LifeSpan Fitness Workplace Under Desk Treadmill TR1200-DT3-BT

  • Ražotājs Lifespan
  • Artikuls EU-TR1200-DT3-BT
  • Ir Rīgas noliktavā: 0
1450.79€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

fitnesaveikals-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties
  • Ražotājs Lifespan
  • Artikuls EU-TR1200-DT3-BT
  • Ir Rīgas noliktavā: 0

LifeSpan Workplace Under Desk Treadmill TR1200-DT3 GlowUp

 

Klusais skrejceļš zem darba galda LifeSpan TR1200-DT3-BT. Novietojiet skrejceliņu zem sava rakstāmgalda. Uzturiet sevi labā formā, strādājot birojā un/vai strādājot no mājām, izmantojot LifeSpan. Vingrojiet, strādājot, lai uzlabotu fizisko un garīgo veselību.
Ar TR1200-DT3 skrejceliņu varat staigāt, kamēr strādājat. Vienkārši novietojiet skrejceliņu zem stāvoša rakstāmgalda vai sava parastā (augstā) rakstāmgalda un sāciet staigāt. Klusais 2 ZS nepārtrauktas darbības motors un amortizatori, lai varētu mierīgi strādāt un staigāt.
Mēs zinām, ka mums ir jāveic fiziski vingrinājumi, lai saglabātu veselību. Diemžēl garo darba stundu dēļ birojā mēs gandrīz nekad to nespējam darīt. Ar TR1200-DT3 skrejceliņu jūs varat savienot darbu un vingrošanu visefektīvākajā veidā, novietojot skrejceliņu zem rakstāmgalda. Vai vienlaicīga staigāšana un darbs neietekmēs jūsu darbu? Nekādā gadījumā. Skrejceļš ir aprīkots ar 2 ZS nepārtrauktas darbības motoru, kas darbojas ļoti klusi, tāpēc tā lietošana ir ļoti klusa. Tas ir konstruēts tā, lai nodrošinātu visaugstāko triecienu un vibrācijas izturību. Jūs varat veikt visus darbus bez pārtraukumiem. TR1200-DT3 ir pilnībā izstrādāts, lai padarītu jūsu darba dzīvi pēc iespējas ērtāku.

 

Esi sportisks un vesels savā darba vietā

TR1200-DT3 ir gara un plata staigāšanas virsma un zems maksimālais ātrums, kas nodrošina ērtu darbu.Aktīvs darbs novērš fiziskās sūdzības un uztur jūs labā formā un veselībā. Tāpēc ir pēdējais laiks izkāpt no sava biroja krēsla!

 

Pastaigām ir pozitīva ietekme uz jūsu ikdienas darbu.

Papildus daudzajiem ieguvumiem veselībai, fiziskās aktivitātes uzlabo arī jūsu ikdienas darbību. Tā stimulē jūsu produktivitāti un radošumu, kā arī uzlabo jūsu izturību un enerģijas līmeni. Jūs strādāsiet ātrāk un efektīvāk nekā jebkad agrāk. Fiziskās aktivitātes arī palīdz attīstīties jaunām smadzeņu šūnām, un tas liek jūsu prātam darboties ātrāk. Tas palīdz jums atslābināties un nodrošina lielisku darba atmosfēru un apstākļus gan birojā, gan mājās. TR1200-DT3 skrejceļš ir vislabāk pārdotais LifeSpan skrejceļš. Rūpējies par sevi un sāc to izmantot jau šodien.

LifeSpan piepilda Tavu dzīvi ar veselību un labsajūtu, nodrošinot ar kardio trenažieriem - eliptiskajiem trenažieriem, velotrenažieriem un skrejceliņiem. LifeSpan ir radīts ikvienam, it īpaši mājas kardio treniņu veikšanai. Zemāka cena nekā profesionālajiem kardio trenažieriem, bet ar augstu kvalitāti tirgū. Uzturi sevi formā, uzlabo veselību un ātrāk atgūsties no traumām, izmantojot skaisti izstrādātus kardio trenažierus.

LifeSpan kvalitāte nebeidzas šeit. Viņi ir tik pārliecināti par saviem trenažieriem, ka dažiem no saviem produktiem viņi pat piešķir mūža garantiju, ar augstas klases tehniskās apkopes pakalpojiem pēc produkta iegādes. Ja vēlies savā īpašumā kardio trenažieri, mēs iesakām LifeSpan - lēts un augstas kvalitātes!

Mūsu mērķis ir mudināt ikvienu kustēties, tādējādi veicinot veselīgu un laimīgu dzīvi!

LifeSpan Katalogi: Atrodami šeit

Dibinātājs: Dave Peters      Galvenais birojs: Soltleiksitija, ASV     Zīmols: Dibināts 2002. gadā

 

esam ražotāja pārstāvis

no 2017

gada

━━

mūsu klienti ir iegādājušies

142

preces

━━

zīmolu varat sastapt

38+

sporta zālēs

━━

esam Baltijā vienīgais

oficiālais

dīleris

━━

visām precēm nodrošinām

garantijas

servisu

━━

visas preces atrodas

mūsu

noliktavā

━━