TP ECO GRID

 • Ražotājs Triggerpoint
 • Artikuls 22387
 • Ir Rīgas noliktavā: 0
Bestsellers
Bestsellers
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
44.90€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

fitnesaveikals-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties
 • Ražotājs Triggerpoint
 • Artikuls 22387
 • Ir Rīgas noliktavā: 0
Bestsellers
Bestsellers
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris

TriggerPoint Recycled GRID, oriģinālais dobu putu veltnis, tagad ir videi draudzīgs - 80 % materiālu ir pārstrādāti. Pateicoties patentētai vairāku blīvumu putu virsmai, Recycled GRID nodrošina stingru kompresiju, vienlaikus novadot asinis un skābekli, kas nepieciešams muskuļu atjaunošanai. Patentētās Distrodensity® zonas atkārto masiera roku sajūtu, palīdzot atbrīvot saspringtos muskuļus un uzlabot atveseļošanos. Recycled GRID ir dažāda platuma virsma: augsta un stingra kā pirkstu gali, cauruļveida kā pirksti un zema un plakana kā plaukstas. Recycled GRID ir ideāli piemērots gan iesācējiem, gan pieredzējušiem rollersistiem, un tas mazina muskuļu sāpes un sasprindzinājumu, uzlabo mobilitāti un uzlabo asinsriti, lai palīdzētu lietotājiem kustēties un justies labāk. TriggerPoint projektē un izstrādā inovatīvus masāžas terapijas rīkus, tostarp putu veltņus, rokas veltņus un masāžas bumbiņas, kas ir ideāli piemēroti jebkura vecuma, izmēra un sportisko spēju cilvēkiem.

 • Sastāv no 80 % otrreizēji pārstrādātu materiālu
 • Trīsdimensiju virsma ļauj audiem aerēt, kamēr tos rullē, veicinot asins un skābekļa plūsmu, kā arī muskuļu atjaunošanai nepieciešamo barības vielu plūsmu.
 • Patentētās Distro density® zonas atkārto masiera roku sajūtu.
 • Ciets, dobjš kodols, kas ar rokām apvilkts ar pārstrādātiem materiāliem un EVA putām, padara to stingrāku nekā tradicionālie putu veltņi.
 • Izcila konstrukcija nesalūzīs atkārtotas lietošanas laikā
 • Paredzēts gan iesācējiem, gan pieredzējušiem rollera lietotājiem
 • 33 cm putu veltņa diametrs ir 14 cm, un tā svara ierobežojums ir 225 kg.
 • Ietver piekļuvi bezmaksas tiešsaistes video materiālu bibliotēkai par apmācību putu veltnīšu velmēšanā no TriggerPoint ekspertiem.

TriggerPoint ir zīmols, kas izmaina cilvēku dzīves un kura mērķis ir dot cilvēkiem iespēju kustēties un justies labāk. TriggerPoint dizainā tiek atveidotas terapeita rokas, kas nozīmē to, ka katra masāža mājas apstākļos ir pielīdzināma masāžai terapeita kabinetā. Šie pašmasāžas rīki ir paredzēti visām vecuma grupām, ķermeņa proporcijām un sportiskajām spējām, lai ikvienam būtu iespēja uzlabot savu veselību mājās, sporta zālē vai ārā. TriggerPoint ir izcils pašmasāžas produktu zīmols labsajūtas uzlabošanai. 

TriggerPoint ražotāji uzskata, ka šīs terapijas izmantošana ikdienas darbos var uzlabot cilvēka veiktspēju, ātrumu, samazināt atveseļošanās laiku un pat novērst traumu veidošanos. Lielākā daļa TriggerPoint pašmasāžas rīku ir izgatavoti no specifiskiem anatomiskajiem putu ruļļiem, kas iedarbojas uz dziļajiem audiem. 

Iekļauj TriggerPoint savā ikdienas rutīnā un atraisi ķermeņa iekšējo spēku!

TriggerPoint Katalogi: Atrodami šeit

Dibinātājs: Cassidy Philips      Galvenais birojs: Kalifornija, ASV      Zīmols: Dibināts 2002. gadā

 

esam ražotāja pārstāvis

no 2012

gada

━━

mūsu klienti ir iegādājušies

4'442

preces

━━

zīmolu varat sastapt

19+

sporta zālēs

━━

esam Baltijā vienīgais

oficiālais

dīleris

━━

visām precēm nodrošinām

garantijas

servisu

━━

visas preces atrodas

mūsu

noliktavā

━━