Eleiko XF Bar - 20 kg, second grade

Eleiko XF Bar - 20 kg, second grade
Eleiko XF Bar - 20 kg, second grade
  • Eleiko XF Bar - 20 kg, second grade
  • Eleiko XF Bar - 20 kg, second grade

Eleiko XF Bar - 20 kg, second grade

  • Ražotājs Eleiko
  • Artikuls 3085116SG
  • Ir noliktavā: 0
534.82€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

fitnesaveikals-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties

Ja meklējat labāko daudzfunkcionālo spēka un izturības treniņu stieni, XF stienis ir īstais variants. XF stienis ir izstrādāts un konstruēts tā, lai tas būtu īpaši piemērots funkcionāliem fitnesa treniņiem, un tas apvieno rotējošos un fiksētos gultņus, lai nodrošinātu optimālu griešanos ātrai olimpiskajai kustībai, neapdraudot sniegumu smagos spēka celšanas darbos. XF stienis, kas ir ideāli piemērots fitnesa sportistiem un tiem, kas trenējas mājās, nodrošinot līdzsvarotu saķeri ar pilnīgu kontroli, vienlaikus saglabājot komfortu intensīvos treniņos.

OPTIMĀLA ROTĀCIJA

Pārveidotā uzmavu konstrukcija ir īpaši izstrādāta, lai nodrošinātu stabilāku un kontrolētāku rotāciju. Rotācija ir optimizēta vienmērīgai veiktspējai zem slodzes, dodot pacēlājiem vairāk savienotu un precīzāku pieredzi.

IZTURĪBA

Pārveidotie gultņi, uzlaboti eļļošanas procesi un putekļu necaurlaidīgs blīvējums ļauj kritiskās daļas labi ieeļļot un darboties pēc iespējas labāk ar minimālu apkopi.

STIPRS, BET LOKANS

Uzlabotā patentētā zviedru tērauda virsmas apstrāde un sacietēšanas process, lai padarītu  stieņus vēl spēcīgākus, nezaudējot leģendāro elastību, kas veido kāroto "Eleiko sajūtu" pamatu.

PĀRVEIDOTA SAĶERE

ŠĪ stieņa saķere ir ideāli piemērota fitnesa sportistiem vai ikvienam, kam patīk intensīvas augsta atkārtojuma sesijas. Šī vieglā saķere nodrošina pilnīgu kontroli un stabilu kontaktu, vienlaikus saglabājot komfortu intensīviem apjoma treniņiem.

VIENKĀRŠOTS SPĒKS

Šis stienis ir paredzēts daudzfunkcionāliem spēka un izturības treniņiem, un tam ir rotējošu un fiksētu gultņu kombinācija, kas nodrošina lielisku griešanos ātrai olimpiskajai kustībai, neapdraudot sniegumu.

MAGNĒTISKĀ BIRSTE

Katrs stienis tiek piegādāts ar birsti, lai pēc lietošanas notīrītu krītu no stieņa. Ielīmējiet to piemēram, krīta statīvā vai platformas rāmī - rokturī esošais magnēts notur birsti tur, kur jums tas visvairāk nepieciešams.

Eleiko - no vafeļu pannām līdz pasaules vadošajam svarcelšanas līderim. Patiesībā tas ir diez gan uzjautrinoši, ka šis zīmols sāka savu darbību ar vafeļu pannām, lai gan mūsdienās šis zīmols ir nonācis tik tālu, ka šobrīd tas ir viens no labākajiem svarcelšanas ražotājiem pasaulē. Viņu mērķis ir koncentrēties uz inovācijām, kā arī nodrošināt kvalitāti un veiktspēju, lai padarītu ikvienu stiprāku un veselīgāku.

Eleiko piedāvā dažāda veida svarcelšanas inventāru - brīvos svarus (stieņus, diskus, hanteles, svaru bumbas u.c.), solus, statīvus un riņķus, un pat platformas. Viss inventārs ir pārbaudīts vairāk kā 3 reižu, lai pārliecinātos, ka kvalitāte ir nepārspējama un Jums būs vislabākā svarcelšanas pieredze! Eleiko bija pirmais stienis, kurš sacensību laikā nesalocījās un arī tagad tas tiek izmantots profesionālās sacensībās.

Uzstādi savu latiņu augstu, esi laipns un dari vairāk to, kas padara Tevi stiprāku!

Eleiko Katalogs:

Dibinātājs: Tyra Johansson      Galvenais birojs: Halmstad, Zviedrija      Zīmols: Dibināts 1957. gadā

ARTICLE CODE 3085116

LENGTH 2200 mm / 86.61 in.

WEIGHT 20 kg / 44.09 lbs

WARRANTY 12 years 

COLOUR Silver

CERTIFICATION None

GRIP SURFACE Chrome

SLEEVE SURFACE Chrome

BEARINGS AND BUSHINGS Needle bearings and bushings

GRIP MARKING Hybrid 

KNURLING 1.0 - Mild Knurling 

MAX LOAD 1500 kg / 3306,93 lbs

DUSTPROOF SEAL Yes 

GRIP DIAMETER 28 mm / 1.1 in.

SLEEVE DIAMETER 50 mm / 1.97 in.

FLANGE WIDTH 30 mm / 1.18 in