ASSAULT ROWER ELITE

šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
1575.42€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

fitnesaveikals-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris

ASSAULTROWER ELITE

Šo trenažieri ir izstrādājuši profesionāli sportisti un treneri, kuri ir pārbaudījuši pasaules labākos trenažierus, lai radītu vienu jaudīgu airēšanas trenažieri, kas ir ļoti spēcīgs. AssaultRower stabilā tērauda rāmja konstrukcija un inovatīvais dizains apvienojumā ar komerciālās klases izturību padara to par labāko airēšanas trenažieri savā klasē tirgū.

Iebūvēts rokturis un transportēšanas riteņi

Digitālā konsole ar HIIT un sirds ritma programmām

Var integrēt Queenax™ funkcionālajā ķēdes treniņā

Neizmanto elektroenerģiju - zema oglekļa dioksīda emisija

Visiem prasmju līmeņiem

Krāsa: melna

KĀPĒC ASSAULTROWER ELITE ?

ASSAULTROWER ELITE

Šo trenažieri ir izstrādājuši profesionāli sportisti un treneri, kuri pārbaudīja pasaules labākos trenažierus, lai radītu vienu, jaudīgu airēšanas trenažieri, kas izceļas pār citiem. AssaultRower stabilā tērauda rāmja konstrukcija un inovatīvais dizains apvienojumā ar komerciālās klases izturību padara to par labāko airēšanas trenažieri savā klasē tirgū.

PAREDZĒTI, LAI IZTURĒTU TRIECIENU

Katra AssaultRower komponente ir īpaši radīta komerciālai lietošanai sporta zālēs, un tā ir veidota tā, lai nodrošinātu ilgmūžību. Tā jaudīgā, divpakāpju ķēdes un jostas piedziņa, komerciālais sēdeklis, tērauda kāju plāksnes un alumīnija sijas padara Rower atšķirīgu no pārējiem konkurentiem. Kāpēc? Tāpēc, ka tie nozīmē maksimālu izturību un nodrošina vienmērīgu, neuzturīgu airēšanas pieredzi.

 • Izturīgs dizains
 • Augstas kvalitātes konstrukcija
 • Cietā tērauda rāmis

IZCILS TRENIŅŠ

AssaultRower ir lieliski piemērots HIIT, kardio un izturības treniņiem, tāpēc nodrošina vienreizēju treniņu, kas ir nevainojams. Treniņi ar AssaultRower ir pilnībā pielāgojami: Ar šo trenažieri var trenēties un tonizēt jebkuru ķermeņa uzbūvi, sākot no vidusmēra trenažieru zāles apmeklētāja līdz elites sportistam. Vairāku rokturu rokturu sistēma, pret sviedriem noturīgais sēdeklis un regulējami kāju paliktņi nodrošina ērtu braukšanu jebkura sagatavotības līmeņa airētājiem.

 • Borta apmācības programmas
 • ANT savienojamība
 • Sirdsdarbības ātruma monitora funkcija

 PERSONALIZĒTS

AssaultRower ir optimāli piemērots jebkura veida treniņu telpām, jo tā transportēšanas ritenis un elektriskā pieslēguma trūkums padara tā pārvietošanu pa pārpildītu grīdu vieglu un nesāpīgu. Mūsu airētājs darbojas, izmantojot cilvēka spēku, un praktiski nerada oglekļa dioksīda pēdu vai enerģijas patēriņu. Četru virzienu izlīdzināšanas/stabilizatora sistēma nodrošina AssaultRower stabilitāti un gatavību uzņemties ikdienas lietošanas slodzi.

 • Nav elektrības patēriņa
 • Zema oglekļa dioksīda pēda
 • Viegli transportējams

ĒRTA AIRĒŠANA

Vairāku rokturu rokturu sistēma, regulējamas tērauda kāju plāksnes un sviedru necaurlaidīgs polsterēts sēdeklis nodrošina ērtu braukšanu visu fizisko sagatavotības līmeņu airētājiem.

 • Kompakts un viegli kopjams dizains
 • Transportēšanas riteņi ērtai mobilitātei
 • Paredzēts gan lietošanai mājās, gan sporta zālē
 • Elektrība nav nepieciešama

Assault Fitness ir zīmols, kas saistīts ar treniņiem pāri robežām, savu robežu pārkāpšanu un sava potenciāla atklāšanu. Assault Fitness cenšas iedrošināt ikvienu sākt savu fitnesa ceļojumu, un tādā veidā uzlabot savas dzīves un veselības kvalitāti. Viņi cenšas stiprināt, atbalstīt, izglītot un iedvesmot ikvienu, sākot no profesionāļiem līdz pat jaunpienācējiem, ar augstas klases trenažieriem.

Assault Fitness piedāvā dažāda veida aprīkojumu, piemēram, velotrenažierus, kuri ir izstrādāti, lai ar Jūsu radīto pretestību pārvarētu savas robežas. Piedāvājumā ir arī skrejceliņi, kuri ir manuāli, kas nozīmē to, ka - jo ātrāk Tu skrien, jo ātrāk tas iet. Viņi savā katalogā piedāvā arī airēšanas trenažierus. Ja esi ieinteresēts pārkāpt savas robežas un censties būt pēc iespējas labākā fiziskajā formā, tad iesakām Assault Fitness trenažierus. 

Pārkāp savas robežas neatkarīgi no tā, kur Tu atrastos!

Assault Fitness Katalogi: Atrodami šeit

Dibinātājs: LifeCORE Fitness      Galvenais birojs: Kārlsbāda, ASV      Zīmols: Dibināts 1994. gadā

 

esam ražotāja pārstāvis

no 2012

gada

━━

mūsu klienti ir iegādājušies

350

preces

━━

zīmolu varat sastapt

107+

sporta zālēs

━━

esam Baltijā vienīgais

oficiālais

dīleris

━━

visām precēm nodrošinām

garantijas

servisu

━━

visas preces atrodas

mūsu

noliktavā

━━

 

Nesen nopirka

Triggerpoint MOBIPOINT™ masažas bumbina

Triggerpoint MOBIPOINT™ masažas bumbina

Triggerpoint
9.90
SKLZ pedu masažas bumba

SKLZ pedu masažas bumba

SKLZ
9.90
Therabody Theragun Wave pašmasažas putu rullis
-47%

Therabody Theragun Wave pašmasažas putu rullis

Therabody
79.00 149.00 €