Safe Training Soft Plyometric Box - 3x1 - 51x61x76 cm.

Safe Training Soft Plyometric Box - 3x1 - 51x61x76 cm.
  • Safe Training Soft Plyometric Box - 3x1 - 51x61x76 cm.

Safe Training Soft Plyometric Box - 3x1 - 51x61x76 cm.

  • Ražotājs Xenios
  • Artikuls XSPMBX09
  • Ir noliktavā: 0
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
389.62€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

fitnesaveikals-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties
Safe Training Soft Plyometric Box - 3x1 - 51x61x76 cm. (20"x24"x30")

Droši atbrīvojiet savu spēku un eksplozivitāti! Xenios USA Training Soft Plyometric Box ir klasiskās plyometriskās kastes dabiskā attīstība, pateicoties tās konstrukcijai, kas ir vērsta uz maksimālu komforta, efektivitātes un drošības līmeni. 

Xenios USA izstrādā Crossfit un funkcionālo treniņu aprīkojumu, lai atbrīvotu to cilvēku potenciālu, kuri strādā ar pareizu attieksmi un piepūli, lai sasniegtu savus mērķus.
Atklājiet, kā Xenios USA Training Soft Plyometric Box dizains atbilst jebkura sportista vajadzībām, lai pārspētu viņu treniņu robežas.

IESPĒJAS

• 3 vienā augstumi: iestatiet Xenios USA Training Soft Plyometric Box augstumu atbilstoši savam treniņam. Pliometriskās kastes dizains padara tā augstumu regulējamu. Iespiestie marķieri norāda  kastes augstumus (51cm, 61cm  76cm).

• Drošs un izturīgs materiāls: Xenios USA Training Soft Plyo Box ir izgatavots no augsta blīvuma pārstrādātām poliuretāna putām 250kg / kv.m, ar PVC pārklājumu. Augsta blīvuma poliuretāna putas novērš klasisko  "atmiņas" efektu, palielinot kastes pretestību visstingrākajā treniņā un to ilgumu.

• Stabilitāte: augsts poliuretāna putu blīvums palielina svaru (28 kg) un  stabilitāti, novēršot nejaušu apgāšanos un uzlabojot sportistu drošību

Xenios USA Training Soft Plyometric Box jebkuram treniņam

Xenios USA Soft Plyo Box funkcijas padara to ideāli piemērotu jebkuram treniņam. Vienkāršs  lēcienu komplekts ļauj saprast atšķirību starp klasiskajām koka plyo kastēm un Xenios USA Training Soft Plyometric Box.

Visu "mīksto" plyometrisko kastīšu galvenā priekšrocība ir apakšstilbu ievainojumu novēršana. Mīkstā plyometriskā kaste ļauj droši lēkāt arī uz tās virsmas.

Jebkurš prasmju līmenis - sākot no iesācējiem līdz profesionāļiem - var gūt labumu no labāko Xenios USA materiālu kvalitātes un drošības.

Xenios ir zīmols, kurš koncentrējas uz profesionālu treniņu rīku izstrādi un ražošanu, kas paredzēti funkcionālajiem un apļa treniņiem, fitnesam, svarcelšanai un spēka trīscīņai. Xenios tirgū ir jau vairāk kā 13 gadus, cenšoties apkopot visas idejas, treniņu metodes, tendences un jaunākās pasaules tirgus metodes. Viņu komandu veido sertificēti treneri un biomehānikas inženieri, kas nozīmē, ka Xenios produkti ir labi pārbaudīti un izgatavoti ar vislabāko kvalitāti.

Xenios piedāvā dažāda veida produkciju - stieņus, diskus, svaru bumbas, hanteles, riņķus, statīvus un solus - īsāk sakot, pilnu komplektu svarcelšanas entuziastiem. Šī zīmola komandu veido amerikāņu un itāļu produktu dizaineri, kuri ir ieinteresēti nodrošināt vislabāko kvalitāti.

Pilns produktu klāsts, kas patiešām atbilst jaunajām treniņu tendencēm un prasībām!

Xenios Katalogs:

      Galvenais birojs: San Marino, Itālija      Zīmols: Dibināts 2009. gadā

 

esam ražotāja pārstāvis

no 2017

gada

━━

mūsu klienti ir iegādājušies

2949

preces

━━

zīmolu varat sastapt

57+

sporta zālēs

━━

esam Baltijā vienīgais

oficiālais

dīleris

━━

visām precēm nodrošinām

garantijas

servisu

━━

visas preces atrodas

mūsu

noliktavā

━━

 

3x1 - 51x61x76 cm