LifeSpan Fitness Workplace Under Desk Treadmill TR5000-SC110 GlowUp

  • Ražotājs Lifespan
  • Artikuls EU-TR5000B-SC110
  • Ir Rīgas noliktavā: 0
2176.79€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

fitnesaveikals-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties
  • Ražotājs Lifespan
  • Artikuls EU-TR5000B-SC110
  • Ir Rīgas noliktavā: 0

LifeSpan TR5000-SC110 skrejceļš zem darba galda ar JAUNU un uzlabotu SC110 konsoli!

LifeSpan Workplace skrejceļš TR5000-SC110 ir lielisks skrejceļš, ko var novietot savā darba vietā, ar skaistu, pārskatāmu un viegli lietojamu konsoli. SC110 konsole ir DT3-BT konsoles atjaunotā un uzlabotā versija.

Izturīgs un stingrs skrejceļš, ko var novietot gandrīz jebkurā darba vidē.
LifeSpan Workplace TR5000-SC110 skrejceļš ir izturīgs un stingrs skrejceļš, taču arī pietiekami kompakts, lai to varētu novietot gandrīz jebkurā darba vidē. Ar 160 cm garumu un 72 cm platumu skrejceļš ir pietiekami garš un plats, lai pa to varētu ērti staigāt arī ar maksimālo ātrumu 6,4 km/h. Šo ātrumu var iestatīt pie skaista SC110 pults. Jūs varat izvēlēties jebkuru ātruma līmeni no 0,6 līdz 6,4 km/h un tādējādi staigāt tik ātri, cik jums ir ērti.
TR5000-SC110 ir skrejceļš, kas paredzēts lietošanai darbā, tāpēc tas ir pilnībā orientēts uz jūsu darba komfortu. Tam ir ļoti kluss piedziņas motors, tāpēc pastaigas laikā varat rīkot sanāksmes un telefona zvanus un pastaigas laikā netraucēt un neatraut kolēģus un sevi no veicamajiem uzdevumiem. Skrejceļš ir aprīkots ar ērtiem transportēšanas ritenīšiem, lai jūs varētu to pārvietot vai uzglabāt, taupot vietu, ja kādu laiku nevēlaties to izmantot.

 

Aktīvāks un veselīgāks darbs ar TR5000-SC110

TR5000-SC110 ir ideāls skrejceļš jūsu darba vietai. Tas ir izturīgs, bet kompakts, un to var viegli novietot jebkurā telpā un zem jebkura regulējama augstuma galda. Skrejceļam ir neliels maksimālais ātrums un seši neatkarīgi kompresijas amortizatori, tāpēc jums nav jāuztraucas par locītavu sūdzībām un traumām. Tam ir augsts maksimālais lietotāja svars, precīzāk līdz 159 kg, un to var izmantot visas dienas garumā. Ar TR5000-SC110 papildiniet savu darba vietu ar aktivitātēm un fiziskām nodarbībām, lai kļūtu sportiskāki, veselīgāki un laimīgāki.

 

Patīkama un viegli lietojama SC110 konsole

Konsole ir 20 cm gara, 14 cm plata un 8 cm augsta, un to var novietot uz jebkura galda. Tā ir novietota uz ērta statīva, kas nedaudz noliekts atpakaļ, lai jūs varētu lasīt displeju no jebkura leņķa. To veicina arī baltie burti uz tumšā fona. Displejs ir 3 cm liels un skaidri norāda laiku un datumu, attālumu, vingrinājuma laiku, kalorijas, soļus un ātrumu. Pulti ir viegli lietot, tāpēc jūs īsā laikā būsiet ieviesuši vēlamos iestatījumus. Tajā ir arī iepriekš iestatītas atmiņas pogas, lai nākamreiz, kad vēlēsieties uzsākt treniņu, nevajadzētu atkal ievadīt vēlamos iestatījumus.

LifeSpan piepilda Tavu dzīvi ar veselību un labsajūtu, nodrošinot ar kardio trenažieriem - eliptiskajiem trenažieriem, velotrenažieriem un skrejceliņiem. LifeSpan ir radīts ikvienam, it īpaši mājas kardio treniņu veikšanai. Zemāka cena nekā profesionālajiem kardio trenažieriem, bet ar augstu kvalitāti tirgū. Uzturi sevi formā, uzlabo veselību un ātrāk atgūsties no traumām, izmantojot skaisti izstrādātus kardio trenažierus.

LifeSpan kvalitāte nebeidzas šeit. Viņi ir tik pārliecināti par saviem trenažieriem, ka dažiem no saviem produktiem viņi pat piešķir mūža garantiju, ar augstas klases tehniskās apkopes pakalpojiem pēc produkta iegādes. Ja vēlies savā īpašumā kardio trenažieri, mēs iesakām LifeSpan - lēts un augstas kvalitātes!

Mūsu mērķis ir mudināt ikvienu kustēties, tādējādi veicinot veselīgu un laimīgu dzīvi!

LifeSpan Katalogs:

  

Dibinātājs: Dave Peters      Galvenais birojs: Soltleiksitija, ASV     Zīmols: Dibināts 2002. gadā

 

esam ražotāja pārstāvis

no 2017

gada

━━

mūsu klienti ir iegādājušies

142

preces

━━

zīmolu varat sastapt

38+

sporta zālēs

━━

esam Baltijā vienīgais

oficiālais

dīleris

━━

visām precēm nodrošinām

garantijas

servisu

━━

visas preces atrodas

mūsu

noliktavā

━━