidden bolts & fixings

Protections & Stretch Plates

Modern form-fit with stretch plate

Levelling Feet

4

Transport Wheels

2

Pedal Type

Dual-sided SPD & toe cage

Adjustment Type

Dials & levelers

Handlebar

Ergo-formed, multi postion, soft PVC

Saddle Adjustments

Verical and horizontal