Woodway Curve profesionālais ieliekts skrejceliņš

 Woodway Curve profesionālais ieliekts skrejceliņš
 Woodway Curve profesionālais ieliekts skrejceliņš
 • Woodway Curve profesionālais ieliekts skrejceliņš
 • Woodway Curve profesionālais ieliekts skrejceliņš

Woodway Curve profesionālais ieliekts skrejceliņš

 • Ražotājs Woodway
 • Artikuls W1232
 • Ir Rīgas noliktavā: 0
Ši prece nav noliktavā -
8651.50€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

Woodway Curve Skrejceliņš

Woodway Curve Skrejceliņš ir ar patentētu dizainu un nav vajadzīga elektrība, lai tas darbotos. Tas nozīmē, ka varat to novietot, kur vien vēlaties, kā arī neuztraukties par papildus elektrības izdevumiem. Šis trenažieris ir pilnība manuāls, kas nozīmē, cik ātri jūs skriesiet, tik ātri arī darbosies trenažieris, bez ātruma ierobežojumiem. Pateicoties manuālajai darbībai, jūsu ķermeni ir spiests turēt jūs uz trenažiera kamēr jūs skrienat, sadedzinot daudz vairāk kaloriju, vairāk nekā 30% salīdzinājumā ar tradicionālajiem trenažieriem, kā arī tiek trenēti iekšējie muskuļi. Skrejceliņa ieliekums ir 5%, kas nodrošina ērtu skriešanu, kā arī iespēju palielināt ātrumu līdz pat bezgalībai. Vēl viena unikāla šī skrejceliņa iezīme ir liela skriešanas virsma - 170 cm garumā, 43 cm platumā un ar maksimālo lietotāja svaru - 181kg skrienot, 363kg staigājot.

Kāpēc tieši Wooday Curve Skrejceliņš

 

 

Kā tas strādā

The Woodway "Slat Belt" dizains ir izveidots gandrīz bez jebkādas berzes, kas padara šo skrejceliņu par vienu no gludāk funkcionējošajiem trenažieriem. Apvienojumā ar 5% izliekuma virsmu, jums tiek sniegta iespēja izvēlēties savu skriešanas ātrumu, pēc savām vēlmēs un spējām. Lai sāktu treniņu, sāciet skriet, lai palielinātu ātrumu jums ir jābūt vairāk trenažiera priekšpusē, lai samazinātu, vairāk uz trenažiera aizmuguri.

Lielāki rezultāti

The Curve ir ideāls risinājums svara samazināšanai, rehabilitācijai, HIIT treniņiem. Samazināt vai palielināt ātrumu ir daudz vieglāk, ja nav lieku pogu, kas to darīs, toties jūs paši ar savu ķermeni kontrolējat to. Ar šī veida trenažieri jums ir iespēja uzlabot stāju, iekšējos muskuļus, jo papildus skriešanai jums ir jātur savs ķermenis uz trenažiera.

Labākais kardio treniņu izpildes rīks

Šo ir teikuši ne tikai profesionāli sportisti, bet arī rehabilitācijas centri un profesionāli ārsti, ka trenažieris ar izliekumu ir viens no efektīvākajiem veidiem, kā uzlabot formu, un gūt jaunus rezultātus sportā.

 • Lietotājs nav atkarīgs no ātruma samazināšanas un palielināšanas pogām
 • Sāciet sprintot sekundes laikā
 • Treniņi, kas ļauj sprintot un tad soļot sekundes laikā
 • Nav ātruma ierobežojumu

Adaptīvs treniņš

Woodway Curve ir mērķu orientēts, interaktīvs treniņš, kas nosaka jūsu treniņa mērķus balstoties no konkrēta brīža datiem. Izmantojot "Fatigue" indeksu, katra programma adaptējas pēc jūsu spējām un nosaka jaunus izaicinājumus

 • Pielāgojami treniņi ikvienam
 • Pielāgojamo treniņu programma sniedz iespēju katram izveidot piemērotu treniņu pašiem sevis
 • Trenējies kopā ar draugiem vai arī mazās grupās, kopā ar "Responsive Partner" treniņiem, kas nosaka grupu mērķi, balstoties uz katra indivīda spējām

Woodway - tiem, kuri meklē vislabākos skrejceliņus. Woodway zīmolam ir 45 gadu pieredze, ražojot vienus no labākajiem skrejceliņiem kvalitātes, inovāciju un efektivitātes ziņā. Woodway ir radīts profesionālām sporta komandām, sportistiem un slavenībām, kuri vēlas optimizēt savus treniņus ar atbilstošu kvalitāti, dizainu un ērtībām. Viņu trenažieros pat apvienoti vairāki skrejceliņu veidi, piemēram, tradicionālais (motorizēts) un mehāniskais skrejceliņš vienā. 

Woodway piedāvā dažādus skrejceliņu veidus, sākot no mehāniskajiem skrejceliņiem, kuriem nav nepieciešama elektrības padeve, turpinot ar tradicionālajiem (motorizētajiem) skrejceliņiem un pat ar trenažieriem, kuriem ir sava pretestība. Ja Jūs meklējat labāko no labākajiem, tad Woodway ir pareizā izvēle! 

Mēs esam šeit, lai atbalstītu Tevi ilgtermiņā!

Woodway Katalogi:

 

Dibinātājs: Willi Schoenberger      Galvenais birojs: Waukesha, ASV      Zīmols: Dibināts 1975. gadā

 

esam ražotāja pārstāvis

no 2015

gada

━━

mūsu klienti ir iegādājušies

39

preces

━━

zīmolu varat sastapt

11+

sporta zālēs

━━

esam Baltijā vienīgais

oficiālais

dīleris

━━

visām precēm nodrošinām

garantijas

servisu

━━

visas preces atrodas

mūsu

noliktavā

━━

 

Specifications

Dimensions (L x W x H)

170cm x 84cm x 169cm

Running Surface (L x W)

170cm x 43cm

Unit Weight

161kg

Max User Weight

Running: 181kg

Walking: 363kg

Speed

Unlimited

Curve

5%

Voltage

Self powered

Running Modes

Human powered