Therabody Theragun Atjaunošanas Komplekts

Therabody Theragun Atjaunošanas Komplekts
  • Therabody Theragun Atjaunošanas Komplekts

Therabody Theragun Atjaunošanas Komplekts

  • Ražotājs Theragun
  • Artikuls WAVE-BUNDLE
  • Ir Rīgas noliktavā: 0
Bestsellers
Bestsellers
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
Ši prece nav noliktavā -
200.00€ 228.00€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

Theragun Atjaunošanās komplekts

Piedāvājam Jums iegādāties vibrējošo pašmasāžas rīku komplektu lētāk nekā ierasts, kas sniegs Jums iespēju atjaunoties daudz ātrāk pēc smagiem treniņiem, nogurušiem vai saspringtiem muskuļiem. Šī kombinācija ir vienīgais, kas Jums nepieciešams pilnvērtīgai masāžai. Lielais Therabody vibrējošais rullis nodrošina lielu ķermeņa daļu masāžu, toties Therabody vibrējošā bumbiņa nodrošina mazu muskuļu grupu masāžu. Ar šo komplektu neviena no Jūsu ķermeņa daļām nepaliks saspringta pēc treniņa. Izmasējies ar modernajiem vibrācijas masāžas ruļļiem un esi gatavs jauniem izaicinājumiem! Plašāku informāciju par šiem produktiem Jūs varat uzzināt šeit - Theragun Wave Rullis, Theragun Wave Bumbiņa.

Komplektā iekļauts

  • Therabody Wave masāžas rullis
  • Therabody Wave masāžas bumba

Therabody ir pasaules līderis muskuļu masāžas terapijas ierīču ražošanas jomā efektīvai ķermeņa iesildīšanai pirms treniņa vai atjaunošanai pēc treniņa, izmantojot dziļo muskuļu ārstēšanu - perkusīvo terapiju. Therabody ir apvienojis izglītību, inovācijas un pieredzi, lai ķermeņa labsajūta būtu sasniedzama ikvienam. Theragun ir viens no produktiem, kurš ir unikāls ar to, ka tas iedarbojas uz visiem dziļajiem audiem un atjauno muskuļus daudz ātrāk nekā visas pārējās tirgū piedāvātās iespējas. Vēl viens produkts ir Wave sērijas ruļļi, vibrējošie pašmasāžas ruļļi, kuri iedarbojas uz dziļajiem audiem. Jaunākais Therabody produkts ir Recovery Air pneimatiskās kompresijas zābaki, kas sniedz iespēju ikvienam atslābināties un atjaunoties pēc smagiem treniņiem.

Theragun tirgū ir vairāk kā 13 gadus, kas padara to par vecāko un pieredzes bagātāko zīmolu visā pasaulē. Ar dažādu dizainu, inovāciju un neveiksmju palīdzību, viņi ir atklājuši vislabāko veidu sāpju mazināšanai dziļajos audos. Theragun - neatņemama ierīce perkusīvajā terapijā. 

Tā kā Tavas vajadzības pieaug - mēs turpinām attīstīties tām līdzi! 

Therabody Katalogs:

Dibinātājs: Dr. Jason Wersland      Galvenais birojs: Los Angeles, ASV      Zīmols: Dibināts 2008. gadā

 

esam ražotāja pārstāvis

no 2018

gada

━━

mūsu klienti ir iegādājušies

379

preces

━━

zīmolu varat sastapt

11+

sporta zālēs

━━

Baltijā esam tiešais

oficiālais

dīleris

━━

visām precēm nodrošinām

garantijas

servisu

━━

visas preces atrodas

mūsu

noliktavā

━━