LifeSpan Fitness Workplace Under Desk Treadmill TR1200-SC110 GlowUp

  • Ražotājs Lifespan
  • Artikuls EU-TR1200B-SC110
  • Ir Rīgas noliktavā: 0
1571.79€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

fitnesaveikals-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties
  • Ražotājs Lifespan
  • Artikuls EU-TR1200B-SC110
  • Ir Rīgas noliktavā: 0

LifeSpan Workplace Under Desk Treadmill TR1200-SC110 GlowUp

LifeSpan Workplace Under Desk TR1200-SC110 skrejceliņš ar JAUNU un uzlabotu SC110 konsoli!  Strādājiet labāk un veselīgāk ar LifeSpan. Optimāls un aktīvs darbs birojā, mājas vai elastīgajā darba vietā.
Labākais veids, kā strādāt aktīvi, ir strādāt ar LifeSpan TR1200-SC110 skrejceļu. Skrejceļam ir patīkams un kompakts dizains ar maksimālo ātrumu no 0,6 līdz 6,4 km/h. Tāpēc to ir viegli integrēt birojā, mājās vai elastīgā darba vietā. Tas ļauj jums staigāt sev ērtā ātrumā, kā arī paveikt visus darbus. Atjaunotajā un uzlabotajā SC110 konsoles panelī varat viegli un ātri iestatīt savu iecienītāko pastaigas ātrumu. Konsole ir ļoti kompakta un lieliski iederēsies uz jebkura rakstāmgalda. Tai ir jauks izskats un ērtas skārienekrāna pogas. Konsolei ir viegli lietojama saskarne, kuru jūs ātri vien pārzināsiet. Pateicoties tam, ir nepieciešami tikai daži pogas nospiedumi, lai uzsāktu pastaigu. Pateicoties 7 cm TFT ekrānam ar lieliem baltiem burtiem uz tumša fona, spilgtais displejs vienā mirklī parāda visus jūsu treniņu statistikas datus.

 

Esi aktīvs un vesels ar LifeSpan

TR1200-SC110 ir izturīgs un kompakts skrejceļš, ko var optimāli novietot birojā vai mājās. Skrejceļam ir izsmalcināts dizains, un tas tiek piegādāts ar uzlabotu konsoli, pie kuras varat iestatīt treniņu statistiku un sekot līdzi soļu skaitam un kaloriju sadedzināšanai. Lifespan Europe bruģē ceļu uz labāku veselību!

 

Kompakts skrejceļš ar parocīgiem transportēšanas riteņiem

Neuztraucieties, TR1200-SC110 nekad jums netraucēs! Pateicoties kompaktajam dizainam, tas gandrīz neaizņem vietu, un transportēšanas riteņi ļauj viegli pārvietot skrejceliņu un, ja vēlaties, to uzglabāt, taupot vietu.

LifeSpan piepilda Tavu dzīvi ar veselību un labsajūtu, nodrošinot ar kardio trenažieriem - eliptiskajiem trenažieriem, velotrenažieriem un skrejceliņiem. LifeSpan ir radīts ikvienam, it īpaši mājas kardio treniņu veikšanai. Zemāka cena nekā profesionālajiem kardio trenažieriem, bet ar augstu kvalitāti tirgū. Uzturi sevi formā, uzlabo veselību un ātrāk atgūsties no traumām, izmantojot skaisti izstrādātus kardio trenažierus.

LifeSpan kvalitāte nebeidzas šeit. Viņi ir tik pārliecināti par saviem trenažieriem, ka dažiem no saviem produktiem viņi pat piešķir mūža garantiju, ar augstas klases tehniskās apkopes pakalpojiem pēc produkta iegādes. Ja vēlies savā īpašumā kardio trenažieri, mēs iesakām LifeSpan - lēts un augstas kvalitātes!

Mūsu mērķis ir mudināt ikvienu kustēties, tādējādi veicinot veselīgu un laimīgu dzīvi!

LifeSpan Katalogi: Atrodami šeit

Dibinātājs: Dave Peters      Galvenais birojs: Soltleiksitija, ASV     Zīmols: Dibināts 2002. gadā

 

esam ražotāja pārstāvis

no 2017

gada

━━

mūsu klienti ir iegādājušies

142

preces

━━

zīmolu varat sastapt

38+

sporta zālēs

━━

esam Baltijā vienīgais

oficiālais

dīleris

━━

visām precēm nodrošinām

garantijas

servisu

━━

visas preces atrodas

mūsu

noliktavā

━━